Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2011

Vyhodnocení velké milionové hry 2011

Vyhodnocení Velké hry Zepter 2011

Soutěžní otázka a odpověď

Tipovací otázka: „Kolik zákazníků získá společnost Zepter od začátku svého působení v ČR do konce roku 2011?“

Správná odpověď zní 1 621 301

VŠEM VÝHERCŮM BLAHOPŘEJEME

Výherce automobilu SEAT Altea XL Reference

Hlavní cenu vyhrává Pavel Hájek z Prahy.

Tip pana Hájka (1 621 301) byl shodný se správnou odpovědí, kterou bylo číslo: 1 621 301.

Seznam výherců Velké milionové hry Zepter 2011

1. místo: SEAT Altea XL    Pavel Hájek, Praha 1
2. místo: Tuttoluxo 6S    Hana Prokýšková, Česká Lípa
3. místo: Therapy Air Ion    Mikuláš Predescu, Mladá Boleslav
4. místo: Sada nádobí Standard    Ludmila Mlčůchová, Pardubice
5. místo: Eurovíkend v Barceloně     Václava Schlitterová, Praha 9
6. místo: Bioptron Compact III    Antonín Kunc, Ústí nad Labem
7. místo: Bioptron Compact III    Alena Procházková, Praha
8. místo: Pánev Wok    Lenka Neumanová, Praha 4
9. místo: Pánev Wok    Vladimír Štěpánek, Olomouc
10. místo: Mini VacSy Set    Ladislav Kadlec, Divišov
11. místo: Mini VacSy Set    Václav Myslík, Praha 3
12. místo: Turbohandy 2v1    Mgr. Alena Kubíková, Děčín
13. místo: Turbohandy 2v1    Milada Hladinová, Praha 4
14. místo: Turbohandy 2v1    Jitka Doležalová, Moravský Písek
15. místo: Super pánev     Libuše Chalupová, Praha 6
16. místo: Super pánev     Václav Vaněrka, Brno
17. místo: Super pánev     Jaroslav Foretník, Úsov
18. místo: Super pánev     Petra Vítovcová, Ohrobec

19.-218. místo: Astax10 Stopage:

