Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2010

Vyhodnocení velké milionové hry 2010

Vyhodnocení Velké hry Zepter 2010

Soutěžní otázka a odpověď

Tipovací otázka: „Kolik zákazníků získá společnost Zepter od začátku svého působení v ČR do konce roku 2010?“

Správná odpověď zní 1 565 826.

VŠEM VÝHERCŮM BLAHOPŘEJEME

Výherce automobilu Hyundai i30cw

Hlavní cenu vyhrává paní Dagmar Sochorková z Jeseníka.

Tip paní Sochorkové (1 565 823) byl nejblíže správné odpovědi, kterou bylo číslo: 1 565 826.

Seznam výherců Velké milionové hry Zepter 2010

1. místo: Hyundai i30cw    Dagmar Sochorková, Jeseník
2. místo: Tuttoluxo 6S    Pavel Sýkora, Most
3. místo: Bioptron Pro 1    Alena Boštíková, Hronov
4. místo: Therapy Air Ion    Jana Kůdelová, Uherský Brod
5. místo: Sada nádobí – Základ    Zdena Svobodová, Kopřivnice
6. místo: Eurovíkend v Londýně    Květoslava Parimuchová, Kyjov
7. místo: Mini set VacSy    Helena Šistková, Praha 4
8. místo: Mini set VacSy    Ladislav Ptáček, Rychnov u Jablonce n/N
9. místo: Grilovací pánev    Tereza Brabcová, Horoměřice
10. místo: Grilovací pánev     Danuše Klímová, Kladno

11. – 110. místo: balíček kosmetiky Swisso Logical (Krém na ruce, Tekuté mýdlo):

Lenka Králová, Varnsdorf; LJUBA VALENTOVÁ, ZLÍN; Antonín Vinklar, Vrbno pod Pradědem; ZDENKA URBANOVÁ, PRAHA; JAROSLAV HOLEČEK, PRAHA 4; HELENA ČTVRTEČKOVÁ, ŽLUTICE; VĚRA JANČAŘÍKOVÁ, PRAHA 4; MILENA KŘIVOŇOVÁ, PASKOV; Jana Strnadová, Benešov n.Pl.; Libuše Pavrovská, Praha 6; Zdeňka Stačíková, Vrbno; Jana Jurdová, Držovice; Alena Gajdušková, Valašské Meziříčí; LEONA MLČÁKOVÁ, OSEK; LUDMILA NEVLUDOVÁ, FRÝDEK-MÍSTEK; Jana Tesárková, Březí nad oslavou; Stanislava Bílková, Odry; Jaroslava Umlaufová, Praha 4-Podolí; Vlasta Hloušková, Čelechovice Stochov; GIZELA VOTAVOVÁ, MĚLNÍK; Jiřina Fuková, Praha 5; RUDOLF ŠPANIHEL, PŘEROV; JARMILA FOLVARAČNÁ, OSTRAVA; Jana Mlčuchová, Bruntál; Kateřina Vlková, Opava; Petra Jiříková, Sušice; FRANTIŠEK FISCHER, PRAHA 4; JAROSLAV ŠAFR, TŘEBENICE; MARTINA MOŠNOVÁ, ŽATEC; HANA PISKALÍKOVÁ, PRAHA 10; KARIN DOBIÁŠOVÁ, PRAHA 5; Jaroslava Kottová, Ústí n/Labem; JAROSLAVA ORKÁŘOVÁ, OSTRAVA; ANEŽKA ZEMANOVÁ, HAVÍŘOV; Jana Miklová, Tábor; Dagmar Krausová, Praha 5; Alena Vořechová, Ústí n/Labem; Božena Kotásková, Dubňany; Lenka Procházková, Praha 2; Aleš Malínský, Praha 10; Jaroslava Vičarová, Třebařov; Petra Krásná, Skalná; Jitka chaloupková, Praha 4; Vlasta Martinková, Vítkov; Václav Riedl, Šumperk; Věra Khodlová, Praha 4; Jarmila Stehlíková, Ostrava; Martina Čejkovská, Praha 5; Naděžda Skvarnik, Praha 10; Pavel Svoboda, Kolín; PAVEL HRDA, FULNEK; JIŘÍ CIENCIALA, TŘINEC; JAROSLAV KUBÁŠ, OSTRAVA; JARMILA NESLANÍKOVÁ, OSTRAVA; LUDMILA HOUDKOVÁ, HODONÍN; Lenka Macková, Olomouc; Hana Ramešová, Česká Lípa; Jiřina Vyhlasová, Kadaň; IVAN VOTAVA, BEČOV; Eva Holečková, Nový Bor; Blanka Wiesnerová, Davle; Petra Tůmová, Praha 6; Kateřina Eignerová, Nová Bystřice; JIŘINA VRBSKÁ, KLADNO; Simona Horáková, Jablonec N/N; Marcela Kukiová, Nový Jičín; Marie Nosková, Praha 4; VĚRA PLUSKALOVÁ, OSTRAVA-PORUBA; JOSEF VYHLÍDKA, SEMILY; Jana Škurková, Slatinice; Libuše Mrázková, Olomouc; Alena Janků, Zábřeh; Ivana Kylarová, Lanškroun; IVANA PLACHÁ, TŘEBÍČ; ALENA ŠOBLÍKOVÁ, PRAHA 10; ALENA JIRAVOVÁ, TUCHOMĚŘICE; Milan Vrábl, Ostrava; VĚRA KRÁLOVÁ, OSTRAVA; Jan Procházka, Olomouc; Ilona Stojkovová, Praha 6; Drahomíra Šedivcová, Zruč - Senec; Růžena Daňková, Lanškroun; Hana Hlavničková, Praha 9; Karel Šlégl, Mělník - Vehlovice; Jana Jindrová, Ústí nad Labem; Vendulka Trukasová, Roztoky; Milena Miewaldová, Praha 5; Jiří Michlačík, Lutín; JOSEF MICHAL, CHLUMEC; JIŘÍ BEGA, OLOMOUC; Marta Kopecká, Liberec; Jana Svobodová, Liberec 7; Michal Metzner, Karviná-Hranice; Pavel Vacek, Batelov; ŠÁRKA INGARDIA, KRUPKA; Věnceslava Krupičková, Čerčany; Kateřina Vykoupilová, Frýdek Místek; Radmila Hrubá, Praha 10; Božena Pinkasová, Praha 10; Jana Schläferová, Klatovy 4;


111. – 310. místo: balíček kosmetiky Swiss Nature (Revitalizující sprchový gel, Šampon s hedvábnými proteiny pro každodenní použití):

