Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2009

Vyhodnocení velké milionové hry 2009

Vyhodnocení Velké hry Zepter 2009

Soutěžní otázka a odpověď

Tipovací otázka: „Kolik zákazníků získá společnost Zepter od začátku svého působení v ČR do konce roku 2009?“

Správná odpověď zní 1 508 632.

VŠEM VÝHERCŮM BLAHOPŘEJEME

Výherce automobilu Mitsubishi Lancer

Hlavní cenu vyhrává paní Ivana Vaňkátová z Děčína.

Tip paní Vaňkátové (1 508 629) byl nejblíže správné odpovědi, kterou bylo číslo: 1 508 632.

Seznam výherců Velké milionové hry Zepter 2009

1. místo: Mitsubishi Lancer    Ivana Vaňkátová, Děčín
2. místo: Tuttoluxo 6S    Dana Palátová, Brno
3. místo: Bioptron Pro 1    Jiří Toček, Brno
4. místo: Compact set    Dana Vančurová, Rožnov pod Radhoštěm
5. místo: Therapy Air Ion    Farina Maksimová, Praha 5 -Hlubočepy
6. místo: Syncro Plus    Petr Petřík, Hradec Králové
7. místo: Eurovíkend v Římě    Ivana Chmelíčková, Košatky
8. místo: Mini set VacSy    Jana Šimková, Nový Jičín - Loučka
9. místo: Mini set VacSy    Helena Vašatová, Hradec Králové
10. místo: MixSy    Marek Novák, Praha 5
11. místo: MixSy    Eva Schwaningerová, Hradec Králové

12. – 311. místo: balíček kosmetiky Swisso Logical:

Karolína Pšeničková, Chlumec Nad Cidlinou; Danuše Nechanická, Hradec Králové; Kateřina Vlachá, Hradec Králové; Vítězslav Sládek, Česká Kamenice; Hana Pernová, Brno; Jan Kazda, Praha 4; Ludmila Crhová, Chomutov; Jaromír Janků, Praha 6-Vokovice; Alena Vlková, Praha 10; Karel Svoboda, Dříteň; Pavel Frána, Zliv; Danuše Peprlová, Benešov; Blanka Kolaciová, Praha 10; Marie Honová, Ostrava; František Schaumann, Ostrava; Olga Ohnheiserová, Fulnek; Jaroslav Mocňák, Vítkovice; Vladimíra Olbřímková, Ostrava; Miloslava Kratochvílová, Brno; Ivana Šimíková, Veselí Nad Moravou; Jiří Fabík Ing., Havířov - Město; Pavel Slíva, Vratimov; Libor Šafránek, Opava; Jana Selenář, Ostrava; Jaroslava Černá, Klášterec nad Ohří; Dana Šálková, Litoměřice; Ema Vernerová, Mladá Boleslav; Helena Benešová, Meziboří; Jana Holderiková, Most; Jiřina Helmtová, Dolní Poustevna; Libuše Andrlová, Litoměřice; Naděžda Hossingerová, Ústí Nad Labem; Jiří Kejzlar, Česká Skalice; Kateřina Vlčková, Pardubice; Naděžda Procházková, Prostějov; Dana Kozlová, Blučina; Bohumil Paul, Vrátno; Marie Fuksová, Lišov; František Kříž, Chocerady; Alena Janotová, Dubí 2; Edeltruda Fréharová, Ostrava; Petra Plavcová, Benešov; Yvetta Špirochová, Praha; František Potůček, Praha 7; Miroslav Kubeš, Mladá Boleslav; Ivanna Vasiljeva, Ústí Nad Labem; Jiří Adámek, Ludvíkovice; Martina Lutzová, Týnec Nad Sázavou; Marie Hejlová, Roztoky; Ivana Králová, Most; Ludmila Zelená, Náchod; Anna Charváthová, Zlín; Ludmila Čacká, Praha 6; Jan Breitl, Krupka; Renata Hlavatá, Liberec; Jana Uimolková, Brno; Růžena Vaňková, Kdyně; Šárka Jirouchová, Hořovice; Miroslava Koblihová, Ostrava; Naďa Rošková, Děčín; Eva Lhotáková, Litvínov; Klára Sotonová, Hradec Králové; Světlana Babusmkina, Děčín; Petr Haš, Hradec Králové; Petr Kraus, Praha 12; Eva Schillerová, Brno-Bohunice; Alena Stará, Roudnice Nad Labem; Věra Hlavatá, Doubravice; Michaela Hnátová, Hradec Králové; Františka Grešáková, Frýdek Místek; Eliška Pekaříková, Nový Jičín; Alena Kočová, Praha 4; Jarmila Valová, Kostice; Ludmila Karlíčková, Libchavy; Markéta Zádrapová, Březůvky; Zdenka Slavíková, Strakonice; Marie Zavadilová, Kamín; Marta Bušková, Havířov; Zdeňka Mydlářová, Liberec; Jiří Nejman, Chlumec nad Cidlinou; Jana Vítová, Praha 4; Jan Kohoutek, Lípa nad Orlicí; Lubomír Pilař, Hranice; Jan Binar, Skřípov; Olga Kestlerová, Mladá Boleslav; Elen Hrtánková, Děčín; Ludmila Bílá, Tachov; Ivana Psotová, Ústí Nad Labem; Gabriela Bílíčková, Brno; Miroslav Matouš, Ostrava-Vítkovice; Jiřina Peterová, Hradec Králové; Daniela Jalovičiarová, Rokytnice; Marie Sosnovcová, Benešov; Dagmar Vodáková, Smidary; Vendula Topinková, Brno; Eva Šigutová, Kunčice; Karel Šafránek, Klatovy; Jitka Blažková, Huslenky; Petr Heger, Jedlí; Jana Zajancová, Nový Jičín; Hana Přibylová, Dolní Radechová; Marta Vitásková, Loštice; Vojtěch Cozl, Brumovice; Pavla Kundrtová, Kladno; Zdeňka Dvořáková, Meziboří; Karel Přibyl, Hradec Králové; Marie Adámková, Ludvíkovice; Dagmar Al Abiádová, Louny; Karel Krpálek, Jihlava; Danuše Brislingerová, Jeseník; Jaroslava Pešáková, Hradec Králové; Jaromír Víteček Ing., Děhylov; Lucie Hofmanová, Praha 6-Řepy; Marta Koláriková, Heřmanov; Eva Horáková, Neratovice; Marie Pirochová, Hradec Králové; Anna Lohrová, Blovice; Anna Lokvencová, Hradec Králové; Helena Kozáková, Hradec Králové; Ludmila Stejskalová, Varnsdorf; Jaroslava Banášová, Rýmařov; Eva Pečinková, Ostrava - Zábřeh; Pavla Tvrdoňová, Karviná; Ivana Gábová, Kelč; Petr Procházka, Meziboří; Radomíra Tomečková, Kujavy; Jaroslava Vaňková, Hradec Králové; Josef Zelmanovič, Hradec Králové; Milena Formánková, Ostrava; Tomáš Hasmanda, Valašské Meziříčí; Lubomíra Škubalová, Šenov; Libuše Hurtíková, Česká Lípa; Ladislav Paczelt, Plzeň; Věra Kuzníková, Opava; Marie Podskalská, Hodonín; Karel Kasík, Frýdek Místek; Daniela Machalová, Bruntál; Štěpánka Malastová, Klášterec nad Ohří; Anna Synáčková, Cheb; Anna Peroutková, Nové Město nad Metují; Ludmila Grycová, Ostrava; Petra Večeřová, Huštěnovice; Jaroslav Skalník, Chropyně; Radomír Malyš, Třinec; František Langer, Jevíčko; Helena Pechová, Děčín; Pavel Tatíček, Kladno; Monika Vrabcová, Hradec Králové; Karel Kopecký, Praha 5; Marie Fabíková, Loučka; Jana