PAVEL BALÁK,BRNO; Milan Černý,Kroměříž; LUDVÍK BOREK,BRNO; BOŽENA HLAVSOVÁ,ŽAMBERK; Irena Pavlíková,Praha 5; Petra Spoustová,Praha 2; VĚRA KOZLOVÁ,MEDLOV; ADRIANA ŠKRABÁKOVÁ,ÚSTÍ NAD LABEM; Marta Turková,České Budějovice; Hana Nováková,Praha 9; JAROSLAV CHLOUPKA,ŠUMPERK; Milan Hájek,Brno; JAROMÍR HUSÁK,VOJKOVICE; Antonín Mikšánek,Rušava; Michal Hřebíček,Horní Počernice; HANA VÁCHOVÁ,PRAHA; Jana Zvárová,Svitavy; Olga VAVRUŠOVÁ,OSTRAVA; OLGA KONDRÁDOVÁ,PRAHA; ALENA KUCHAŘOVÁ,PRAHA; Jan Lánský,Ústí n/labem; MILAN HOLOMEK,KROMĚŘÍŽ; Karel Kašpar,Rtyně v Podkrkonoší; KVĚTUŠE KOVAŘÍKOVÁ,NEPOMUK; JAROSLAVA MALINOVÁ,PRAHA; RADANA SVOBODOVÁ,ROUDNICE N/LABEM; Danuše Kračmarová,Praha 1; FRANTIŠEEK MÁNEK,UNIČOV; STANISLAVA JIRKOVÁ,MŠECKÉ ŽERHOVICE; Vladimíra Breburdová,Kozmice; Helena Sládková,Praha; VITALIA RESMETAR,PRAHA; ALENA ČÍŽKOVÁ,DĚČÍN; FRANTIŠEK BAREŠ,PRAHA; Marcela Flašková,Kadaň; Erika Skibová,Píšt; VĚRA FEJTLOVÁ,HAVLÍČKŮV BROD; EVA JANŠTOVÁ,VÍTKOV; Renata Netopilová,Břest; VLASTA ŠTĚRBOVÁ,NOVÁ ROLE; VĚRA KRINCVAJOVÁ,PARDUBICE; Zdenek Čziš,Teplice; Jana Nováková,Praha 1; STANISLAVA ZIŽKA,MĚLNÍK; VLASTA NOVOTNÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Ivana Kubátová,Praha 8; DRAHOMÍRA ŠEVČÍKOVÁ,VÍTKOV; OLGA HAKENOVÁ,PRAHA; Drahuše Březinová,Svitavy; Daniel Samek,Dolany; Miloslava Šetková,Mariánské Lázně; Roman Augustin,Polička; Václav Fridrich,České Budějovice; Miloslava Mičanová,Kladno Rozdělov; VÁCLAV JÍCHA,ČESKÁ LÍPA; MARIA JOUZKOVÁ,KLÁŠTEREC N/OHŘÍ; Hana Bydžovská,Jičín; Jitka Truhelková,Sedlec-Prčice; JOSEF HOLEČEK,ŠTĚTÍ; EVA MOJOVÁ,KARVINÁ; JAROSLAV MIČKAL,VIDČE; VLADIMÍR JANČÍK,BRUNTÁL; Radim Dohnal,Kelč; Erika Vostrovská,Praha 4; Věra Prokopová,Otrokovice; Marie Procházková,Jiříkov; LUKÁŠ GRAGOR,UNEŠOV; Otakar Kotrhonz,Příbram; ALENA ŠTEFLOVÁ,KOPŘIVNICE; ZUZANA STEHNOVÁ,NEŠTĚMICE; Soňa Žingrošová,Praha 9; Alena Ličíková,Beroun 2; Jitka Bednářová,Most; Jakub Fencl,praha 7; Eva Vašáková,Děčín 32; Dagmar Kvapilová,Sojovice; Jaroslav Veselý,Praha 5 - Zličín; MARTA KOUTNÁ,PRAHA; TEREZA HAVALOVÁ,PRAHA; ZDENA GOLLOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; BLANKA NOVOTNÁ,DĚČÍN; Jaroslav Vačkar,Český Krumlov; Petr Novák,Šternberk; Michaela Škarvardová,Ořech; EMIL MENŠÍK,PLZEŇ; Ivana POLÁKOVÁ,PRAHA 8; Radmila Weissová,Slavkov; Jaroslava Strnadová,Praha 4 - Lhotka; HELENA DOSTÁLOVÁ,OSTRAVA; Zdenek Jelínek,Ústí n/Labem; Roman Procházka,Dalovice; Miloslav Holínek,Zlín; Karla Jantulová,Mělník; Zdenek Burda,Sokolov; Jaroslava Adamová,Úžice; MONIKA HEJTMÁNKOVÁ,PRAHA; Jarmila Zemánková,Třinec; RADKA MARŠNEROVÁ,KLADNO; JAN FOJTÍKOVÁ,CHUSTOLEZY; Jarmila Marková,Praha 10; JIŘINA BLÁHOVÁ,KOVAŘSKÁ; Alena Janková,Karlovy Vary - Dvory; Slavomír Marek,Osek; JIŘINA BLAISOVÁ,LESONICE; JANA BULENOVÁ,PRAHA; Soňa Králová,Praha 5; PETRA BABÁKOVÁ,JIČÍN; Marie Spačková,Chodov; ALENA ČEJPOVÁ,PRAHA; Ivana Vaněčková,Žlutice; KVĚTOSLAVA CHALUPOVÁ,PRAHA; Slavomil Bláha,Praha 18; BLANKA POLANECKÁ,ČESKÁ LÍPA; EVA ŠLOSÁROVÁ,PRAHA 5; Hana Vavrušková,Trutnov; ONDŘEJ TICHÝ,ODOLENÁ VODA; Renata Kudelová,Praha; Jiřina Ullmannová,Praha; Ivana Povýšilová,Jedovnice; Jitka Kalthejerová,Praha; Marie Chválková,Brno; Jana Beníčková,Bánov; Dagmar Marková,Praha 1; ANNA NECHANICKÁ,KLÁŠTEREC N/OHŘÍ; Lenka Holečková,Ratenice; MARTINA KVĚCHOVÁ,OSTRAVA; BOHUSLAV MARTÍNEK,FRÝDEK MÍSTEK; Eva TÁBORSKÁ,JIČÍN; Jiřina Grünová,Praha 3; Marta Sokolová,Tachlovice; BŘETISLAV PITERÁK,VEŘOVICE; Věra Hanušová,Praha 9; Marta Holubová,Kopřivnice; Valerie Pekárková,Sebuzín; Tomáš Páv,Vrchlabí; JIŘINA ZLÁMALOVÁ,HOLEŠOV; VLASTA HOLEČKOVÁ,PRAHA; Helena KMÍNKOVÁ,LIBÁŇ; BLAŽENA PITOURKOVÁ,MEZIBOŘÍ; Jiřina Volfová,Praha 5; Jana Kolářová,Praha 4; Hana Rekasová,Trmice; Jaroslav Brošík,Sokolov; BOŽETĚCH SVAK,RAPOTÍN; Blanka Mrázková,Praha 8; MARTA KELNAROVÁ,KOPŘIVNICE; BOHUSLAV VYŘEKA,BLUDOV; Jan Tomšík,Horní Dubenky; Lenka Jarošová,Pečky - V. Chvalovice; MILAN ČÁSLAVSKÝ,PRAHA; Pavla Momčilová,Čestlice; VĚRA PAVLÁSKOVÁ,FRÝDLANT; ŠÁRKA ZAVŘELOVÁ,PRAHA; Marie Kubová,Hranice; Elena Hálková,Kadaň; Marcela Hipská,Chomutov; Jaroslava Pivničková,Hradešice; Monika Rohlenová,Varnsdorf; Alena Sedlmaierová,Děčín 3; Jaroslav Mička,Hrubá Vrbka; LUCIE KREJČÍKOVÁ,KRÉSNÉ BŘEZNO; Vladimíra Lipovská,Hradec Králové; VÁCLAV BLÁHA,CHEB; JINDRA SILNÁ,ÚSTÍ N/LABEM; MARIE RUNTSCHOVÁ,PRAHA; MONIKA ŠESTÁKOVÁ,PRAHA; STANISLAV RICHTER,BÍLOVEC; Václav Petříček,Hartvíkovice; LIBUŠE SMRŽOVÁ,SMRŽOVÁ; ANNA JASANOVÁ,MIKULOVICE; Josef Muranský,Telč; HANA PLEŠKOVÁ,PRAHA; Karel Skramuský,Mladá Boleslav; DAGMAR BOHYŇÁKOVÁ,UNIČOV; Lucie Vrbová,Stříbro; SOŇA KALAŠKOVÁ,KLIMKOVICE; JIŘÍ MILITNÝ,RADIM; HANA HOLANOVÁ,MĚLNÍK; Bohumila Růžičková,Frýdek Místek; Martina Veselá,bratronice; Imrich Fečo,Ústí n/Labem; JAROSLAVA JANÁKOVÁ,KRÁSNÉ BŘEZNO; Marie Řídká,Brno; ANTONÍN HORÁK,ČESKÁ TŘEBOVÁ; Lenka Pizingerová,Povrly; ANEŽKA REICHLOVÁ,ČESKÁ LÍPA; Hana Cinkaničová,Jílové; Radka Křečková,Praha 9; Zdenek Zitnik,Roznov p./R.; MILICA HOPFOVÁ,CHODOV; Věra Svobodová,Příbram; Ivana Nováková,Praha 9; Marie Rokosová,Votice; ALENA UHLÍKOVÁ,BÍLINA; Zlatuše Nováková,Teplice; Libor Cagášek ml.,Velké Losiny; Hana Hemelíková,Čermná nad Orlicí; HANA JINKOVÁ,ÚSTÍ NAD LABEM; Martin Vopalecký,Plzeň; Ludmila Verčimžková,Praha 3;


219.-500.místo: Emulze na ruce Swisso Logical:

