Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2015 » Ceny

Přehled cen Velké Zepter hry – VIP dovolená snů

Ve Velké Zepter hře 2015 – VIP dovolená snů se hraje o tyto ceny:

1. cena: Zájezd v hodnotě 50 000 Kč

Zájezd v hodnotě 50 000 Kč

Poukázka od renomované cestovní kanceláře na zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 50 000 Kč.

 

2. cena: TUTTOLUXO 6SB

TUTTOLUXO 6SB

Šest pomocníků v jednom. Vysává za sucha i za mokra, čistí pomocí páry, žehlí a „pere“ vzduch. Jedná se o dokonalý výrobek moderního designu, takže jej nemusíte ukládat do komory, ale můžete jej hrdě vystavit jako domácí dekoraci a těšit se z jeho krásy. Přirozená síla, zdravý domov, čistá domácnost, osobní luxus a cenová výhodnost – to vše se skrývá v jednom úžasném ekologickém a bezhlučném spotřebiči moderní doby. Proč si pořizovat šest různých spotřebičů, když můžete mít jeden přístroj, který zvládne vše?

 

3. cena: Therapy Air iOn

Therapy Air iOn

Čistička vzduchu, která čistí vzduch, zachycuje prach, pyl i roztoče, ničí bakterie a viry. Zlepšuje prostředí při infekcích dýchacích cest, alergiích a astmatu. Therapy Air iOn je elegantní a jeho vzhled je navržen podle nejnovějších trendů v oboru designu interiérů. Jeho jednoduchá krása kontrastuje s jeho maximální účinností v čištění vzduchu, který dýcháte.
Zaručená účinnost ProAlergiky.cz

 

4. cena: BIOPTRON MedAll

bioptron

Terapie BIOPTRON léčí pomocí polarizovaného polychromatického nízkoenergetického světla, které napomáhá hojení a léčení zranění, ulevuje od bolesti a snižuje její intenzitu. Terapie BIOPTRON napomáhá při hojení ran a obnově tkání, působí proti bolesti, má také protizánětlivý a biostimulační efekt. Je vhodná pro všechny členy rodiny bez rozdílu věku – seniory, aktivní sportovce, ženy v období těhotenství i po porodu nebo děti. Výhodou je velmi jednoduché použití jak v domácnosti, tak v lékařských zařízeních.

 

5. cena: Smart Line set: rádiový indukční vařič + nádoba 4,2 l + dálkové signalizační zařízení Zepter asistent

Smart Line set

Exkluzivní set Zepter Smart Line umožňuje plně automatizovaný a plynulý proces přípravy jídla od samého začátku až dokonce, aniž by byla nutná vaše přítomnost. Pomocí rádiového signálu komunikuje nový termokontrol s ostatními digitálními systémy Zepter, reguluje teplotu a oznamuje dosažení nastavené teploty a doby přípravy. Zepter ocel 316L ve spojení s patentovaným akutermickým kompaktním dnem, speciálně konstruovanými stěnami nádoby a poklicí vytváří dokonalý celek pro zdravé vaření umožňující vařit buď zcela bez nutnosti přidání tuku a vody, nebo jen s minimálním množstvím. Díky vaření v uzavřeném cyklu zůstanou veškeré živiny a tekutiny uvnitř nádoby, a potraviny se tak vaří ve své vlastní šťávě.

 

6. cena: Mini VACSY set

 Mini VACSY set

VacSy je celosvětově patentovaný vakuový systém, který slouží k uchovávání čerstvých potravin a uvařených pokrmů. VacSy dokáže zachovat jejich přirozené vlastnosti a vitaminy, a to až pětkrát déle než oproti běžnému skladování! Vakuové balení pomáhá zlepšovat zdravotní nezávadnost potravin, protože je chrání před mikroby a plísní.

 

7. cena: MixSy kuchyňský tyčový mixér

MixSy kuchyňský tyčový mixér

Multifunkční kuchyňský mixér, který vás nenechá nikdy na holičkách a vždy je připravený k vašim službám. Šetří čas, námahu i peníze! Můžete jej používat přímo v nádobách na vaření Zepter Masterpiece. Stačí jen vybrat nástavec a jde se na věc – mixSy udělá práci za vás během pouhých několika vteřin!

 

8. - 15. cena: víkendový lázeňský pobyt ve welness hotelu podle aktuální nabídky v hodnotě 10. 000 Kč

lázeňský pobyt

 

16. - 30. cena: Swisso Logical set: tekuté mýdlo a emulze na ruce

Swisso Logical set

Tekuté mýdlo: provitamin B5 a čerstvý rostlinný výtažek z echinacey chrání vaši pokožku. Toto tekuté mýdlo má unikátní vlastnosti, které zachovávají na povrchu rukou ochranný film. Emulze na ruce: speciálně vyvinutá lehká emulze s obsahem oleje, který na pokožce vytváří ochranný film. Rostlinný výtažek z echinacey posiluje přirozenou imunitu pokožky. Aminokyseliny, které jsou hlavními složkami keratinu, zvyšují pevnost pokožky a nehtů.

Zepter International s.r.o.
Spálená 55, 110 00 Praha 1
email: info@zepter.cz

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.cz
Tel.: +420 311 331 888
Fax: +420 311 331 877

 
Nahoru