HELENA ŠKÁLKOVÁ, OTROKOVICE; Alexander Belovický, Náměšť n. Oslavou; HELENA BREJDOVÁ, NAČERADEC; František Bulík, Dešná u Dačic; Hana Čadová, Praha 9; JANA ČEKANOVÁ, OSTRAVA; ANDĚLA DAŇKOVÁ, VYŠKOV; Jiří Dařihel, Nový Jičín; Ladislava Drážďanská, Dobříš; JANA DROZDOVÁ, OSTRAVA-PORUBA; JOZEF GAJDOŠ, MODLANY; Lenka Grayová, Kladno; Jana Hachranová, Praha 4; JAN HÁJEK, KUNÍN; MARIE HAVLOVÁ, MĚLNÍK; JANA HEJDOVÁ, PRAHA 10; KVĚTA HOLANOVÁ, TURNOV; IVANKA CHMELOVÁ, OSTRAVA; Soňa Chudá, Praha 4; Libuše Janková, Ostrava; Zuzana Jungová, Praha 3; HELENA KALAŠOVÁ, TRMICE; LADISLAV KAŽIMÍR, ÚSTÍ N/LAB.; Eva Kejhová, Praha 5; JAROSLAV KLEPÁČ, BENEŠOV; Anežka Lázničková, Karlovy Vary; Dagmar Machová, Kladno; Dana Matoušková, Praha 6; Alena Mejsnarová, Praha; ZDEŇKA MILÁTOVÁ, OSTRAVA; Štěpánka Nešpůrková, Brno 27; JAROSLAV NOVÁK, HRADEC KRÁLOVÉ; Dagmar Parisová, Benešov; ANNELIESA PÁTKOVÁ, MOST; Jana Pichová, Praha 5; Jana Poláková, Liberec 6; Ludmila Pulpanová, Ostrava; Eva Rezková, Chocerady; Hana Roháčková, Ústí n.Labem; KATEŘINA SEJKOVÁ, NEVEKLOV; Hana Sirotková, Kladno; EVA STRACHOTOVÁ, BENEŠOV; LILIANA ŠÁFROVÁ, MOST; ILONA ŠAMALÍKOVÁ, VYSOKÉ MÝTO; Jaromír Uher, Frýdlant v Ostravě; Michaela Vališová, Zbuzany; JANA VERNEROVÁ, PRAHA 5; Hana Víčařová, Náchod; Lenka Vojtěchovská, Praha 3; Soňa Zeusová, Kladno; Marta Žižková, Kamenné Žehrovice; RADOMILA KONIGOVÁ, OLOMOUC; OTA BURŽÁK, POTŠTÁT; Karel Musil, Ústí nad Labem; Věra Lukášová, Plzeň; MARIE SIMONOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; HANA RUSOVÁ, ČESKÁ LÍPA; IVETA TUČKOVÁ, JIRKOV; Věra Štětková, Praha 4; Jiří Nikula, Ústí n/Labem; JIŘINA NOVOTNÁ, ZNOJMO; Hana Sobotková, Praha 7; JOSEF KORDÍK, NERATOVICE; Irena Honusová, Ostrava; MARIE KRATOCHVÍLOVÁ, OSTRAVA; DANA LORENCOVÁ, ŠTĚTÍ; DANUŠKA HORÁČKOVÁ, PROBOŠTOV; MARIE SALAVOVÁ, DOKSY; ZDENA STŘÍŽOVÁ, CHOMUTOV; Dana Zamečníková, Varnsdorf; CYRIL MYNAŘÍK, BLATNICE; ZDENĚK PŘIBYL, OSTROV; Martin Šlichta, Brno; VENDULKA KONRÁDOVÁ, VELKÉ BŘEZNO; DANA SATRANOVÁ, BÍLINA; Josef Veselý, Ústí n/Labem; Věra Domesová, Ostrava; Jana Řezáčová (Derglová), Humpolec; václav Černý, Račiněves; Lubomír Jančura, Ostrava Hrabůvka; Stanislav Kalina, Praha 4; ANTONÍN NOVÁK, ŠITOBOŘICE; Dagmar Procházková, Líbeznice; MARIE TRLIDOVÁ, BRNO; Lenka Horehleďová, Kunovice; Dana Ondryášová, Rýmařov; JOSEF PAVLAS, LIBOUCHEC; Zdeňka Chroustová, Praha 2; Jana Žaludová, Praha 9; Jan Beňa, Řehořov; KVĚTOSLAVA LANGROVÁ, OSTRAVA; Věra Chrpová, Benešov; ROMANA KRATOCHVÍLOVÁ, MĚLNÍK; VLASTA LEMBOVÁ, OSTRAVA; ZEŇKA NAVRÁTILOVÁ, TEPLICE; Daniela Veselá, Praha 11; Zdeňka Baštová, Praha 101; IRENA BABULOVÁ, UHERSKÝ BROD; Miluše Valentová, Jáchymov; Marie Kmošťáková, Baška; VLADIMÍRA STŘÍŽKOVÁ, MĚLNÍK; JANA VYLEŤALOVÁ, CHABAŘOVICE; JAROSLAVA KREJČÍ, KROMĚŘÍŽ; JIŘÍ DUBSKÝ, PRAHA 4; Eva Šrámková, Valašské Meziříčí; Dagmar Cílková, Hostivice; Lucie Kosová, Praha 8; Michaela Benešová, Praha 6; Zlata Vostrá, Česká Lípa; DAGMAR KNEŘOVÁ, MOST; Iva Lukešová, Nový Jičín; Václav Sádlo, Nýřany; Jana Bílková, Česká Lípa; MARTA VÁLKOVÁ, JIRKOV; MAGDALENA BRADKOVÁ, OSTRAVA; JIŘINA JIRKŮ, DĚČÍN; Eva Rybáková, České Budějovice; Zdeňka Pindryčová, Praha 9; Eva Treutnerová, Olomouc; LISELOTTE HRADILOVÁ, VÍTKOV; Marie Felčarková, Praha 4; Jana Hefenberger, Liberec/ Pelštín; MARIE ŠENOVÁ, ČESKÁ LÍPA; MARCELA ŠPAČKOVÁ, PRAHA; VĚRA BÍMOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; DRAHOSLAVA HOLEČKOVÁ, PRAHA 10; Ivana Marešová, Praha 3; ROBERT PEKAJ, UHERSKÉ HRADIŠTĚ; MARIE KAUCKÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Danuše Dudová, Praha 10; Jarmila Hnátová, Dolní Chabry; ILONA DUBINOVÁ, PRAHA 4; IVANA ALBRECHTOVÁ, PODBOŘANY; STANISLAVA HAUPTOVÁ, OSTRAVA; KARIN MITKOVÁ, MOST; Miloslav Johanovsky, Libochovice; Helena Junková, Rumburk 2; RADMILA BUTKOVÁ, KOPŘIVNICE; Eliška Prudilová, Ostrava 8; MARIE ZIMMERMANNOVÁ, TEPLICE; KATEŘINA POKORNÁ, PRAHA 5-NOVÉ BUTOVICE; JARMILA HUBÁČKOVÁ, TEPLICE; MIROSLAV ZECHNER, SOKOLOV; MILAN SVOBODA, OSTRAVA; HELENA VALENTOVÁ, BŘEZNO; MICHAELA SYROVÁ, MLADÁ BOLESLAV; PETR HLADÍK, DĚČÍN; Pavla Zahradníková, Olomouc; JIŘÍ KULHÁNEK, KARVINÁ; Lenka Lacinová, Praha 4; Bohumila Nejezchlebová, Veselí n/Mor.; STANISLAVA JÍŠOVÁ, KLADNO; JINDŘIŠKA KRÁSNÁ, SKALNÁ; Růžena Hykyšová, Ústí nad Labem; ILONA HÉGROVÁ, PRAHA 6; Libor Šefčík, Nový Jičín; Irina Moisidu, Praha 7; ZDENA SIXTOVÁ, PRAHA 5; LENKA DŐRFLOVÁ, ŽATEC; Hana Zajicová, Karlovy Vary; DANIELA GRACÍKOVÁ, HRADEC KRÁLOVÉ; Jiří Provazník, Libuš; MARIE VAŇÁSKOVÁ, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM; Josef Jaroš, Žďár nad Sázavou; ELEONORA VALEŠOVÁ, PRAHA; IVAN VANÍČEK, MLADÁ BOLESLAV; Marek Vlk, Hartvíkovice; Ivana Králíková, Praha 3; Martina Blažej, Břeclav; Eva Dubnová, Praha 8; Drahomíra Jenčová, Kr.Březno; Hana Šanová, Olomouc; Jana Marenčáková, Praha 7; Jiří Műller, Šumperk; VLADIMÍRA KONÍŘOVÁ, BRNO; MIROSLAV NEKOLA, ÚSTÍ N/LABEM; Věra Šterbová, Sezemice; Martina Růžičková, Kocbeře; václav pešek, chotěboř; MIROSLAV MAJER, FRÝDEK-MÍSTEK; Ludmila Rimlová, Kobeřice; Jiří Pelant, Brandýs nad Labem; Jiřina Rejková, Nový Knín; Josef Navrátil, Cholina; ANNA MADĚRYČOVÁ, PRUŠÁNKY; LENKA PETERKOVÁ, OLBRAMICE; Františka Šarmanová, Horní Bečva; Marie Krhovjáková, Kopřivnice; Martina Gelnarová, Ostrava; ROSTÍSLAV GURYČA, BÁNOV; Marie Bláhová, Praha 6; Roman Hamberger, Tachov; VLASTIMIL KOLÁŘ, CHODOV; Hanka Janačková, Frýdek - Místek; Světlana Nájemnicová, Roztoky u Prahy; Barbora Modesová, Abertamy; Miroslava Poláková, Mimoň; Edita Horňáková, Ostrava; Jaromír Breznay, Ruda n/Moravou; Ivan Bajer, Praha 4;