Marie Salčáková,Strážnice; Vlasta Petrová,Praha; VĚRA PRCHALOVÁ,PRAHA; Eva Zajícová,Praha; Hana Matejová,Tachov; Eva Lisá,Praha 10; Tomáš Vacek,Benešov; Věra Snopková,Praha 4; SOŇA FOLPRECHOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Milan Plhal,Medlovice; NIKOL MITANOVÁ,PRAHA; Eva Nesvadbová,Vratislavice; TATJANA BERDAR,PRAHA 6; Milan Bernáth,Ústí nad Labem; Jana Hejdová,Praha; Věra Hradilová,Zlín 4; JAROSLAVA JÁKLOVÁ,PRAHA; JANA SKLENÁŘOVÁ,Č. KAMENICE; VĚRA SPANILÁ,NOVÁ PAKA; Květoslava Benešová,Hranice; Ondřej Parák,Starý Plzenec; Jan Sokol,Hroznětín; JAN SIKORA,VENDRYNĚ; Monika Vlčková,Praha; Irena Černá,Tlučná; Jiří Čtvrtník,Praha; Jiří Lukeš,Praha 9; ELEMÉR NĚMEČEK,BENEŠOV; HANA VYSKOČILOVÁ,DĚČÍN; Dušan Dvorský,Ostrava - Výškovice; Helena Jahelková,Černošice; Taťána Škrháková,Praha 8 Kobylisy; MARIE HAJDŮ,PARDUBICE; Anna Cihlářová,Rájec - Jestřebí; Hana Šustalová,Javorník; GABRIELA RADOVÁ,PRAHA; Jiří Šlapák,Duchcov; Milan Kubiček,Ostrov n. Ohří; Jaroslav Šolta,Česká Lípa; Vladimír Vítěz,Troubsko; Karel Jirsa,H.Slavkov; Hana Šroubářová,Praha 9; RŮŽENA SÝKOROVÁ,KADAŇ; Alena Horová,Praha 2; IVANA LIPŠOVÁ,PRAHA; Irenka Sembolová,Praha 3; Josef Skala,Praha; Vladimír Stříška,Česká Kamenice; IVANKA SVOBODOVÁ,ROUDNICE N/LABEM; Dora Watson,Třinec; Marie Strakošová,Vlkoš; VÁCLAV ŽIGA,ÚSTÍ NAD LABEM; Eich Ženíšek,Plzeň; KLAUDIE SOLDÁTKOVÁ,PODBOŘANY; Dagmar Střihavková,Záhořany; Honza Belás,Břeclav 4; Zdeněk Čechura,Praha 4; Petr Liebscher,Litoměřice; MARIE ČIHAŘOVÁ,PRAHA; JIŘINA PÍCHOVÁ,TEPLICE; JAROSLAVA HNILICOVÁ,BRNO; Jana BUROCKOVÁ,ÚSTÍ NAD LABEM; Žofie Sejkorová,Praha-Dejvice; Pavla Zapletalová,Brusná, Bystřice; JOSEF HAVRAN,BRANKY; EMÍLIE MATELOVÁ,UNIČOV; MARTINA KREJSOVÁ,KARLOVY VARY; MIROSLAVA ŠÍMA,PRAHA; Helena Angerová,Praha 6; MARIE HAVLOVÁ,ÚSTÍ NAD LABEM; RŮŽENA BŘEZNICKÁ,ČESKÁ LÍPA; IVANA KAŠUBOVÁ,PRAHA; Jiřina Křižová,Praha 10; Stanislav Raichz,Most; MILADA ŠŤASTNÁ,PRAHA; EMANUEL VACÍK,PRAHA; MIROSLAV FLEK,KOTVRDOVICE; ZUZANA VŠETEČKOVÁ,ČESKÁ LÍPA; Ludmila Nyplová,Otrokovice; EVA BSALONČÍKOVÁ,PRAHA; Jaroslava Boubalíková,Kynšperk; ALEXANDRA ŠMEJKALOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; ALŽBĚTA ŠÁLCOVÁ,LITVÍNOV; Jiřina Kučerová,KOLÍN II; MILUŠE BOČKOVÁ,RYCHVALD; Mária Hlačinová,Osvětimany; Jitka Kašparová,Praha 6; Petr Kleiner,Praha 6; JIŘINA MEDKOVÁ,BRNO; Eva Plachejdová,Praha 6; Anna Řasová,Ústí nad Labem; FRANTIŠEK SKYPALA,ZAŠOVÁ; Marie Tuháčková,Březnice; JANA WAGNEROVÁ,BRNO; Žaneta Orudiková,Jesenice; ZDENĚK PEČENKA,ÚPICE; Alice Tromans,Praha 6; Pavel Truxa,Praha 4; KVĚTOSLAVA FAFLÍKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Marcela Kadlecová,Trutnov; Stanislava Dunaj,Ústí n/Labem; Světluška Tichá,Praha 9; VÁCLAV VANĚČEK,AŠ; Jana Rymešová,Lipník u Hrotovic; MARIANA RAITOVÁ,PRAHA; ILONA SVOBODOVÁ,TEPLICE; Šárka Bechyňová,Praha 4; JANA UCHYTILOVÁ,DĚČÍN; MONIKA JIRÁKOVÁ,PRAHA 4; Jana Betková,Velvary; Jaroslava Kottová,Chraštice; Igor Petrov,Třinec; FRANTIŠEK BÁRTA,HORNÍ SLAVKOV; Renata Sojková,Brno; GABRIELA CHAREZINSKÁ,PRAHA; Alena Pechková,Praha 5; Jitka Velgová,Staré Město; Milena Benešová,Benešov; DANIELA FORMÁNKOVÁ,PRAHA; Jana Kubicová,Cheb 2; MILAN HOLUB DR.,PRAHA; Erika Šišitková,Praha 3; Lucie Dundvová,Kladno; Josef Smolík,Liberec 5; Ladislava Mašetová,Sulice; MARIE VANCOVÁ,ČESKÁ LÍPA; Libuše Fabíková,Starojická Lhota; Růžena Fahtorová,Týn nad Vltavou; Libuše SCHMIEDTOVA,CHOMUTOV; Vlasta Stadlerová,Praha; STANISLAVA ŠLAUEROVÁ,OSTRAVA; MARCELA PALOVOVÁ,KARLOVY VARY; JARMILA HÝLOVÁ,OSTRAVA; Milena Strejčková,Praha 2; Helena Vozková,Praha5; Marie Martínková,Horní Mostenice; LUDMILA ALTMANOVÁ,PRAHA; Danuše Dvorská,Město Albrechtice; VĚRA SVOBODOVÁ,PRAHA; Jaromír Posník,Vejprty; MARIE HUSTÁKOVÁ,VRBNO; Jana Štajnerová,Ústí n/Labem; JOSEF