Uhlířová, Hodonín; Ludmila Hamplová, Hradec Králové; Pavel Dub, České Budějovice; Jaromír Buček, Bohumín; Václav Hudeček, Hluboká; Irena Fojtová, Brno; Zuzana Myšková, Skřinany; Libuše Cipinová, Sezimovo Ústí; Zdeňka Škorvánková, Pňovany; Hana Novotná, Hradec Králové; Hildegarda Víchová, Opava; Věra Pellichová, Ústí nad Labem; Marie Banášová, Rýmařov; Jana Křupková, Benešov; Zdeňka Čápová, Praha 9; Blanka Podlipná, Svobodné Dvory; Jiří Svoboda, Hradec Králové; Radka Lupečková, Praha 5-Lipence; Petka Brynychová, Ústí nad Labem; Květuše Janečková, Praha 4; Ivana Hubíková, Hodonín; Bohumila Richterová, Ústí nad Labem; Ilona Lafková, Třebívlice; Lucie Juročková, Jablonec nad Nisou; Janko Košut, Jirkov; Lenka Bradmová, Sobotka; Alena Nydrlová, Jičín; Jitka Drápelová, Valtice; Ludmila Martincová, Štíty; Růžena Kalčíková, Chodov; Ivana Bardonová, Smiřice; Ivanka Patáková, Praha 10; Eva Vítová, Hradec Králové; Vladimír Bargel, Příbram; Stanislava Látalová, Olomouc; Magdaléna Vlková, Opava; Ludmila Janíčková, Ostrava-Poruba; Jiří Císař, Úpice; Zdeněk Trendle, Klopina; Olivie Říhová, Praha 10-Záběhlice; Zuzana Funková, Praha - Řepy; Daniela Bártů, Praha 9-Vysočany; Pvel Polz, Jaroměř; Jaroslav Hrdý, Hradec Králové; Jiří Kavan, Slaný; Věra Slavíčková, Stěžery; Vojtěch Zsemlye, Postoloprty; Eleonora Schmidová, Horní Město; Zdenka Sikorová, Ostrava; Milan Šmíd, Litoměřice; Věra Lyčková, Martinov; Erich Sýkora, Zábřeh; Taťjana Prachařová, Mělník; Vlasta Hajduková, Ostrava; Jarmila Linková, Ruda Nad Moravou; Marie Zahradníčková, Třebíč; Johanna Rayová, Slaný; Jozef Balász, Podbořany; Marcela Hortenská, Praha 10; Hana Šmídová, Karlovy Vary; Ludmila Kohlová, Děčín 6; Tomáš Pavlásek, Frýdlant nad Ostravicí; Oldřich Zadražil, Cheb; Marie Pleská, Rychnov Nad Kněžnou; Libuše Veselá, Praha 4; Marie Burišinová, Praha 5; Zdenka Frýdová, Dohalice; Emilie Stratilová, Brno; Anna Nečasová, Ostrava; Alena Kvasilová, Město Albrechtice; Věra Matoušková, Brno; Zdenka Demelová, Opava; Štěpánka Mišurcová, Zlín; Helena Sněhotová, Bolatice; Marie Kanická, Dolany; Ĺudovít Tokál, Žalhostice; Jiřina Helthová, Dolní Poustevna; Eva Kudrnáčová, Hradec Králové; Jana Kazimírová, Děčín; Hana Černá, Dubenec; Iveta Hovorková, Hradec Králové; Kristina Pavlíčková, Litultovice; Miroslav Tomíček, Bruntál; Pavla Panáčková, Všestary; Kateřina Nesvadbová, Ústí n/Lab.; Dagmar Janoušková, Březnice; Oldřich Kasal, Lovosice; Ludmila Haklová, Praha 4; Milada Kolníková, Hodonín; Miroslava Hodanová, Holýšov; Magdalena Juřičková, Vidče; Jana Jungmannová, Klimkovice; Jaroslava Staňková, Turnov; Ivana Brixí Ing., Plzeň; Zuzana Pešková, Kladno; Arnošt Hellebrand, Šumperk; Hana Jurenková, Šumperk; Jiřina Jirků, Děčín; Renata Wertheimová, Neratovice; Jana Cihlářová, Radkov; Růžena Hublíková, Most; Zdeňka Šindelářová, Děčín; Jitka Ullrichová, Mnichovo Hradiště; Věra Fridrichová, Velvary; Ivana Průchová, Praha 2; Alžběta Palnerová, Opava; Alena Viternová, Staré Sedliště; Jiří Berkovský, Krnov; Miroslav Matějka, Osoblaha; Jana Válková, Opava 6; Alena Křížková, Mudr., Praha 9; Ylona Masnerová, Kralupy; Vlastimila Kučerová, Vítkov; Jana Knotková, Lanškroun; Nelly Syslová, Ing., Ostrava; Jana Vlachová, Hradec Králové; Jiří Manoušek, Ostrava 3; Vlasta Krocová, Děčín; Karla Podhorná, Šumperk; Michaela Pavlíčková, Hradec Králové; Hana Železníková, Ostrava-Výškovice; Zuzana Fialová, Rokycany; Ďtefanie Takaczová, Ostrava-Poruba; Antonín Hlinovský, Kladno; Jiří Mejta, Litoměřice; Vlasta Křečková, Praha 2; Jitka Surá, Adamov; Ludmila Holoubková, Praha 2; Šárka Beranová, Ústí n/Lab.; Magdalena Rejholcová, Praha 5; Jitka Burantová, Kladno; Ludmila Janalíková, Vratimov; Julie Matochová, Karolinka; Miroslav Škorvánek, Pňovany; Alena Nosková, Olomouc; Mariana Duchoňová, Roudnice n/Lab.; Jitka Novotná, Praha 4; Lenka Užáková, Uherské Hradiště; Eva Valentová, Ostrava - Mariánské Hory; Věra Horníková, Ostrava Svinov; Karla Pozlerová, Hradec Králové; Marcela Svobodová, České Budějovice; Maryna Ppodzharova, Praha 8; Eva Hanáková Mgr., Slaný; Jarmila Procházková, Ústí n/Lab.; Maria Stavařová, Opava; Martina Pokorná, Kačice; Andrea Cinová, Havířov; Marie Ostatnická, Praha 4; Vladimíra Hamáčková, Pardubice;