311. – 1000. místo: hydratační pleťová maska Active Spa:

ANASTÁSIE STRAPINOVÁ, KYJOV; STANISLAV BEJČÍK, RAČINĚVES; Simona Bryndová, Ústí nad Labem; LENKA TRUNEČKOVÁ, BRNO; Marie Vieweghová, Bechyně; Ivana Austová, Praha 6; Ludmila Humhalová, Praha 5; MAREK KALAMEN, ÚSTÍ N/LABEM; FRANITŠEK KAKIŠ, SVITAVY; MIROSLAVA UVÍROVÁ, OSTRAVA; JIŘINA HROMÁDKOVÁ, PRAHA 6; RENATA KALÁBOVÁ, OSTRAVA; Anatol Klíma, Praha 4; VIOLA ŠÍMKOVÁ, LOVOSICE; Karla Poledníková, Kopřivnice; Věra Záborská, Šluknov; Marie Kanioková, Prostřední Bečva; Karel Soukup, Praha 10; Jitka Fléglová, Jablonec n/N; Maria Koháková, Praha 8; SABINA KULDOVÁ, MLADÁ BOLESLAV; LUDMILA NÝČOVÁ, OSTROV N/OHŘÍ; VĚRA CHVAPILOVÁ, MOST; Jana Krejzová, Velké Březůno; Michal Bayer, Praha 4; Drahomíra Sedláková, Petrovice; Olga Galabová, Mimoň; LADISLAV EICHLER, VĚROVANY; Marie Maršálková, Praha 4; Roman Haluska, Skoky; Alena Čepová, Praha 8; ELIŠKA MAŤAŠOVÁ, TŘINEC; Marta Hejdová, Jesenice; Lubor Cholevik, Hodonín; JITKA ODEHNALOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Kateřina Teyková, Hlučín; Alena Svobodová, Ústí nad Labem; Dana Wolfová, Praha 10; JULIE MATOCHOVÁ, KAROLINKA; Jindřiška Míšová, Ostrava; Marie Pokorná, Kadaň; Pavel Bartolotti, Praha 8; Ondřej Valena, Trhové Sviny; MARIE VÁLKOVÁ, FRÝDEK-MÍSTEK; Petr Vlk, Opava; Daniela Horáková, Praha 4; Vlasta Nováková, Praha 10; Hana Majerová, Břeclav 6; RENATA HLUCHÁ, KLADNO; Tereza Šmídová, Čerčany; VÁCLAV HLÁVKA, KOPŘIVNICE; Julie Hromská, Havířov; Kateřina Zrínyová, Javorník; Jiří Kala, Praha 8 - Bohnice; MILUŠE KUBÍKOVÁ, PRAHA 4; HANA HOŘÍNKOVÁ, OPAVA; Ilona Ošlějšková, Olomouc; HELENA VÍTKOVÁ, HAVÍŘOV; JANA VOHÁŇKOVÁ, OBRNICE; PETR HLAVSA, ŠUMPERK; Jiří Páka, Mohelnice; ZDENĚK NIKOLNÝ ING.CSC., PRAHA; Vlasta Špačková, Ústí nad Labem; Jana Balašníková, Ústí n/Labem; RADKA HOLÍKOVÁ, OSTRAVA; ZITA KOLEŇÁKOVÁ, JAVORNÍK; JITKA DVOŘÁKOVÁ, JAVORNÍK; ADINA HOUDKOVÁ, TEPLICE; Věra Šťastná, Mělník; Eva Vokounová, Praha 4; Eva Koberová, Ústí n/L; Anna Roudná, Ústí nad Labem; Ilona Šeráková, Hodonín; ALFRÉD ZELENKA, PRAHA; JARMILA ŠIPKOVÁ, NESTEMICE; Josef Füngerhut MUDr., Suchdol nad Odrou; Jiří Holík, Praha 4 Modřany; Maria Stephanová, Roudnice n. Labem; Marketa Bujokova, Brno; Zdeňka Radilová, Čáslav; Jiří Alexa, Šumperk; Václav Peteřík, Horšovský Týn; STANISLAVA SKALSKÁ, TURSKO; HANA SUDOVÁ, SYCHROV; Vladimír Zikmund JuDr., Praha 4; Marie Fülöpová, Ostrava; MARIE RYCHTROVÁ, OSTRAVA; Ladislava Plucarová, Jindřichův Hradec; Hana Odvárková, Praha 7; Evženie Termerová, Benešov; Ludmila Heverochová, Praha; Jiří Sadil, Pečky; Antonín Dvorský, Zábřeh; Marie Rišková, Ostrava; Miloslava Suchá, Poříčí n/Sáz.; JAN ŠARKOZI, VYŠKOV; Hana Dosoudilová, Rýmařov; BARBORA MIKLOVÁ, ROHATEC; MARIE URIEOVÁ, PLCHOV; JITKA RAŠILOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; IGNÁC PODHORA, VELKÁ BUKOVINA; JANA VALTROVÁ, PRAHA 4; Milan Kirchner, Nové Sedlo; Miloslava Lavička, Tyhaň; Josef Matoušek, Karlovy Vary; ZDEŇKA ŠIKNEROVÁ, KLADNO; Vlasta Sadilová, Pečky; Jiří Plešek, Nový Jičín; Vojtěch Kubinčák, Litvínov; Lenka Mazáčková, Libáň; JARMILA KRYŠKOVÁ, OSTRAVA; ZUZANA ŤAVODOVÁ, MLADÁ BOLESLAV; Katrin Růžičková, Kladno; GEJZA SZABO, CHODOV; Karel Vařeka, Olomouc; Michal Šustek, Chvalíkovice; TAŤJANA ZAPLETALOVÁ, KOSTOMLATY; LENKA BORDOVSKÁ, OSTRAVA; Stanislava Cyrusová, Opava; Irma Heverochová, Praha 6; Alice Husáková, Praha 6; JIŘINA CHRÁSTECKÁ, CHROPYNĚ; VÁCLAV MIKULECKÝ, MĚLNÍK; Iveta Nezbedová, Kralupy n/Vltavou; Jiří Novák, Zvíkov; Martina Romanová, Praha 7; Jana Urbánková, Ostrava; Regina Brejchová, Praha 5; Marie Vévodová, Rousinov; Jitka Večeřílková, Hrochův Týnec; Barbora Bergerová, Praha 9; MARCELA SVOBODOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Antonie Kalužová, Ostrava; MARTINA JUREČKOVÁ, TĚMICE; Jaroslava Bangová, Olomouc; Jaromír Sedláček, České Budějovice; JANA HRONOVÁ, OLOMOUC; Naděžda