KOIŠ,OSTRAVICE; VERONIKA HLAVSOVÁ,SVĚTICE; JANA MASNEROVÁ,LÍLOVÉ U DĚČÍNA; IRENA BAHENSKÁ,PRAHA; Hana Martínková,Horní Mostenice; Olga Svobodová,Olomouc; Jiřina Melecká,Ostrava; Jarmila Kohoutová,Praha; NATAŠA ŠIROŇOVÁ,PRAHA; JARMILA BARTOŠKOVÁ,ŠTERNBERK; ZDEŃKA BRÝLOVÁ,LITOMĚŘICE; Keti Ciompová,Třinec; ELIŠKA FAITOVÁ,HAVLÍČKŮV BROD; MARIE HÁNOVÁ,MĚLNÍK; MARIE HLAVÁČKOVÁ,MORAVSKÁ OSTRAVA; ZDENKA HLAVÁČKOVÁ,KARLOVY VARY; JAN HRDINA,ČESKÁ TŘEBOVÁ; IVAN JEDINÁK,BRNO; HANA JINDROVÁ,KLÁŠTEREC N/OHŘÍ; JARMILA KALUŽÍKOVÁ,ŠUMPERK; DAGMAR KAUFMANNOVÁ,BÍLINA; KATEŘINA KOHOUTOVÁ,MNÍŠEK P/BRDY; MARTINA KOPŘIVOVÁ,VÝŠKOVICE; JACEK HENRYK KUZMA,CHOMUTOV; MILOSLAVA LAZAROVÁ,MLADÁ BOLESLAV; Vladimíra LOJKÁSKOU,FRÝDEK MÍSTEK; JIŘINA LUBINOVÁ,OSTROV; JIŘÍ MORAVEC,PRAHA; Zdeňka Myšáková,Praha; Jiřina Stránská,Kralupy nad Vltavou; JIŘÍ ŠINDELÍŘ,PRAHA; Zdenka Škrabalová,Zlín; KVĚTUŠE VORÁČKOVÁ,BOROVANY; Jiří Vybíhal,Olomouc; Helena Grivalská,Hanušovice; MARIE BEDNAŘÍKOVÁ,NAPAJEDLA; Marta Michnová,Český Těšín; ANNA ŠČEVKOVÁ,BRNO; LUDĚK KRCHŇÁK,BRNO; ERIKA DOUBRAVOVÁ,KROMĚŘÍŽ; Ronmana Šindlerová,Ústí nad Labem; MILADA TOPINKOVÁ,BRNO; LUDMILA JIRÁSKOVÁ,PRAHA; ANDREJ ALFONSO,Kladno; EVA NOVÁKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; JANA HANUŠOVÁ,VŠENORY; Bohumír Rymeš,Lipník u Hrotovic; Helena Stejskalová,Liberec; JARMILA VAVŘÍNOVÁ,ČESKÉ BUDĚJOVICE; Lada Chalupová,Šumperk; Milena Neckářová,Mirošov; Iva Moravcová,Pilníkov; RŮŽENA ŠTĚRBOVÁ,NOVÉ STRAŠECÍ; Mária Randlová,Praha 4; Eva Hartmanová,Praha 9 - Koloděje; Daniela Polnická,Praha 5 - Hlubočepy; Marie Raková,Olomouc; Magda Adamíková,Okna; MARTA PAVLÍKOVÁ,OSTRAVA; ALENA BÉROVÁ,ROUDNICE N/LABEM; Zdena Grosmanová,Praha 3; MARTA HRACHOVINOVÁ,LITOVEL; Gabriela PCHÁLKOVÁ,KOZMICE; Marie Hřebačková,Teplice; JAROSLAVA HLADĚNOVÁ,PRAHA; Alena Lubiniecká,Ústí n/Labem; Alena Šlichtová,Olomouc; ERIKA MATOUŠKOVÁ,LIBEREC; Jiří Novák,Hradec Králové; Jaroslava Nováková,Volary; Věra Snášelová,Bruntál; Blažena Švehlová,Planá u ML; Zdenka Procházková,Praha; Dagmar Chourová,Praha; Zdena Vlková,Hartvíkovice; IVANA IVANOVOVÁ,ŠTERNBERK; Kristýna Kovalová,Rtyně v Podkrkonoší; MILOSLAVA ŠTEFÍKOVÁ,JIRNY; HANA HAVELCOVÁ,PRAHA; Jana Burianová,Praha 4; Jiřina Hážová Judr.,Kladno; Jana Miková,Praha 10; Lenka Svobodová,Čelákovice; MARCELA JELÍNKOVÁ,KOBYLNICE; VLADIMÍR MADĚRA,BENÁTKY N/JIZEROU; ELIŠKA FOJTŮ,OSTRAVA; PAVEL FAUST,TRMICE; ZDEŇKA SLEZÁKOVÁ,BRNO; Dagmar Bydžovská,Praha 6; Katarina Havlová,Horažďovice; Jaroslava Zimová,Týnec n. Sáz.; Jakub Blažek,Frenštát p.R.; JITKA DOLEČKOVÁ,PRAHA; DANUŠE PALÁTOVÁ,BRNO; Martina MILLEROVÁ,PRAHA 10; Marie zelenková,Praha; Jarmila Žebrová,Děčín; PETR STĚPÚNEK,LOŠTICE; Marie ABRAHÁMOVÁ,PRAHA 4; Anežka Koubová Mudr.,Praha 9; DANIELA SKOPALÍKOVÁ,HODONÍN; Jiřina Slováčková,Olomouc; Kateřina Zahálková,Brantice; Věra Hrdličková,Trutnov; Vladimíra Šenkýřová,Srubec; VĚRA DVOŘÁKOVÁ,PRAHA 4; Hana Špiková,Zdíkov; KRISTINA HORNOVÁ,PROTOŠTOV; Barbora POLÁČKOVÁ,MLADÁ BOLESLAV; Dagmar Vítovcová,Zvole; Iveta PLCHOVÁ,JEDOVNICE; PAVLÍNA HANHLÍČKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Pavlína Šlichtová,Olomouc; IVETA OBROČNÍKOVÁ,PRAHA 4; Eva Hostková,Teplice; Eva Repecká,Bohumín; ZLATUŠE HATOŇOVÁ,ŠUMPERK; JANA DATKOVÁ,TŘINEC; Martina Palíková,Benešov; Jitka Dvořáková,Týnec n/Sázavou; Anna Dostálová,Most; URSZULA TLELKOVÁ,KARVINÁ; Lenka Pokludová,Tučapy; Lukáš Tmej,Mělník; Renáta Davidová,České Budějovice; Emanuel Kotouč,Praha 3; JAROSLAVA KŮRKOVÁ,SÁZAVA; Irena Pituchová,Bohumín; Hana Vaňková,Praha 5; MARIE TICHÁ,PRAHA; Josef Hladný,Praha 6; JOSEF PALKOSLA,POVRLY; Rudolf Nováková,Opava 6; Jaromir Skala,Jilemnice; HANA DONNÉ,BRNO; Marie PUDILOVÁ,NASAVRKY; JAROSLAVA DRKALOVÁ,OPAVA; JARMILA MAREČKOVÁ,PRAHA; Anna Pipková,Ústí n/Labem; Eva Svobodová,Praha 6;