312. – 1000. místo: pleťová maska Active Spa:

Drahomíra Bartoňová, Lanškroun; Eva Kotrčová, Praha 9; Irena Neradová, Horní Slavkov; Monika Brzoňová, Horní Cerekev; Helena Kučerová, Kladno; Michal Vavrla, Ostrava - Zábřeh; Marie Knedlíková, Mutěnice; Karel Fišer, Mariánské Lázně; Jindřich Čunek, Bystřička; Marie Grečmalová, Lichnov; Milan Jasný, Valašské Meziříčí; Eva Poppová, Oborná; Růžena Babková, Praha 6; Jaroslava Malkusová, Vodňany; Zuzana Fišerová, Praha 8; Dagmar Erbenová, Kosmonosy; Ladislav Halmeš Ing., Opava; Josef Janák, Otrokovice; Bohumil Lanta, Šumperk; Marie Leblochová, Moravský Žižkov; Bronislav Borski, Hrádek; Vladimír Ječmen, Ostrov u Varů; Marie Obracaníková, Most; Věra Snopková, Louny; Jolana Sehnerová, Most; Marie Kadlecová, Žatec; Olga Roznětínská, Hradec Králové; Miloslava Nováková, Hradec Králové; Pavla Minariková, Ústí Nad Labem; Jaroslava Vávrová, Děčín; Jiří Charouzd, Děčín; Kateřina Strapková, Děčín; Božena Jágrová, Slavičín; Ludmila Harásková, Švabenice; Helena Raidová, Horka Nad Moravou; Marie Kobylková, Dolany; Jaroslav Mařík, Karlovy Vary; Jana Ondráčková, Dalovice; Dagmar Gotzová, Ústí Nad Labem; Irena Drabková, Liberec; Tomáš Čapek, Veltrusy; Jaroslava Mohylová, Praha 9; Marie Bubnová, Vysoké Mýto; Marie Šimková, Brantice; Anna Sikorová, Horní Suchá; Blanka Kinská, Kralupy; Leopold Jokeš, Vsetín; Josef Stárek, Zásmuky; Zdenka Bučková, Valašské Meziříčí; Ivana Bělohlavová, Praha 4; Jarmila Pechalová, Brno; Jarmila Škovronová, Karviná; Magda Šampánková, Frýdek Místek; Martina Kubičková, Česká Lípa; Jana Vojáčková, Praha 9; Naděžda Šťastná, Jablonec nad Nisou; Věra Bartošová, Ústí Nad Labem; Ladislav Novák, Brno; Markéta Dobrovolná, Sokolnice; Miloslava Šťastná, Vráž; Lucie Holá, Bruntál; Petra Janků, Ústí Nad Labem; Jana Gregorová, Lhota P/Libč.; Tereza Nejmanová, Chlumec nad Cidlinou; Kateřina Sedláková, Kuřim; Vladimír Mácha, Sviadnov; Josef Klučka, Libhošť; Iveta Stašková, Hradec Králové; Danuše Herzinová, Krupka; Milan Londin, Sedlnice; Vojtěch Csesznok, Skršín; Milena Dudková, Choceň; Pavel Kerhart, Kolín; Jana Lukášová, Uherské Hradiště; Kristýna Hašková, Ústí Nad Labem; Jana Kneblová, Valašské Meziříčí; Marie Řeřichová, Říčany; Pavla Varvažovská, Praha 6; Věra Jadovnická, Česká Lípa; Marie Šklíbová, Praha 4; Josef Novotný, Pardubice; Vlasta Podzimková, Klášterec aad Ohří; Michal Demeter, Hodslavice; Ing. Karel Černý, Praha 9; Marie Klcinová, Kryry; Ludmila Kaňoková, Janovice; Eva Voděrková, Mudr., Česká Kamenice; Zdenka Fabiánová, Děčín; Helena Šarochová, Litoměřice; Dagmar Navrátilová, Olomouc; Julius Hradil, Šternberk; Bohumil Karas, Náměšť Nad Oslavou; Kateřina Štěpánková, Hradec Králové; Anna Baldová, Hradec Králové; Adéla Závorková, Nasaurky; Zdeněk Doskočil, Libouchec; Zdeňka Škodáková, Bzenec; Polychronis Jalamudis, Třebenice; Jarmila Štěpánková, Praha 4-Chodov; Juraj Gaššo, Mnichovo Hradiště; Jana Hartová, Dubicko; Ludmila Pilná, Hradec Králové; Jana Petlánová, Děčín; Jiřina Kalivodová, Praha 102; Ludmila Řehánková, Kobylí; Marie Vašatková, Vítkov; Pavla Rzavská, Praha 2; Jana Rejnartová, St., Jablonec nad Nisou; Blanka Krupičková, Praha 9; Helena Chvátalová, Ivančice; Pavel Valenta, Šumperk; Jitka Beraczková, Havířov; Ludmila Dospíšilová, Červená Voda; Lumír Kofal, Praha 5; Hana Řeháková, Hanušovice; Věra Kuběnská, Velké Albrechtice; Karel Hájek, Litoměřice; Miluška Riedelová, Rybniště; František Špaček, Hradec Králové; Jarmila Kyselá, Mohelnice; Jiřina Kloučková, Čeperka; Ludovít Albert, Praha 10; Marie Grezlová, Velké Losiny; Vladimír Liška, Liberec; Helena Panašová, Hutisko - Solanec; Tomáš Žďára, Hradec Králové; Emílie Bryndová, Ostrava; Karel Merany, Ostrava-Hrabůvka; Andriy Podriz, Praha 5; Jaroslava Kratochvílová, Praha 4-Libuš; Jiřina Kudelová, Ostrava; Elen Andronikidu, Opava 5; Jan Kalvoda, Rozkoš-Jesenice; Eliška Pospěchová, Budišovice; Jitka Doležalová, Brno; Bronislava Pindórová, Třinec; Marie Sládková, Praha 4; Milena Kopecká, Praha 5; Markéta Šteflová, Děčín; Eva Juříčková, Vlčnov; Ivana Staffova, Brno; Jana Dryáková, Děčín; Věra Pekárková, Ostrava; Jana Klenková, Praha 4; Eva Ausbergerova, Hradec Králové; Věra Koštalová, Hradec Králové; Kateřina Bydžovská, Vojice; Věra Fritzová, Plzeň; František Janíček, Zábřeh; Marie Raslová, Praha 4; František Marek, Ženklava; Erna Michalíková, Antošovice; Václav Fritz, Plzeň; Zdeňka Bartáková, Česká Lípa; Jinrřiška Syrovátková, Hradec Králové; Daniela Holečková, Praha 5; Ladislav Večeřa, Hodonín; Marie Mudr. Kafková, Sobotka; Dagmar Jandová, Vinařice; Věra Kašparová, Hradec Králové; Eva Špalovská, Hradec Králové; Alena Krchňavá, Miroslav; Petr Formánek, Praha 8; Ivana Kunzová, Ing., Ostrava; Alena Knížková, Chlumec n.C.; Jaroslav Kovalský, Ostrava; Vlasta Braňková, Stará Bělá; Kateřina Kollárová, Ostrava; Eva