Suchá, Chlumec; HELENA JÍRAVOVÁ, STRAŠKOV; VLASTA KARLÍKOVÁ, VYSOKÉ MÝTO; Helena Máchová, Teplice; Petra Sedláčková, Horní Datyně - Vratimov; MILAN ŠEVČÍK, ZÁKUPY; Alena Klepšová, Ostrava; DANA KUKAČKOVÁ, ČERČANY; Jiří Roubíček, Praha; Edita Valderová, Šumperk; ZDEŇKA ČERNÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Pavla Jirochová, Tábor; MICHAELA ČÁPOVÁ, PRAHA 2; Dagmar Valoušková, Havířov; Jindra Ludvíková, Hořice; Danuše Svěchotová, Ostrava; Božena Studená, Olomouc; Věra Ohelková, Jablonec N/N; MILENA VOHÁŇKOVÁ, PRAHA 4; HANA NOVÁKOVÁ, BŘEZSKO; David Franc, Dub nad Moravou; Jarmila Krupičková, Přibice; MARTA VŠETIČKOVÁ, OLOMOUC; Božena Švecová, Odry; HVĚZDISLAVA VALÁŠKOVÁ, DARKOVICE; Marie Přibíková, Teplice; FERDINÁND TAMÉ, BRNO; ZDEŇKA TICHÁ, ČESKÁ LÍPA; Alena Kubínová, Karlovy Vary; MIROSLAVA KOTRLÍKOVÁ, HAVÍŘOV; Ludmila Doležalová, Praha 2; HELENA UHROVÁ, BENEŠOV; JAROSLAVA BARTOŠOVÁ, KLADNO; Marie Hertlová, Studénka 2; IRENA JAROŠOVÁ, NEJDEK; Alena Hotová, Praha 5; Libor Slažanský, Brno - Bystrc; Jiřina Kunčíková, Nový Jičín; AGNES VONDROVÁ, PRAHA 8; JIŘÍ JAKUBEK, KRMELÍN; HANA BÁROVÁ, PRAHA 8; Jana Brůnová, Lanškroun; PAVEL BOUDA, ŽITENICE; stanislav pešek, chotěboř; Jan Špáda, Kralupy nad Vltavou; Bohumil Kratochvíl, Přerov; JANA GLABAZŇOVÁ, OSTRAVA; ZDENKA DVOŘÁKOVÁ, BRNO; Květoslava Hronová, Zbýšov; Jan Balcar, Praha 10; EVA KULHAVÁ, PRAHA 10; Anna Biliková, Vratimov; Tomáš Zábojník, Ostrava; renata dieslova, spalene porici; Jiřina Erechylová, Valašské Meziříčí; DANIELA ČERNÁ, DĚČÍN; ROSTISLAVA KREJČOVÁ, TÝNEC N/SÁZ.; Svitlana Lyakh, Praha 5; Dana Vičanová, Nový Jičín; Božena Honsů, Česká Lípa; Jitka Mohylová, Praha 6; ZDEŇKA NESTROJILOVÁ, PRAHA 4; Věra Čížková, Vodňany; Petra Marešová, Ústí nad Labem; ANNA OUTRADOVÁ, PRAHA 6; Věra Kočová, Ústí n/L; LUCIE PESSROVÁ, VLAŠIM; Bohdana Chuchvych, Záběhlice; Jan Čonka, Pardubice; Květoslava Sekerová, Přerov; Kristýna Vlková, Opava; JOSEFA HUTTOVÁ, PRAHA; Petr Antoš, Olomouc; Marie Hatlapatková, Horní Bečva; Vladimír Sofka, Olomouc; MONIKA MAŘÍKOVÁ, PRAHA 4; Jiří Černín, Ostrava-Poruba; Miroslav Kracík, Česká Lípa; Kateřina Roubalová, Praha 6; Jindra Daňková, Ostrava-Poruba; Pavel Mlčoch, Praha 4; Jarka Velanová, Praha 9; JANA TOMANOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Jana Podzemná, Valašské Meziříčí; ALENA RANDÝSKOVÁ, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ; Marie Čajkovská, Ostrava; JIŘINA KAMEIROVÁ, KLADNO; MARIE JECHOVÁ, NOVÁ PAKA; JAROSLAV STŘIHAVKA, NOVÁ PAKA; Marie Hradilová, Frýdek - Místek; IVAN RIŠKO, PRAHA; MARTIN JIRAN, JILEMNICE; ZDEŇKA KARGEROVÁ, PRAHA 6; PETRA TRSOVÁ, KARLOVY VARY; RENATA HOLANOVÁ, KOSMONOSY; JAROSLAVA NEUBAUEROVÁ, HRADEC KRÁLOVÉ; Jarmila Léblová, Kladno; Milena Jakeschová, Kralupy nad Vltavou; GABRIELA KORANDOVÁ, BENEŠOV; Hana Kočí, Ostrava; Vojtěška Kurincová, Valašské Meziříčí; Lucie Horálková, Ústí n/Labem; Jana Vičanová, Hodslavice; Milan Dulava, Ostrava - Bělský les; Lenka Borovičková, Opava; JANA KRAMLOVÁ, DUBŇANY; MATĚJ BLUMENTRITT, ZBUZANY; JANA PERLÍKOVÁ, HOSTÍN; Hana Rojíková, Plzeň; Eva Nolčová, Šťáhlavy; Dagmar Lukášová, Praha 10; JAROMÍR PALA, OSTRAVA; Jaroslav Kozák, Mladá Boleslav; Marie Hanušová, Praha 4; JIŘINA FEIFEROVÁ, HRADEC KRÁLOVÉ; Jaroslav Mifaňuk, Brušperk; Ludmila Kajtarová, Praha 8; Božena Dvořáková, Znojmo; Zuzana Poláková, Praha 13; Dáša Korčíková, Otice; MARCELA NOVÁKOVÁ, TEPLICE; KAREL ŠEVČÍK, OSTRAVA; Blanka Braunštejnová, Děčín; MILKA FURTAS, PRAHA; HANA SOPKOVÁ, CHODOV; MARIE LIŠKOVÁ, VYŠKOV; PETR DOLEŽEL, FRÝDEK-MÍSTEK; MARTIN HOLLAR, MILOSTÍN; Jiřina Horáčková, Lučany; DANIELA HRADCOVÁ, PRAHA 5; OLGA KREJČIŘÍKOVÁ, PŘEREV; SYLVA KRÍŠKOVÁ, OSTRAVA; Marie Nevyjelová, Soběchleby; Irena Pavlovcová, Olomouc; Ludmila Piechová, Ostrava Poruba; Jaroslav Procházka, Praha 4; Rudolf Reichl, Jablonec n.Nisou; ALADÁN SZABÓ, BŘEZOVÁ; JARMILA