501.-1000.místo: Pleťová maska Active Spa

DOMINIK KUBOV,KADAŇ; Anna Brzobohatá,Hrušovany u Brna; PAVEL ŠTROS,PRAHA; Věra Šimmerová,Tišice-Chrást; Květoslava Žíchová,Praha; HELENA HANČINOVÁ,BĚLÁ P/BEZDĚZEM; František Vlasák,Opatovice nad Labem; Zuzana Blechová,Třinec; Dita Slezáková,Brněnec; Jana Hepová,Praha 4; ALENA HOUSEROVÁ,PRAHA; Ivona Dobšová,Praha 9 Černý Most; Jana Volná,Bystřice pod Hostýncem; ELIŠKA LANGOVÁ,LITOVEL; Zdenka Šobrová,Olomouc; František Vaniš,Kaplice; ANEŽKA KAŘÍNKOVÁ,DĚČÍN 2; Eva Jiráčková,Praha 5; JAROSLAVA KUKEŽOVÁ,LOUNY; Jana Hlušičková,Čelákovice-Sedlčánky; Petr Telinger,Strakonice; DAGMAR KONEČNÁ,BRNO; Drahoslava Zázvůrková,Praha 4; Miloslav Grohmann,Slaný; Ludmila Chytilová,Prostějov; ANNA LABUDOVÁ,CHOMUTOV; KATEŘINA POROŽŇÁKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Marie Vondráková,Vlašim; BOHUMILA NOVOTNÁ,PARDUBICE; Bohunka Vlasáková,Teplice; LENKA ČERVENÁ,NÝŘANY; EVA BOHMOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Petr Malý,Perštejn; JARMILA FULÍNOVÁ,PRAHA; Božena Lakomá,Praha 10; Iveta Rűcklová,Praha 3; ŠÁRKA VOKÁLKOVÁ,PRAHA; FRANTIŠKA MOUDRÁ,LETONICE; JAROMÍRA ŽÁKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Jiřina Bernášková,Sokolov; BOHDANA BUDÍKOVÁ,Újezd nad LESY; Jaroslava Čermáková,Havlíčkův Brod; MARIE JURÁŠKOVÁ,HLUČÍN; MARIE PECHOVÁ,ČESKÉ BUDĚJOVICE; Václav Pilař,Ústí nad Labem; Jarmila Vitková,Brno; Josef Filek,Hořice na Šumavě; Irena Patrovská,Ústí nad Labem; GABRIELA THONOVÁ,PRAHA 5; Marie Tmějová,Nové Hrady; JAROMÍR BĚHUNČÍK,BRNO; Michal Šustek,Chvalíkovice; DANA BEZDĚKOVÁ,PRAHA; VÁCLAV VRABEC,NOVÁ PAKA; Jana Volková,Ctiboř; Daniel Šimek,Mělník; Miloš Týc,Praha 8; JAROSLAVA ŠTULRAJTEROVÁ,BRUNTÁL; Eva GIOMBOVÁ,ORLOVÁ; ALENA NEUŠTUPOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; LUCIE POLÁKOVÁ,PRAHA 5; PAVEL SEDLÁK,KRÁSENSKO; Marie TOMICZKOVÁ,PETROVICE U KARVINÉ; Milena Vazdová,Praha 1; Ivana Bláhová,Český Krumlov; Jana Heráková,Břeclav; DANA KOZOHORSKÁ,PRAHA; JAROSLAV NERAD,PRAHA 2; JINRA NOVÁKOVÁ,PARDUBICE; Marie Vaňková,Praha; Miroslav Vodička,Stochov; HELENA VELANOVÁ,KRNOV; Jarmila Klimszcnová,Praha; VERONIKA HRUŠKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Anna Kašáková,Sokolov; ELIŠKA KRAPKOVÁ,PRAHA; Veronika Pátková,Praha 4 Chodov; Josef Kovařík,Veselí nad Moravou; Martina Sovová,Dobrovice; Pavla Suchá,Praha 5; VLADIMÍR ŽĎÁRSKÝ,STRAŽOVICE; LIBUŠE BROUČKOVÁ,TURNOV; Milan Jančík,Dalovice; LUDMILA MIKOVÁ,ZLÍN; ANTONÍN ŠARMAN,VOLNÝOŘRCHOV; Marie Vybíralíková,Olomouc; Martina VĚTROVCOVÁ,KLADNO; Jindřich Donátek,Luhačovice; Jarmila Frenclová,Louny; Vlaďka Knapíková,Teplice; ROMAN SKOUKUP,JIRNY; Zdenka Šalounová,Praha 9; Jarmila Šišperová,Veselí nad Moravou; JOSEF DADOK,OSTRAVA; Josef Horálek,Vlašim; IVANA KRAMPEROVÁ,VELKÉ BŘEZNO; ALENA KUČÍKOVA,MĚLNÍK; MILOSLAVA NEPRAŠOVÁ,ČESKÁ LÍPA; Anna Ochová,Kamenický Šenov; Zdenka Pánková,Praha 4; IRENA PETROVKOVÁ,PRAHA; MARIE SEMRÁDOVÁ,MOST; Alena Smolová,Praha 4; ALBÍNA ZOBALOVÁ,PRAHA 5; Romana Čermáková,Praha 1; Zdenka Petříková,Zlín; MARIE TESÁČKOVÁ,BUČOVICE; JITKA TŮMOVÁ,HOSTIVICE; KVĚTOSLAVA ŠPÁNOVÁ,ÚSTÍ NAD LABEM; MEJREMA BAFRIJÁR,ÚSTÍ N/LABEM; Pavel Soušek,Praha; Jaroslav Štercl,Rousínov; OTAKAR ŠUHAJ,ŽĎÁR NAD SÁZAVOU; Martina Kubínová,Praha 2; MARIE DRESLEROVÁ,HRANICE NA MORAVĚ; LENKA DVOŘÁKOVÁ,PRAHA 9; Libuše Horová,Plzeň; Iva Michalíčková,Králíky; MARGITA OBROVSKÁ,63800; VLASTA TVRDÍKOVÁ,PŘIBYSLAV; MARIE ČERNÁ,BRUNTÁL; Zdeňka Nebřenská,Čechtice; MARTINA BORČOVÁ,KLADNO; Hana Lásková,Praha 8; VĚRA VESELÁ,TŘEBÍČ; Jaroslava Česánek,Děčín 1; Jan Mazánek,Protivín; KAREL ČUMPELÍKOVÁ,BRNO; MARIE SLÍVOVÁ,DĚTMAROVICE; BOŽENA HODÍKOVÁ,PRAHA 4; EVA SNÍŽKOVÁ,ÚSTÍ NAD LABEM; JANA ŽÁKOVÁ,HAVLÍČKŮV BROD; VENUŠE KOLÁŘOVÁ,ZLÍN; Richard Mach,Praha; EVA OPATRNÁ,OLOVÍ; Břetislav Plachatský,Vsetín; Nadya Popovych,Praha 10; MARCELA SLÍŽOVÁ,TŘINEC; Milan Buk,Měřín; PAVLÍNA SLÁDKOVÁ,PRAHA; Hana Fotrová,Plzeň; Věra Homolková,Praha 9 - Prosek; Olina Rusnak,Praha 10; Zdeněk Rychlý,Hrádek; MILENA DRBOHLAVOVÁ,TEPLICE; EDELTRAUD PETANOVÁ,TEPLICE - PROBOŠTOV; DAGMAR PETŘÍKOVÁ,KLADNO; JIŘÍ WEIGERT,PRAHA;; HANA KOTÁBOVÁ,VRANÉ N/VLTAVOU; Blanka Kuncová,Radnice; KAMILA BUDILOVÁ,Praha 10; VLASTA PROCHÁZKOVÁ,CHOMUTOV; Marek Dudi,Ústí n/Labem; ANEŽKA MARCINOVÁ,TEPLICE; PhDr. Anna Vašíčková,Praha 5; Tomáš Kiprov,Chodov; Lukáš Mendrok,Třinec; Jaroslav Koranda,Kadaň; LUDMILA DEKAROVÁ,ZLÍN; EMIL KOZLOVSKÝ,ÚSTÍ N/LABEM; JANA KOHOUTOVÁ,PRAHA 5; VĚRA BERANOVÁ,BENÁTKY N/JIZEROU; Miroslav Hanuš,Lovosice; VLASTA PICKOVÁ,Klášterec