Vodehnalová, Teplice nad Met.; Marie Cvachová, Černošice; Marcela Pelclová, Loštice; Vlasta Durlínová, Kralupy; Javi Hotiapetka, Vidče; Kazimír Čáp, Klimkovice; Alena Josieková, Třinec; Jan Altman, Štíty; Anna Axmannová, Dlouhá Loučka; Ludmila Katonová, Boharyně; Štefan Kolárik, Heřmanov; Alžběta Miarková, Třinec; Jiří Strejc, Hradec Králové; Irena Dohnalová, Litoměřice; Tamara Prodon, Praha 4; František Kada, Hradec Králové; Lenka Kožnarová, Praha 10; Petr Mazurek, Příbram; Miluše Samková, Benešov; Věra Šuranská, Loštice; Jiří Folta, Sedlnice; Hana Čampová, Brno; Eva Křížová, Hradec Králové; Šárka Vitoušová, Hradec Králové; Lenka Zavázalová, Hradec Králové; Václav Mehulík, Mladá Boleslav; Jitka Neškrabalová, Rohatec; Bohuslava Kubíčková, Jindřichov; Jan Petříček, Hartvíkovice; Krystýna Vondráčková, Ostrava 3; Dana Malá, Vikýřovice; Agnesa Mudr.Vargová, Libčice nad Vltavou; Hana Rosůlková, Hořice; Marta Sychrová, Frýdek Místek; Bernardina Roková, Bouzov; Dagmar Valenová, Praha 7; Věra Hudečková, Strážnice; Josef Jílek, Holice; Alena Koltová, Karviná; Květoslava Pleskotová, Jeseník; Ivana Navrátilová, Mudr., Praha 8-Troja; Věra Hájková, Hradec Králové; Jaroslava Černá, Praha 9; Vladimíra Karlovská, Předměřice n/L; Alena Doskočilová, Pardubice 6; Tomáš Bezděk, Šenov; Tereza Svědíková, Hradec Králové; Lucie Hulíková, Olomouc; Josef Kučera, Praha 4; Josef Henek, Vratimov; Vladislav Hrabinský, Ostrava - Vítkovice; Marie Vrátná, Sedlice u Blatné; Olga Štechová, Mladá Boleslav; Emilie Kukolová, Velké Heraltice; Miroslav Král, Troubelice; Bohumila Straková, Benešov; Helena Pospíšilová, Bouzov; Dagmar Ztratilová, Frýdek - Místek; Ladislav Malý, Stěžery; Eva Pekařová, Plzeň; Zdenka Rozhenalová, Ostrava; Marie Řebíčková, Náchod; Petra Siřková, Předměřice n/L; Martina Uhýrková, Sokolov; Ivana Jedličková, Praha 5; Libuše Vyštejnová, Nový Jičín; Simona Nálevková, Hradec Králové; Jana Krhovjáková, Brno; Miloslav Tomek, Vítkov; Petra Mačí, Hradec Králové; Helena Zámostná, Klimkovice; Eva Grézlová, Jevíčko; Božena Eliášová, Šumperk; Zdenka Klimešová, Havířov Podlesí; Žaneta Hudeczková, Výškovice; Emilie Skoumalová, Ruda; Helena Mikulášová, Praha 4; Marek Cyrmon, Vojnův Městec; Miroslava Bulířová, Horní Suchá; Jiřina Jílková, Holice; Karel Macík, Opava 7; Miroslava Hrbáčová, Ostrava 1; Danuše Komárková, Opava; Karel Kieslich, Hradec Králové; Marie Šedivá, Toužim; Alena Aulická, Plzeň; Milada Moravčíková, Ostrava; Jana Hrotková, Brno; Marie Bláhová, Plzeň; Jaromír Mec, Ostrava; Dagmar Kleinová, Ostrava; Alena Luchová, Opava; Jaroslava Breitová, Krupka; Ivanka Haukova, Loštice; Františka Mokrášová, Krnov; Zdeňka Zazvonilová, Most; Zuzana Šťastná, Hradec Králové; Lenka Čechová, Opava; Zbyněk Vopinka, Smiřice; Michala Vlčková, Lovosice; Miluše Pojmanová, Hradec Králové; Jitka Schimková, Jindřichův Hradec; Marie Thunová, Králíky; Ivana Tobolová, Moravská Ostrava; Anna Pučanová, Mořkov; Zdeňka Čepelová, Praha 10-Vršovice; Pavlína Kováčíková, Kopřivnice; Heda Klobasová, Hradec Králové; Blanka Svobodová, Praha 2; Miroslava Blažková, Loštice; Petra Šlajerová, Praha 4; Jaromír Sadílek, Zašová; Josef Pavlů, Jedlí; Eva Hegerová, Šumperk; Josef Lazar, Ostrava; Kateřina Zajícová, Praha 2; Krista Purmenská, Bílina; Iveta Míchková, Senohraby; Eva Kopecká, Hradec Králové; Ljudmila Katryčová, Machov; Anna Voláková, Hradec Králové; Jiří Rýdl, Praha 4; Jiří Soukup, Praha 19-Kbely; Zdena Jakoubková, Beroun; Edita Stoklasová, Hlučín; Jiřina Bařtipánová, Plzeň; Miroslav Poláček, Dobrá; Drahoslava Stránská, Vrchlabí; Šárka Neuvertová, Markvartovice; Olga Kůstková, Praha 4; Jana Karbanová, Příbor; Gabriela Beinhauerová, Opava; Danuše Štěrbová, Orlová-Lutyně; Leo Nevřela Ing., Strakovice; Radoslav Sokol, Mělník; Jarmila Slaninová, Mudr., Kardašova Řečice; Květuše Šandová, Kácov; Marie Káššová, Smiřice; Miroslav John, Kostelec Nad Orlici; Olga Slavíková, Praha 8; Petra Urbanová, Praha 1; Zdeněk Varmuža, Povrly; Lenka Sojková, Praha 4; Martina Tomášová, Nové Město nad Metují; Marie Remešová, Nové Město nad Metují; Libuše Hrabcová, Ústí n/Lab.; Hana Šalášková, Němčičky; Dagmar Ježková, Ostrava; Jana Strádalová, Praha 8; Jana Ptáčková, Nové Město nad Metují; Jiřina Suchánková, Plzeň; Vlasta Juklová, Žatec; Jiřina Dlouhá, Příbor; Jan Dlouhý, Příbor; Danuše Škrobánková, Valašské Meziříčí; Anna Nováková, Valašské Meziříčí; Blažena Sekaninová, Vsetín; Zdenka Molnarová, Frýdlant n/Ostr.; Věra Bílková, Kopřivnice; Marta Hromadová, Leskovec; Marie Kotíková, Příbor; Miroslava Spurná, Ostrava; Blanka Půtová, Plzeň; Miroslav Jjunk, Žatec; Jana Paterová, Kladno 7; Danuše Smitalová, Klatovy; Libuše Svobodová, Třemblat; Zdeněk Havel, Praha 9; Irena Benešová, Hostivice; Vladimír Warisch, Staré Hodějovice; Kateřina Černá, Praha 6; Eva Grisová, Praha 6; Marcela Tojšlová, Benátky nad Jizerou; Eva Jandová, Písek; Eva Šafaříková, Kladno; Alena Škrlantová, Praha 4; Jaroslava Vacková, Praha 3; David Eliáš, Práce; Renata Brožová, Praha 8; Jitka Zoubková, Pyšely; František Syrovátko, Mnichovo Hradiště; Olga Tatková, Praha 8; Olga Winklerová, Praha 6; Martina Stavinohová, Praha 2; Lenka Ochmanová, České Budějovice; Marie Jelínková, Nová Včelnice; Hana Petroušková, Jindřichův Hradec; Ludmila Slabá, Kam.