VRTIŠKOVÁ, PRAHA 8-ĎÁBLICE; Martin Holeček, Praha 10; Zdeňka Mlčochová, Olomouc; Libuše Pakostová, Škvorec; Miroslava Borošová, Nový Jičín; Jaroslav Červíček, Karlovy Vary; JANA NEUMANOVÁ, LOMNICE N/POP.; JANA STUCHLÁ, OSTRAVA; LENKA PLEŠINGROVÁ, MĚLNÍK; Anna Riedlová, Most; Marie Deuserová, Krnov; Taťjana Kroiherová, Praha 7; MILOŠ VRZAL, BUŠTĚHRAD; Jan Balla, Mladá Boleslav; BLANKA BUŠTOVÁ, HOŘICE; Ivanka Ivanovska, Hostivař; Jolana Klempárová, Trmice; MARIE MARSCHIKOVÁ, STŘEKOV; Markéta Pohorská, Šlapanice; MARTA DOSTÁLOVÁ, BRNO; Zdenka Ihnatolová, Praha 9; Hana Matejová, Tachov; VÁCLAV HÁBL, DĚČÍN; Alena Drahňoská, Praha 8; Hana Fialová, Třebíč; Zuzka Jarolímová, Tábor; VLASTA JURČOVÁ, BUCHLOVICE; HELENA KUCHAŘOVÁ, HODONÍN; HANA SOUKUPOVÁ, TEPLICE; Lenka Klimešová Lahodová, Vysoké Popovice; ROBERT DUB, LIBEREC; Milada Adámková, Praha 4-Nusle; MILUŠE SOUKUPOVÁ, PRAHA 6-ŘEPY; Martina Nováková, Jablonec nad Nisou; Blanka Tomečková, Jistebnice; FRANTIŠEK SEINER, KRALUPY; BLAŽENA JAVŮRKOVÁ, SVADOV; Zuzana Králiková, Praha 9; LADISLAV ŠIKULA, DAMNÍKOV; Lucie Häuslerová, Praha 6; SVĚTLANA KAŇOVÁ, PRAHA 22; Blanka Křížová, Čeperka; Jiří Schreiner, Praha 5; PAVEL WOLLNER, MIROSLAV; LIBUŠE DUBCOVÁ, VROUTEK; Lenka Mučková, Dolní Benešov - Zábřeh; Jan Chytal, Karviná - Nové Město; MARIE ŠURÁNKOVÁ, BLATNIČKA; Petr Ondrášek, Kutná Hora; STANISLAVA GRONYCHOVÁ, PRAHA 4; Drahomíra Traplová, Česká Lípa; Jana Surmaiová, Ústí n/Labem; JAROSLAVA HOBÍKOVÁ, LUŽEC N/VLT.; Aloisie Leherská, Třinec; HANA VÍTKOVÁ, PRAHA 5; Zdena Jirotová, Sokolov; Milena Kaňková, Praha 3; JAN ĎURIŠ, PRAHA 5; Edita Kalužová, Paskov; JAROSLAV PŘIBÍK, CHEB; Martina Dohnálková, Ostrava; ANNA MUŽNÁ, OSTRAVA; Ludmila Hamplová, Česká Lípa; Jakub Blažek, Frenštát p.R.; ZDEŇKA PRÁŠKOVÁ, PRAHA 9; Vlasta Čočková, Ostrava; STANISLAVA HOUŽVICOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; JOSEF KUMHALA, HAVÍŘOV; Veronika Kramárová, Praha 5; Lucie Rondošová, Cerhenice; Věra Lukšíková, Praha 2; Hana Barešová, Libštát; Josef Klaban, Liberec 10; Petra Gajdošíková, Vyškov; KRISTÝNA PLEVOVÁ, HRADEC KRÁLOVÉ; IRENA HÁJKOVÁ, PELHŘIMOV; Marie Zelinková, Třebovice; Marie Walterová, Klášterec nad Ohří; Marta Vítková, Praha 6; Magdaléna Vlková, Opava; Ivana Tomíčková, Praha 6; MARTIN DVORSKÝ, STARÝ JIČÍN; RADEK PATLA, ORLOVÁ; Eva Brudná, Přelouč; Jiří Chocholatý, Roudnice nad Labem; Josef Tichý, Pacov; Ilona Kropáčková, Bruntál; ZDENA UHLÍŘOVÁ, ŽATEC; MARCELA LIGMAJEROVÁ, SOKOLOV; MARIE POLÁKOVÁ, VYŠKOV; Marie Jarolímková, Praha 4; PRZYW OLGAWALOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; LUCIE SMOLKOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Helena Šafrová, Staré Křečany; Rudolf Mrázek, Tišnov; Pavel Hřebačka, Teplice; Zdeňka Čermáková, Třebíč; VÁCLAV GOTTSTEIN, NOVÁ PAKA; MARIE KOPČOVÁ, PRAHA 10; Anastazie Vrabcová, Česká Lípa; Kamila Amírová, Říčany; Jana Malinová, Kunovice; Markéta Dederová, Kojčice; NAĎA HAVLOVÁ, ČESKÁ LÍPA; Miloslava Tvrdíková, Praha 6-Vokovice; Veronika Křížová, Praha 6; Renata Vřeská, Ostrava; Lada Kratochvílová, Říčany; Jindřiška Ludvíková, Praha 4; JANA MUŠÁLOVÁ, OSTRAVA; Jana Vacková, Praha 5; Václava Černá, Štětí; HANA HORÁKOVÁ, DĚČÍN; Simona Salavcová, Cvikov; Eva Štěchrová, Praha 10; Karel Konrád, Krupa; JARMILA ČASTLÍKOVÁ, OSTRAVA; Soňa Mikalová, Borová; Jerzy Pawlojč, Mladá Boleslav; Věra Kalová, Praha 8 - Bohnice; Naděžda Hamouzová, Pavlíkov; NADĚŽDA SMEJKALOVÁ, TŘEBÍČ; JAROSLAV JAKUBEC, LIBHOŠŤ; Miroslav Pour, Nymburk; Irena Jungová, Frýdek-Místek; Blanka Bozděchová, Praha 9; Ladislav Musil, Libhošť; Zdeněk Fencl, Praha 4; JJIŘINA FIDLEROVÁ, LITOMĚŘICE; Jana Nedvědová, Chotěboř; LUDMILA ZAJÍČKOVÁ, BŘECLAV; MARIE ŠINDLEROVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Věra Bokorová, Praha 5; JITKA ŽAMBEROVÁ, MLADÁ BOLESLAV; Tomáš Sadílek, Jeseník nad Odrou; MARTA MACHALOVÁ, OSTRAVA; OLGA