nad Ohří; LUDMILA SOLAŘOVÁ,OLOMOUC - LOŠOV; ZDEŇKA VENCLOVÁ,PRAHA 8; Terezie Ábelovská,Klášterec nad Ohří; Josef Ryj,Litoměřice; BLANKA PROSICKÁ,ÚSTÍ N/LABEM; HELENA FOLTOVÁ,TŘINEC; STANISLAV HALAMÍČEK,ROŽNOV P. RADHOŠTĚM; Květoslava Rajdlová,Sezemice; DAGMAR LÍHOVÁ,MĚLNÍK; FRANTIŠKA POLOCHOVÁ,OSTRAVA; ZDENĚK VÁCLAVÍK,OSTRAVA; Marie Kujcárková,Čerčany; VERONIKA GAVLASOVÁ,OSTRAVA; LUDMILA VODRÁŽKOVÁ,ÚTVINA; JIŘINA HOMOLKOVÁ,LIBEREC; Miloslav Procházka,Pilníkov; Marcela Střílková,Plzeň; LUDMILA BARTOŠOVÁ,Roudnice n/Labem; Věra Písková,Bystřice; Drahomíra Skypalová,Pustějov; Zdeňka Švecová,Praha 6 - Řepy; Alena Budějcká,České Budějovice; KVĚTA ZITTERBARTOVÁ,ŽIDLOCHOVICE; Maria Hořáková,Strážnice; VĚRA KREJBICHOVÁ,MLADÁ BOLESLAV; Vlasta Gaudová,Praha 8; MARIE LYSÁKOVÁ,BRNO; ANNA KOPECKÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Bohumil Kapinusová,Ústí nad Labem; Marcela Martincová,Náchod; Stanislava Šmid,Ústí n/Labem; JIŘÍ ŠVIHÁLEK,PARDUBICE; RŮŽENA BAČINOVÁ,PRAHA; Marie Šulcová,Neštěnice; MIROSLAVA VYBÍRALOVÁ,TICHÁ; Věra Koldová,Ml. Boleslav; Alena Vachovská,Most; JAROMÍR HALEŠ,SEDLIŠTĚ; JIŘÍ KONŠTACKÝ,DOBROSLAVICE; MILADA DEHEROVÁ,ZLÍN; Hana Fabíková,Praha; MARIE KLUSTOVÁ,MĚLNÍK; Jaroslav Švehla,Votice; Denisa Kuklová,Praha 5; IRENA SUROVKOVÁ,OPAVA; MIROSLAV A IVANKA ŠMÍDOVI,OPAVA; ROMAN NITKULINEC,HAVÍŘOV; Milan Vacík,Beroun; LUDMILA BRANDEJSOVÁ,OLOMOUC; Ivana Hejdová,Chabařovice; VĚRA HOLÁŠKOVÁ,OSTRAVA; VLADIMÍRA HORKÁ,ROZDROJOVICE; Anežka Janečková,Zlín; PAVLA JURÁKOVÁ,KOPŘIVNICE; Eva Kulhánková,Tachov; Libuše Míchvalová,Nová u Čelnice; Alena Svobodová,Písek; Jana Štěpánová,Praha 6; JINDŘIŠKA VRZALOVÁ,VSETÍN; INKA KUHÚTOVÁ,PRAHA; ALENA VOLEJNÍKOVÁ,PRAHA; Jiřina Křivská,Praha 6; ROMAN HALUSKA,SKOKY; JAROMÍR KROPP,OSTRAVA; KLÁRA NAGYOVÁ,ZBUZANY; MIROSLAVA ŠARORLIOVÁ,BUKOV; MARIE KUBELKOVÁ,PRAHA; Zdeňka LEDEREROVÁ,MLADÁ BOLESLAV; ALEXANDRA MALÁ,MNÍŠEK P/BRDY; TEREZIE TRYNYAK,TEPLICE; AMALIE MYTYŠKOVÁ,BÍLOVEC; Aleš Dvorský,Ostrava 3; NADĚŽDA FOLTYSOVÁ,KARLOVICE; JAROSLAVA KLEPSOVÁ,VELIKÁ VES; Jana Kučerová,České Budějovice; ILONA ZOUBKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; ZDEŇKA PEŠÁKOVÁ,ŠLAPANICE; MIROSLAV TICHÝ,HORKÁ NAD MORAVOU; JAN ŠMÍD,BRNO; LUDMILA NOSKOVÁ,BOROVICE; Jana Vožehová,Libčice nad Vltavou; ANNA ONDRUŠKOVÁ,PRAHA; PAVEL SZLAUR,KARVINÁ; Anna Hrčiřiková,Praha 2; MIROSLAVA KAŠPAROVÁ,PRAHA; DAGMAR PEKOVÁ,BŘECLAV; Vendula Philippová,Praha 4; JOSEFA HOLUBOVÁ,HRANICE NA MORAVĚ; ZDENEK MIKOŠKA,UH.HRADIŠTĚ; JANA ŠTOLOVÁ,PRAHA; JAN KOŘÁK,PRAHA; Zdeněk Černý,Litoměřice; Jaroslava Komárková,Praha 9; Romana Grebeníčková,Uherské Hradiště; Josef Hroch,Jeseník; MARIE POLÁŠKOVÁ,VESELÍ N. MOR.; Jiří Slavík,Cheb; ZDENA SVOBODOVÁ,PRAHA; Soňa Tomčíková,Trutnov; Hana Kovářová,Brno; ELIŠKA PIŠTĚKOVÁ,CHRUDIM; Jaroslav Rektor,Mariánské Lázně; Zdeňka Haberzettlová,Ústí n/Labem; Irena Hroudová,Praha; JIŘÍ VAINGÁT,PRAHA; Marie Večeřová,Úpice; MAGDALENA ČELEDOVÁ,MIKULOVICE; JITKA KREBSOVÁ,BRNO; Michaela Mendroková,Třinec; Veronika Doušová,Vižina; ZDENĚK MALÍŘ,NOVÝ JIČÍN; Georgij Žorav,Praha 5; MONIKA MEJTOVÁ,Litoměřice; Apolena Metlická,Praha 4; Vladimír Dvořák,Řevnice; RŮŽENA HATAŠOVÁ,PRAHA; Václav Musil,Debř; Josef Matěk,Plzeň; Soňa Kocmanová,Brno; Alena Charvátová,Zlín 4; Eva Černá,Solnice; Jiří Krchov,Ústí 16; IVAN MOŽÍŠEK,NOVÝ JIČÍN; LENKA KUBEŠOVÁ,OLOMOUC; NELA LUGROVÁ,ÚSTÍ NAD LABEM; ZDEŇKA KRATOCHVÍLOVÁ,BÍLINA; Miluška Májová,Česká Lípa; Eva Davidová,Kvasice; Ota Pazdera,Nové Veselí; Jiří Haken,Praha 1; Marie Komárková,Zlín - Malenovice; Iva Holá,Praha 5; ZDENKA VOJTĚCHOVÁ,BORŠOV NA D VLTAVOU; EVA HONOVÁ,OSTRAVA; Miloslav Černý,Žlelechovice; Blanka Kolorosová,Malšice; OLGA ŠEVČÍKOVÁ,PRAHA; Jaromír Kitl,Napajedla; ANNA KUNZOVÁ,KARVINÁ; ADOLF PASTUŠNÝ,PRAHA; JOSEF JURÍČEK,PRAHA; Svatava Kořistková,Praha 69; ZDEŇKA POLZEROVÁ,HAVLÍČKŮV BROD; Olga Žáková,Praha; OLGA ŽHLDUŠOVSKÁ,PRAHA; KAREL ŠTĚTINA,PERŠTEJN; ZUZANA KURKOVÁ,PRAHA 5; JOSEF PORUBA,KOPŘIVNICE; Alena Čejnová,Ústí n/labem; BOŽENA GRUNDLEROVÁ,PRAHA; Josef Kubíček,Praha 10; Jana Nováková,Olomouc; Antonín Pytlík,Plzeň Jih; VĚRA RYCHTAŘÍKOVÁ,ŽĎAR N/SÁZAVOU; Blanka Šátková,Praha 4; Milan Vybíral,Olomouc; JINDŘICH BUBÁLEK,BRNO; JITKA KOLBOVÁ,SOBĚSLAV; ALEXANDRA SEIDLOVÁ,PRAHA; NINA RŮŽIČKOVÁ,ČESKÁ LÍPA; HANA KEPRDOVÁ,KROMĚŘÍŽ; ELEVTERIA MAKVIDISOVÁ,OSTRAVA; Jitka Opletalová,Otrokovice; Jan Martínek,Rousínov; Vladimír Hlouska,Olomouc; Eva Vokounová,Praha 4; Věra Plná,Liberec 15; Jitka Scharingerová,Praha 8; Jaroslav Kulík,Litvínov; Marie Velikovská,Zlín - Kostelec; Stanislav Vejvar,Kladno; JIŘÍ MAZUR,FRÝDEK MÍSTEK; Dáša Korčíková,Otice; Jiří Bulíř,Český Dub; Jaroslava Kocourková,Litoměřice; MILOŠ MOUDRÝ ING.,BRNO; Šárka Bendová,Brandýs nad Labem; Veronika Macová,Zlín; IVANA ŠAFAŘÍKOVÁ,MLADÁ BOLESLAV; DÁŠA ŠÍPOVÁ,BÍLINA; Václav Vondrák,Strakonice; Ludmila Zapletalová,Olomouc; JANA HEJEMANOVÁ,PRAHA; Helga Šípová,Litoměřice; LUKÁŠ ADAMEC,PRAHA; MARTA SIKOROVÁ,FRÝDEK MÍSTEK; ELFRIDA HOLÁSKOVÁ,BRNO; Stanislava Dragounová,Bystřice pod Hostýnem; Jana Lodinová,Praha 3; Zdenka Vlková,Šternberk; Bedřiška Vaisová,Šternberk; EVA JANDOROVÁ,KYJOV; Jan Musil,Nemotice; DOBROSLAVA JEŽKOVÁ,PRAHA; Zdenek Fürst,Praha; GABRIELA ČAPKOVÁ,PRAHA; Jaroslav Honzík,Pardubice; Jana Matějková,Roudnice nad Labem; ZUZANA BEZDĚKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; IVANA ČERMÁKOVÁ,HORNÍ BEZDĚKOV; JARMILA DOSTÁLOVÁ,OLOMOUC; RŮŽENA DUBOVÁ,LITOMĚŘICE; MARIE FROUZOVÁ,KLATOVY; PAVLÍNA GLASEROVÁ,HAVÍŘOV; MARIE HORČIČKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; Ludmila Hráská,Lysá nad Labem; ELIŠKA JURÁNKOVÁ,ORLOVÁ; Kamila Kavoňová,Týnec n/Sázavou; JOSEF RAGIN,FRÝDEK MÍSTEK; JARMILA SKÁLOVÁ,OSTRAVA; Miroslava Spílková,Pardubice; Aleš Svítil,Praha 10; LADISLAVA ŠKRABAŇOVÁ,PŘEROV; HANA ŽITKOVÁ,SLAVKOV; JANA ADAMOVÁ,POHLEDY; ANNA HAMONTI,PRAHA 3 ? ŽIŽKOV; LIBUŠE NOVÁRKOVÁ,PRAHA; Růžena Kosinová,Brno; Iva Kubíčková,Bohdíkov - Raškov; Jitka Charvátová,Benešov; Petr Vlk,Opava; Stanislav Bronec,Praha; Pavel Hřebačka,Teplice; MARIE KOZELKOVÁ,PROTIVÍN; JIŘÍ TOUL,LETOVICE 67961; Zdenka Kovalová,Vikýřovice; Marie Vaverková,Brno; JANA KOUŘIMOVÁ,ŽAMBERK; Marcela Kovácsová,Benátky nad Jizerou 1; Miroslava Kubešová,Liberec 14; Emilie Kabelová,Ústí nad Labem; Helena Sedláčková,Přerov; Robert Czeczotka,Bystřice; VÍT ZAJÍČEK,ŠUMPERK; Lenka Dosoudilová,Velký Týnec; Bohumira Cahelová,Šumperk; Aleš Šindelář,Praha 5; LUDMILA STOICOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; ing. Libor Šajtar ml.,studénka; LIBUŠE KAMASOVÁ,VÍTKOV; Hanka Císařová,PRAHA 3; MILADA ČERMÁKOVÁ,JESENÍK; ZUZANA ŠLÍŽKOVÁ,NERATOVICE; OLGA JÍLKOVÁ,LITOMĚŘICE; Marta Sůstková,Brumovice; DANUŠE PASEKOVÁ,ÚSTÍ N/LABEM; JAN ŠTĚPÁN,ÚSTÍ NAD LABEM; MARIE PLESSNEYOVÁ,ÚSTÍ NAD LABEM; ELIŠKA LUKNAROVÁ,OSTRAVA; RADMILA PATZELTOVÁ,PRAHA 3; Josef Šlichta,Olomouc; Romana Kalendová,Kostelec nad Černými lesy; Petra Jiříková,Sušice; EVA SANÁKOVÁ,JINDŘICHŮV HRADEC; Zuzana Fridrichová,Radotín; Eva Radaczynská,Praha 182; ŠTEFAN SCHÖNFELD,PRAHA; Tomáš Fáber,Borová; Jindřich Jirsa,Vlašim; JARMILA BANKOVÁ,VELKÉ LOSINY; Eva Kulichová,Praha 8; Markéta Bujoková,Brno; JANA KLANEROVÁ,OSTRAVA; LUDMILA MATIÁŠIKOVÁ,ČELÁKOVICE; Bedřiška Adámcová,Děčín 8; Vlasta Šámalová,Praha 5; Milan Koloros,Malšice; Marcela Hájková,Prostějov 6; Petr Veselý,Praha 9 - Letňany; VLASTIMIL BÍLEK,FULNEK; JITKA SITAŘOVÁ,ŠUMPERK; Zdena Staňková,Horní Jiřetín; ILONA VORLÍKOVÁ,HORNÍ JIŘETÍN; Jaroslava Matejovská,Praha 6 Řepy; JAROMÍR BRISSLINGER,JESENÍK; Dana Holáňová,Hovorčovice; JIŘÍ PAVLŮ,OSTRAVA; MARIE HETMEROVÁ,LUHAČOVICE; LASLO DĚRĎÁK,PRAHA 5; Petr Sabo,Opava; Helena Baláková,Svatava; Hana Kašparová,Rtyně v Podkrkonoší; Dana Žáková,Praha; Jiří Balcar,Praha; JANA BĚLECKÁ,JIČÍN; Daniela Dušková,Praha; Eva Hájková,Velká Dobrá; MARIE HARBÁČKOVÁ,VEJPRNICE; Rut Kolínská,Praha; Eva Lišková,Praha; Lumír Němeček,Řevnice; VÍT PAVLŮ,ÚSTÍ N/LABEM; Eva Rauvolfová,Praha 6; VLADIMÍR SLANINA,PRAHA; Martina Volmutová,Králův Dvůr; JANA ZÁPOTOCKÁ,PRAHA; Daniel Kuběnský,Velké Albrechtice; Vlasta SVOBODOVÁ,TEPLICE; Radka Čiklová,Litovel; Kateřina Kubátová,Praha 5; MARIE FIDLEROVÁ,PRAHA; Marcela Kolínová,Praha 8 - Žižkov; Miloslava Černá,Praha 9; MARIE FRÄNKELOVÁ,PRAHA 10; KATEŘINA HAVLOVÁ,KOLÍN; JIŘINA VACULÍKOVÁ,VELKÉ LOSINY; Jaroslav Krchov,Kadaň; Radka Šrámková,Praha 5; Jana Hostýnková,Česká Třebová; LIBUŠE HAMŘÍKOVÁ,OPAVA; HEDA BAREŠOVÁ,PRAHA; Jarmila Sirotková,Praha 5 - Košíře; VĚRA HRNČÍŘOVÁ,BENEŠOV; Dagmar Skalická,Praha 4; STANISLAV ODVÁRKA,PRAHA; Slávka Palánová,Brandýsek; Milan Šerý,Praha 4 - Nusle; MARIE VAVRUŠKOVÁ,ČESKÉ BUDĚJOVICE; Aleš Chládek,Třebechovice pod Orebem; Petra Hostýnková,Česká Třebová; FRANTIŠEK BRECHER,ŘEKA; Josef Myslivec,Praha 6; VĚRA HUDCOVÁ,RUDA; Lucie Fáborská,Teplice; Martina Usvaldová,Studénka; BOHUMÍRA BÍLKOVÁ,BRNO; Olga Polesná,Divišov; Josef Pavlík,Praha 16; BOHUNKA TÁVNÍČKOVÁ,BŘEZINA; Martina Běšínská,Zbýšov; JOSEF PODZIMEK,KOPIDLNO; Věra Vetišková,Praha 4; LADISLAV KORPA,FRÝDEK MÍSTEK; JANA BLAŽKOVÁ,TRUTNOV; Hanka Vlková,Opava; Eva Appeltauerová,Praha;