Žehrovice; Vilemína Zedníková, Benešov; Marcela Dřízalová, Čerčany; Věra Matějková, Praha 4; Roman Nagy, Hořovice; Marie Parolková, Praha 4; Jana Marková, Praha 7; Veronika Kohutová, Orlová; Eva Nováková, Praha 8; Ludmila Vašková, Praha 7; Marcela Bínová, Pěnčín; Zdenka Hynaisová, Praha 10; Helena Kovalčíková, Praha 6-Dejvice; Anna Wurmová, Praha 4; Jaroslava Poláková, Praha 5; Božena Ulrichová, Praha 4; Blanka Žáková, Praha 4; Jarmila Vrlová, Praha 8; Jarmila Vránová, Nový Bor; Jarmila Schaumannová, Ostrava; Eva Žídková, Ostrava; Jarmila Kučejová, Krnov; Hilda Winklerová, Šumperk; Jindřiška Procházková, Ostrava-Jih; Marie Krátká, Frýdek Místek; Lenka Bartošová, Šumperk; Karel Šebesta, Leština; Libuše Malíková, Uhřice; Marie Bravencová, Terezín; Ludmila Plíštilová, Ostrava; Marta Kiszková, Havířov; Josef Dosoudil, Chropyně; Pavla Antonová, Ostrava; Marie Fassmannová, Šlapanice; Jindřiška Kouřilová, Šlapanice; Helena Sychrová, Brno; Jiřina Zlomková, Boršice u Blatnice; Jana Vojtěšková, Buchlovice; Stanislav Pluháček, Mikulov; Jana Korvasová, Brno; Františka Bartošková, Brno; Jaroslava Kočičková, Brno; Věra Kaštylová, Brno; Bronislava Uhříčková, Uherské Hradiště; Marcela Švehlová, Drslavice; Jindra Reifová, Vratimov; Marie Rogowská, Vratimov; Štěpánka Sharková, Ostrava; Miroslava Janečková, Bohumín; Jarmila Černotová, Mořkov; Karel Hlista, Frýdek Místek; Vladislav Kocyan, Třinec; Věra Prokopová, Ostrava; Martina Pospěchová, Rohov; Alena Nogolová, Havířov; Miluše Žemlová, Nový Jičín; Věra Cvrčková, Ostrava; Hana Dočkalová, Olomouc; Ivana Wiesnerová, Krnov; Dana Pospíšilová, Studénka; Jiří Vašut, Horní Bečva; Jarmila Zahradníková, Kopřivnice; Jarmila Seidlerová, Malé Heraltice; Jarmila Saksová, Ostrava; Jana Gregorová, Ostrava; Miroslav Hanák, Ostrava; Vojtěch Bezděk, Šenov; Jana Bělošická, Bohumín; Sylva Kuzarová, Ostrava; Radovan Riedel, Kopřivnice; Karel Solařík, Frenštát p. R.; Dagmar Konečná, Frenštát p. R.; Eva Hromátková, Hodslavice; Věra Zdražilová, Ostrava; Eva Sedlačíková, Rychvald; Jarmila Onderová, Valašská Polanka; Eva Živná, Nový Jičín; Alena Hasalíková, Hostašovice; Jana Konečná, Fryčovice; Hana Gawliková, Ostrava - Zábřeh; Františka Hricová, Jeseník; Libuše Vrbková, Ostrava; Lukáš Seidl, Hazlov; Věra Bartošová, Neštěmice; Vlasta Žďárská, Liberec; Františka Pořická, Chomutov; František Hartman, Dobříň; Irena Jílková, Ústí n/Lab.; Renata Vašínová, Praha 4; Miloslav Lindauer, Liberec; Antonie Vimmerová, Ústí Nad Labem; Roman Tribula, Litoměřice; Hana Voborská, Litvínov 8; Václav Neškodný, Litvínov; Vlasta Procházková, Jablonec; Michaela Slavíková, Litvínov; Jiří Someš, Ústí Nad Labem; Dagmar Moralesová, Janov; Alexandr Davidčuk, Krupka; Božena Kamencová, Most; Jaroslava Kyzivátová, Lovosice; Marie Menčíková, Štětí; Svatopluk Tomíczek, Lom u Mostu; Ladislav Kohoutek, Most; Karel Müller, Kladno; Vladimír Veverka, Prackovice; Alena Fidlerová, Třebenice; Jiří Fanta, Liberec; Günther Herrmann, Liberec; Věra Hocká, Louny; Eva Pourová, Jablonec nad Nisou; Daniela Kubová, Žalhostice; Jan Jeřábek, Jirkov; Jiřina Brožová, Jablonec; Květuše Kocourková, Litoměřice; Miluše Žáková, Most; Helena Procházková, Dolní Zálezly; Jan Kundera, Hradec Králové; Marie Poršová, Liberec; Jaroslav Baitler, Liberec; Eduard Mizer, Chomutov; Monika Lacinová, Litoměřice; Zdeňka Tarantová, Lenešice; Hans Ginzel, Liberec; Květuše Zacharová, Ústí nad Labem; Lenka Fiřtová, Jetřichovice; Irena Šimková, Rumburk; Ivana Pokorná, Děčín; Jaroslava Poláchová, Hradec Králové; Jarmila Pospíšilová, Ústí n/Lab.; Jitka Skalická, Bílina; Vlasta Chaloupková, Janov; Eva Salavcová, Pardubice; Božena Vaibaková, Neštěnice; Hana Fleischmanová, Hradec Králové; Jitka Čabanová, Vamberk; Ivan Hulka, Sezemice; Jitka Součková, Nové Město nad Met.; Jan Němec, Lhota P/Lib.; Daniela Truhlářová, Hradec Králové; Jana Krbová, Hradec Králové; Vladimíra Pavlíková, Mladá Boleslav; Marcela Veselá, Dvůr Králové nad Labem; Alena Šandová, Chlumec; Vlasta Nováková, Pardubice; Petr Skalický, Česká Třebová; Lenka Bílková, Veselí Nad Moravou; Petr Kučera, Brno; Alois Lechner, Prostějov; Vít Vaca, Olomouc; Jiřina Hanacíková, Cimburk; Alena Achbergerová, Měrovice n.Han.; Jarolsva Weiterová, Znojmo; Zdeňka Karasová, Bzenec; Ĺudovít Medvěd, Zlín; Kateřina Majerová, Fulnek; Hana Vytřísalová, Praha 6; Jarmila Jindrová, Nový Bor; Zdeňka Pachmanová, Poštovice; Lenka