HUTNÍKOVÁ, CHODOV; Monika Adamová, Klecany; andrea metznerová, karviná-hranice; Lucie Vítková, Frýdek-Místek; MARTA ZLÁMALOVÁ, OSTRAVA; Jana Svobodová, Praha 10; Miluše Kasalová, Česká Lípa; Libuše Kubová, Sokolov; Pavlína Hlobilová, Olomouc; Hana Pilíková, Olbramovice; LUKÁŠ HECZKO, H.TĚRLICKO; Marie Vlková, Praha 5; Anastasiya Khilabokava, Praha 5; Věra Dvořáková, Praha 4; Tomáš Kiprov, Chodov; Naděžda Ondrášková, Kutná Hora; VĚRA ZUZÁNKOVÁ, JILEMNICE; Jaroslava Tošnerová, Praha 7; Antonín Hájek, Liberec; RŮŽENA SACHEROVÁ, DOLNÍ SMRŽOVKA; YULIA SIDNINA, KARLOVY VARY; Jiřina Plačková, Roštín; Zdeněk Gerstbeger, Veselí nad Moravou; FELICITA KAPOUNOVÁ, MOST; Jiřina Linhartová, Leštěmice; Doubravka Najmanová, Hostivice; Elena Nováková, Praha; JARMILA PAVLÍČKOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; MARIE RATHOVÁ, HRADEC KRÁLOVÉ; Ludmila Berounská, Praha 3; Jarmila Burdová, Rebešovice; Michal Šustek, Chvalíkovice; Jitka Janušková, Vakleřice; Jaroslava Svatošová, Ústí nad Labem; Jaroslava Heuerová, Praha 5; Libuše Haasová, Klimkovice; JAN JEŘÁBEK, ÚSTÍ N/LAB.; Hana Kauerová, Kdyně; Michaela Pilařová, Hrádek nad Nisou; Felicitas Suchopárková, Kladno-Kročehlavy; hana čajová, drmoul; LENKA HRDINOVÁ, BENEŠOV; Daniela Kosičová, Praha 10; Václav Librcait, Mšec; Naděžda Machová, česká Lípa; Yvona Rohrerová, Dětmarovice; Anastazie Turková, Praha 4; Lenka Slažanská, Brno - Bystrc; Hana Dobrovodská, Říčany; Radoslava Hubáčková, Hořice; PAVLÍNA ANTOŠÍKOVÁ, ALBRECHTIČKY; Pavlína Jančíková, Zábřeh; Ada Pešková, Ústí nad Labem; MARKÉTA JELÍNKOVÁ, PRAHA 10; Adriana Kopčová, Praha 4; Helena Dvořáková, Praha 4; Nikola Puldová, Praha 3; Jana Hněvkovská, Český Krumlov; Ivana Šplíchalová, Moravské Budějovice; VĚRA VRECKOVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Libuše Němečková, Praha 6; KRISTÝNA FOUSKOVÁ, ÚSTÍ NAD LABEM; JANA LIBRCAITOVÁ, MŠEC; Jitka Bednářová, Poříčí n/Sáz.; Kateřina Bilinkiewiozová, Nový Jičín; Pavel Bláha, Ústí nad Labem; Marie Budáková, Benešov; Marcela Čmelíková, Praha 9; Josef Dvorský, Praha 8; IVA FÁBORSKÁ, TEPLICE; DANA FIŠEROVÁ, BYSTŘICE; MIROSLAVA HERZOGOVÁ, KLADNO; Zdeněk Hoffmann, Vlašim; ANTONÍN HORÁK, POPLZE; LIBUŠE JAKLOVÁ, KLADNO; IVANA JOANNIDU, OSTRAVA; Magda Kalivodová, Chodová Planá; GABRIELA KOHOUTOVÁ, PRAHA; JAROSLAVA KOLÁŘOVÁ, JESTŘEBÍ; BRONISLAVA KOZÚBKOVÁ, KUNÍN; Věra Koželuhová, Klatovy III.; Lucie Loudová, Benešov; Šárka Majerová, Ostrava Dubina; Vlasta Mašková, Praha 6; ZDENĚK MATEJKO, BAŠKA; Kateřina Mičková, Praha; MICHAELA NEUFUSOVÁ, BENEŠOV; Eva Pavlovská, Horažďovice; JAroslava Pešková, Benešov; VENDULA PFEFFEROVÁ, OSTRAVA; Jaroslava Piskáčková, Praha 5; MILUŠE PRCHLÍKOVÁ, LENEŠICE; VĚRA RŮŽINOVÁ, MOST; Šárka Růžková, Kuňovice; Jan Semeradt, Nové Město p.Smrkem; Antonín Slezák, Jablonec n.N.; ANNA SMRŽOVÁ, PLANÁ N/L.; Josef Suchánek, Praha 10; DAGMAR ŠAROUNOVÁ, BRNO; ZBYNĚK ŠIMŮNEK, PRAHA; Marta Šťastná, Nový Jičín; Pavla Štekániková, Praha 10; EVA ŠŤOVÍČKOVÁ, RADÍČ-SEDLČANY; Václav Štraus, Praha 4; Anna Urbánková, Ostrava Poruba; Alena Vlková, Praha; EVA VRABCOVÁ, SOKOLOV; VĚRA ZAPLETALOVÁ, HAVÍŘOV; Marie Levá, Hrnčíře; RŮŽENA TICHÁ, DĚČÍN; Jarmila Valová, Kostice; MIROSLAV MATOUŠ, OSTRAVA; MILUŠE PONIKELSKÁ, NOVÁ PAKA; MILENA SOPUCHOVÁ, ŠTRAMBERK; JIŘINA STOCHLÍKOVÁ, PRAHA; ELIŠKA TICHÁ, OSTRAVA; Petr Samek, Staré Město; Jiřina Štěrbová, Česká Lípa; MARCELA VÁVROVÁ, KLADNO; FRANTIŠKA NETOPILOVÁ, HODONÍN; VLASTA VÍCHOVÁ, OPAVA; EMILIE HUSTOPECKÁ, FRÝDEK MÍSTEK; ALENA FOJTŮ, NOVÝ JIČÍN; LENKA RICHTROVÁ, ÚSTÍ N/LAB.; Markéta Jaračová, Doubrava; Jana Linkova, Jablonec nad Nisou; BOHUSLAV OPATRNÝ, PRAHA 4; Jitřenka Záhorovská, Praha 9; Renáta Klimešová, Benešov; MARTA BUŠKOVÁ, HAVÍŘOV; JIŘÍ LUSTYK, LITOMĚŘICE; MARIE ŠUSTKOVÁ, KYJOV; MIROSLAVA FILIPOVÁ, UNIČOV; MARCELA ZEDKOVÁ, PŘEROV; LENKA ŠPICAROVÁ, MLADÁ BOLESLAV; JITKA HODINKOVÁ, HOVORČICE; Jana