Výherce automobilu SEAT Altea XL z Velké milionové hry Zepter 2011

Výherce automobilu SEAT Altea XL z Velké milionové hry Zepter 2011

Slavnostní předání hlavní výhry se uskutečnilo v sobotu 25. února 2012 v Seči v rámci startovacího mítinku programu Medical. Při této příležitosti nám šťastný výherce Pavel Hájek z Prahy poskytl tento krátký rozhovor:

Je výhra ve Velké milionové hře vaší první nebo jste už někdy něco vyhrál?
Výhra ve Velké milionové hře je moje první výhra, nikdy v životě jsem nic nevyhrál. Je to pro mě obrovské překvapení a štěstí. Nejvíc, co jsem kdy vyhrál, bylo 40 Kč v mariáši.

Více

Jaká byla vaše reakce, když jste se dozvěděl, že jste vyhrál osobní vůz Seat Altea XL?
Vůbec jsem nemohl nevěřit, že jsem vyhrál, a byl jsem nejprve hodně zmatený. Volal mi pan ředitel Petr Uhlík a během pěti minut jsem se ho zeptal snad desetkrát, jestli si ze mě nedělá legraci. V podstatě jsem uvěřil až nyní, při předávání automobilu, že moje výhra je skutečná.

Při jaké příležitosti jste vyplnil anketní lístek s nabídkou účasti ve Velké milionové hře?
Anketní lístek jsem vyplnil při prezentaci bioptronové lampy. Systém jsem žádný neměl, jen jsem se zeptal paní, která mě měla na starosti, jaké počty byly v předchozích ročnících soutěže. Podle toho jsem tipnul celkový počet zákazníků a ono to vyšlo.

Kdo v rodině nový automobil nejvíc využije?
Asi já a moji přátelé. Rádi jezdíme po vlastech českých, zámcích a hradech…

Kdy jste poprvé slyšel o společnosti Zepter?
O společnosti Zepter jsem slyšel už před mnoha lety, a to ve spojitosti s nádobím. Teď je výrobků mnohem víc a někteří moji přátelé je mají a jsou s nimi velmi spokojeni.

Co byste vzkázal lidem, kteří se ještě nezúčastnili Velké milionové hry?
Všem bych vzkázal: Zúčastněte se, podívejte se na mě, jen Zepteru se na vás může usmát štěstí.

 

Zepter International s.r.o.
Spálená 55, 110 00 Praha 1
email: info@zepter.cz

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.cz
Tel.: +420 311 331 888
Fax: +420 311 331 877

 
Nahoru