Růžičková, Rychnov nad Kněžnou; Bohumila Burešová, Veselí nad Moravou; Jaroslav Sedlický, Praha 5; Kateřina Uňatinská, Frýdek-Místek; Jindřiška Čápová, Benešov; Ivanka Kůnová, Ústí nad Labem; Jana Mlynaříková, Kladno; Alice Jenšová, Ústí n/Lab.; Simona Horváthová, Ostrava; Marie Kolečková, Praha 5; Miluše Skálová, Zábřeh; Zuzana Galásková, Velký Újezd; Stanislava Zinčenková, Ústí Nad Labem; Pavlína Kolářová, Písek; Dalibor Dobřecký, Ostrava; Tomáš Karabin, Žiželeves; Antonie Dumbrovská, Ostrava; Štěpánka Porubová, Kopřivnice; Gabriela Provázková, Staříč; Marie Kamasová, Hošťálková; Petr Záruba, Chodov; Marie Tomanová, Bzenec; Olga Pražáková, Praha 4; Lenka Kankrlíková, Lužná; Mária Václavíková, Chuchelná; Marta Konečná, Brno; Anděla Klimšová, Ostrava; Věra Bžochová, Teplice; Vladimír Kašpar, Litvínov; Jarmila Kutrová, Přáslavice; Martin Bryx, Karlovy Vary; Zdena Velechovská, Štětí; Petr Hančl, Mukařov; Jana Stiborková, Brno; Věra Křižáková, Ostrava; Eva Pečínková, Ostrava - Město; Anna Krulikovská, Orlová -Lutyně; Zdeňka Rysová, Krnov; Ludmila Rudecká, Šumperk; Miluše Hrubá, Klimkovice; Lubomír Bulínský, Ostrava Poruba; Silvia Konrádová, Nový Jičín; Josef Zavadil, Jaroměřice nad Rokytnou; Vladislav Ježek, Ústí nad Labem; Petra Jandáková, Praha 5; Miroslava Nováková, Malé Žernoseky; Hilda Žigárdyová, Slavče; Milada Cellarová, Praha 9; Libuše Snášelová, Šumperk; Blanka Potůčková, Hradec Králové; Stanislav Novotný, Hranice; Tomáš Nenutil, Kopřivnice; Václav Pačes, Nymburk; Anna Španělová, Otnice; Ladislav Jelínek, Žatec; Martin Šulc, Nové Město nad Metují; Marie Larishová, Ostrava; Magda Kaňková, Praha 4; Karel Kapitán, Kladno; Marie Šimonovská, Praha 4; Olga Řečinská, Praha 69; Zdeňka Pincová, Praha 6; Miroslava Kantorová, Orlová; Drahomír Kolařík, Zlín; Hana Pazderková, Frenštát pod Radhošťem; Alexandra Špruneová, Opava; Libuše Rozhoňová, Mladá Boleslav; Lidka Erbenová, Liberec; Jana Šmídová, Lanškroun; Ludmila Němečková, Blatnice; Alena Kozumplíková, Veselí nad Moravou; Antonie Pajunčíková, Olomouc; Jarmila Janků, Liberec; Jiří Stejskal, Malič; Jiřina Velebová, Uherské Hradiště; Iveta Bystřická, Ostrava; Zdenka Bednářová, Opava; Jiří Hoření, Roudnice n/Lab.; Josef Bartoš, Krnov; Květa Míková, Český Krumlov; Anita Strnadová, Most; Ludmila Jarolímková, Praha 4; Štěpán Janoušek, Praha 4-Michle; Miloslava Novotná, Benešov; Eva Kottová, Bohumín; Marie Jungová, Moravský Žižkov; Hana Hlavoňová, Syrovice; Zuzana Nováková, Zlín; Marie Adámková, Kvatonohy 69; Helena Mrázková, Křešice; Jana Kirschnerová, Děčín; Ludmila Levová, Jičín; Petra Marková, Lelekovice; Jiřina Gerhatová, Přerov; František Křivánek, Zlín; Antonín Ulman, Litovel; Jiřina Popiolková, Ostrava; Věra Komárková, Cheb; Brigita Svědínková, Košťany; Iveta Benešová, Hradec Králové; Jitka Tomečková, Vnorovy; Michal Šimek, Praha 10; Andrea Kalmusová, Frenštát pod Radhoštěm; Milan Lorenc, Chlumec; Karel Kubíček, Olšany; Alena Černá, Liteň; Jana Bártová, Náchod; Ladislava Vítková, Karlovy Vary; Anna Vejtrubová, Ústí nad Labem; Zdena Kučerová, Karlovy Vary; Dagmar Prouzová, Červený Kostelec; Eva Bartošová, Ústí nad Labem; Ladislav Kučera, Ruda Nad Moravou; Růžena Bačíková, Zlín; Jarmila Kozelková, Doksy; Ladislav Brož, Hrádek nad Nisou; Pavla Paizkerová, Rumburk; Karel Berger, Ústí n/Lab.; Božena Šauerová, Praha 8 Kobylisy; Libuše Konderlová, Třinec; Jana Chmelařová, Žatec; Anna Tuharská, Český Těšín; Michaela Drbohlavová, Karlovy Vary; Blanka Čechurová, Náchod; Ivana Štěpánová, Děčín; Miluše Dudková, Ostrava; Bohdana Holešová, Bílovice; Milan Kurka, Louny; Alena Paurová, Slaný; František Laur, Písek; Julie Měrková, Kopřivnice; Hana Možná, Nový Hrádek; Bedřich Poupa, Karlovy Vary; Jan Krőmer, Litultovice; Zuzana Dřevojánková, Vsetín; Jiří Toška, Krnov; Josef Jančura, Liběšice; Anna Synáčová, Cheb; Zdeňka Tichá, Ostrov; Klaudia Muraveika, Praha 8; Irena Kolková, Ostrava; Michaela Szeniczová, Hrádek n/Nis.; František Vraný, Terezín; Lucie Rosová, Žilina; Dana Čanková, Nový Jičín; Eva Bráchová, Horní Slavkov; Eva Hodycová, Radonice; Olga Gőrglová, Cheb; František Haluška Ing., Praha 4; Jarmila Konečná, Ostrava; Jiřina Machová, Nový Jičín; Jaroslava Lánská, Chomutov; Lenka Bučilová, Jablonec nad Nisou; Věra Worlová, Ústí Nad Labem; Jaromíra Urbanová, Kadaň; Jan Elis, Benešov n. Pl.; Maria Kossová, Příbram V; Ludmila Špačková, Jeseník; Petr Flejberk, Liberec; Martina Havelková, Karlovy Vary; Veronika Bulantová, Tábor; Hana Šupíková, Opava; František Malimánek, Pardubice; Vladimír Šlisík, Dvůr Králové; Miroslav Imrichovský, Hustopeče; Věra Joštová, Praha 6; Dana Romofová, Hradec Králové; Milan Gubanec, Hradec Králové; Zdenka Hradecká, Praha 4; Otilie Kubešová, Liberec; Jan Kopka, Pardubice; Eva Fraňková, Liberec; Jana Šmatláková, Kladno; Jarmila Kaňová, Hluk; Marie Šimonová, Most;