Duchoslavová, Nespeky; MIROSLAVA KLAPŠŤOVÁ, SEMILY; OLGA MÁCOVÁ, BRNO; MARLINDA ŠAFÁROVÁ, ÚSTÍ N/LABEM; Denisa Krpešová, Jirkov; IRENA KUČEROVÁ, PRAHA 8; Liana Nováková, Praha; MILADA SEKANINOVÁ, OLOMOUC; MILOSLAVA VLČKOVÁ, CHEB; MARKÉTA VONDRÁČKOVÁ, PETROVICE; Alena Heřmanská, Mladá Boleslav; ELENA JANOUŠKOVÁ, CHOMUTOV; DRAHOMÍRA FAJKOŠOVÁ, MIKULOV; DAGMAR ČESLAROVÁ, JINDŘICHOV; Alena Pohanová, Praha 2; Lucie Bradáčová, Měřín; Zdeňka Holečková, Praha 8; Ljuba Kopečná, Jihlava; EVA BRABCOVÁ, PRAHA; Zdenka Fatková, Praha 5; STANISLAVA HALLOVÁ, JABLONEC N/NIS.; Anna Mušínská, Zákupy; Dana Nechanická, Praha 5; Blanka Bufková, Tatenice; Marie Páčová, Ostrožská Lhota; Hana Dušková, Česká Lípa; MARTA HRONOVÁ, ŘÍČANY; Eva Kuklíková, Praha 6; DAVID NOVÁK, OSTRAVA; Karla Kupšovská, Ústí nad Labem; Simona Pálková, Hulín; FRANTIŠEK MAČO, LITOMĚŘICE; Pavla Varvažovská, Praha 6; LADISLAV COUFALÍK, KOJETÍN; Martina Bucifal, Čáslav; ZDEŇKA LUSKOVÁ, VYŠKOV; Alena Kolorosová, Malšice; Irena Novotná, Třešť; Josef Hanousek, Praha 7; Jana Raczová, Zdounky; Tereza Rajochová, Praha 6; Jana Kasalová, Praha 5; MILADA MASLOVÁ, BRNO; MARIE KOSECOVÁ, HABARTOV; EVA MATUŠTÍKOVÁ, OSTR.LHOTA; Eva Kaločayová, Praha 8; MARCELA BULÍŘOVÁ, ČESKÁ LÍPA; JITKA KAISEROVÁ, JIRKOV; Pavol Kováč, Slavičín; Jana Gabrielová, Pardubice; EVA VONDRÁČKOVÁ, TRMICE; DAGMAR JAKUBOWSKÁ, OSTRAVA; FRANTIŠEK STUPKA, LIBOČANY; MARIE HROŇKOVÁ, DUBÍ; Miroslava Nohylová, Bruntál; JINDŘICH PROCHÁZKA, ŽATEC; Božena Žůrková, Jirkov; VĚRA HADRABOVÁ, NÁM.NAD OSLAV.; Jaroslav Horňák, Kyjov; Bohumila Vroblová, Bruntál; JANA KOLCUNOVÁ, UNIČOV; JANA LIĎÁKOVÁ, HABARTOV; MIROSLAVA KLEJZAROVÁ, BOSKOVICE; Martina Kotlandová, Hradec Králové; Zuzana Šmidová, Ostrava; OTAKAR DOHNAL, DĚČÍN; PAVLÍNA HANUŠOVÁ, NOVÁ VČELNICE; HANA KONDĚLKOVÁ, HOSTINNÉ; Blanka Mikolajová, Ústí nad Labem; Věra Kupová, Kralupy nad Vltavou; Dagmar Švecová, Plzeň; Květoslava Foretníková, Břeclav; Jana Konopiská, Benešov; Tomáš Polák, Praha 13; Marie Vitásková, Praha 10; Valentina Sirotová, Praha Krč; MARIE MACHOVÁ, MOST; Jarmila Hájková, Vrbno pod Pradědem; Antonín Konečný, Brno; Marie Mičáková, Praha 6; Daniela Golschmidtová, Praha 1; Božena Malíková, Rejšice; Pavlína Sasínková, Jablonec nad nisou; Dušan Líška, Praha 6; MARIE BÍLKOVÁ, HAVÍŘOV; Eva Bláhová, Choceň; Vladimíra Linkeová, Praha 4; Markéta Kouřilová, Opava; MARIE CHOCOVÁ, ČESKÁ LÍPA; Nikola Balzerová, Praha 9 - Prosek; Jiří Čech, Břidličná; Alena Káňová, Vřesina; ALENA KOŘÍNKOVÁ, OSTRAVA; Renata Radová, Ostrava Dubina; MARTA MAŇÁKOVÁ, DUBŇANY; Zdenka Valentová, Praha 8; Libuše Daňková, Žatec; Miroslav Gerža, Praha 4; Ivana Beránková, Soběslav; Josef John, Čečelice; IVANA VICHERKOVÁ, HAVÍŘOV; Ivo Lanko, Praha 9; Jaroslava Belánská, Praha 9; Jaroslava Danišová, Teplice; MARIE DUFKOVÁ, SVATAVA; JOSEF GRENÁR, HAVÍŘOV; Martina Horová, Ústí nad Labem; ETELA SEDLÁKOVÁ, BOHATICE; ALENA ŠMERKOVÁ, BLANSKO; JANA VACKOVÁ, PRAHA 4; EVA ŽARIKOVÁ, PRAHA 4; Antonín Avrat, Lipník nad Bečvou; NAĎA ČERNÁ, ÚSTÍ N/LAB.; KATEŘINA FOLDYNOVÁ, FRÝDEK-MÍSTEK; Martin Hejda, Praha 6; Ladislav Chlumský, Praha 10; Marie Maršálková, Dolní Bojanovice; Pavla Rücklová, Ústí nad Labem; Věra Pluskalová, Ostrava Poruba; IVAN KELLNER, MOST; JARMILA RAUCHOVÁ, LIBOCHOVICE; Marie Foxová, Ostrava; Jaroslav Kovář, Meziměstí; VLASTA KUČEROVÁ, LOVOSICE; Martina Marťuchová, Praha 4; RADEK SVOBODA, PRAHA; Jaroslava Vonderková, Chabařovice; Jana Oktábcová, Praha 5 - Řeporyje; KLÁRA KULÍŠKOVÁ, KRYRY; Daniel Kuběnský, Velké Albrechtice; ANNA CESTROVÁ, LOVOSICE; Martin Hrachovec, PRAHA 9; MIROSLAVA NOVÁKOVÁ, MALÉ ŽERNOSEKY; Alena Hausdorová, Praha 1; Zdeňka Adamčíková, Budišov nad Budišovskou; Jitka Stokučová, Praha 5; Ludmila Bílá, Tachov; Tomáš Ličko, Kunín; Petra Mikolášová, Sokolov; BŘENĚK RYS, PRAHA 10; Eva Modlingerová, Velké Přítočno; Jarmila Bartoňová, Liberec; Anna Raudná, Krásné Březno;

Výherkyně automobilu Hyundai i30cw z Velké milionové hry 2010

Výherkyně automobilu Hyundai i30cw z Velké milionové hry 2010

Každé předání hlavní ceny Velké milionové hry je samo o sobě výjimečným okamžikem, některá z nich jsou ale zcela nezapomenutelná. Mezi ně se řadí i to poslední, které se uskutečnilo 1. dubna 2011 v Chrudimi v rámci startovacího mítinku programu Home Care. Konferenční centrum Hotelu Bohemia bylo plné pozitivních emocí, s nimiž do východních Čech přijeli nejlepší manažeři programu Home Care ze všech koutů České republiky. Nebyli ovšem jediní… Z Jeseníka přijela i Dagmar Sochorková, výherkyně hlavní ceny Velké milionové hry 2010, která podle svých slov, když se dozvěděla o tom, že vyhrála krásný červený osobní vůz Hyundai i30cw, chtěla svou radost vykřičet do celého světa.

Více

A co bylo příčinou tak velké radosti paní Sochorkové? Jeden anketní lístek VMH 2010 vyplněný na začátku května loňského roku během prezentace společnosti Zepter International v jesenickém hotelu Praděd a samozřejmě ten nejpřesnější tip. Ze všech účastníků Velké milionové hry 2010 – celkem bylo vyplněno 34 396 anketních lístků – se paní Sochorková ve svém odhadu zmýlila o pouhé tři zákazníky, když napsala, že společnost Zepter International získá do konce roku 2010 celkem 1 565 823 zákazníků. Správná odpověď přitom byla 1 565 826 zákazníků.

Společně s výherkyní se zúčastnily slavnostního předání i její dvě dcery. Klíčky od vozu předal Dagmar Sochorkové brand ředitel programu Home Care Jakub Šmatlák a mnoho šťastných kilometrů popřáli paní Sochorkové za společnost Zepter International také Lenka Pechová, obchodní ředitelka Home Care Morava, Vlastimil Konečný, regionální obchodní ředitel Brno, nebo ředitelka marketingu Jana Rechlíková.

Jménem celé společnosti Zepter International přejeme výherkyni hodně spokojenosti s novým vozem.

 

Prosím, aktualizujte svůj Flash Player

Get Adobe Flash player

Zepter International s.r.o.
Spálená 55, 110 00 Praha 1
email: info@zepter.cz

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.cz
Tel.: +420 311 331 888
Fax: +420 311 331 877

 
Nahoru