Výherkyně automobilu Mitsubishi Lancer z Velké milionové hry 2009

Výherkyně automobilu Mitsubishi Lancer  z Velké milionové hry Zepter 2009

Ve čtvrtek 11. března 2010 proběhlo v areálu děčínského Společenského domu Střelnice slavnostní předání hlavní ceny, osobního vozu Mitsubishi Lancer, už třetího ročníku Velké milionové hry, které se zúčastnilo celkem 54 816 lidí, kteří vyplnili anketní lístek a odpověděli na otázku: Kolik zákazníků získá společnost Zepter od začátku svého působení v ČR do konce roku 2009?.

Více

Ze všech doručených odpovědí byl nejpřesnější tip paní Ivany Vaňkátové, která se ve svém odhadu zmýlila o pouhé tři zákazníky. Správná odpověď byla 1 508 632 zákazníků.

Klíčky od nového vozu předala Ivaně Vaňkátové jménem společnosti Zepter International ČR ředitelka programu Home Art Veronika Pivková společně s Karlem Prücknerem, ROŘ ULA, ředitelkou marketingu Janou Rechlíkovou a vedoucí ROK Děčín Janou Prinzovou. Šťastná výherkyně si pak za asistence svého manžela osobně vyzkoušela, jaké to je sedět za volantem černého mitsubishi, které bude už druhým vozem v rodině. Slavnostní atmosféru navíc umocnilo slunečné, i když poněkud větrné, počasí, které zdůraznilo krásu secesní architektury děčínského společenského domu.

Předávání hlavní ceny Velké milionové hry bylo navíc spojeno s ukázkami zdravého vaření a prodejní akcí programu Home Art, na jejíž dopolední a odpolední program přišlo přes 210 lidí.

 

Prosím, aktualizujte svůj Flash Player

Get Adobe Flash player

Zepter International s.r.o.
Spálená 55, 110 00 Praha 1
email: info@zepter.cz

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.cz
Tel.: +420 311 331 888
Fax: +420 311 331 877

 
Nahoru