Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2008

Vyhodnocení velké milionové hry 2008

Vyhodnocení Velké hry Zepter 2008

Soutěžní otázka a odpověď

  • 1. tipovací otázka: „Kolik zákazníků získá společnost Zepter International v ČR v roce 2008?“
    Správná odpověď zní 58 941.
  • 2. tipovací otázka: „Kolik lidí začne pracovat pro spol. Zepter International v ČR v tomto kalendářním pololetí?“
    Správná odpověď 1. pololetní hry zní: 1 628.
    Správná odpověď 2. pololetní hry zní: 1 890.

VŠEM VÝHERCŮM BLAHOPŘEJEME

Seznam výherců 1. pololetní hry

1. místo: Compact Click Set    Bohumil Klein, Hajany
2. místo: Therapy Air    Blažena Klimešová, Vratimov

3. – 102. místo: balíček kosmetiky Swiss Nature vyhrávají:

Marie Štouralová, Zdíkov; Jitka Linková, Hodkovice nad Mohelkou; Romana Kašubiaková, Sokolov; Marie Kosnauová, Praha 5; Luděk Klimeš, Blansko; Emílie Kubíková, Ústí nad Labem; Ilona Lustiková, Liberec; Olga Kitnerová, Lomnička; Marie Králová, Letovice; Marie Růžičková, Brno; Marta Majerová, Brno; Kateřina Vymětalová, Opava; Josef Havrda, Dobruška; Mikis Kotopulos, Klečůvka; Miluše Kráčmerová, Bystřice; Hana Fialová, Litoměřice; Marie Adamcová, Liberec; Libuše Kašparová, Uherský Brod; Ladislav Seidlman, Bystřec; Ludmila Foltýnová, Liberec; Marie Smetanová, Nivnice; Vladimír Kališ, Mikulov; Jaroslava Výstupová, Ježov; Vladimír Baranka, Rataje nad Sázavou; Naděžda Možíšová, Bohuslavice; Alena Tregerová, Chlumec; Milena Houšková, Hodonín; Josef Tvrdík, Kolín; Antonie Marková, Rtyně v Podkrkonoší; Romana Mesárošová, Tuřany; Josef Hanáček, Prchalov; Jozef Vencel, České Budějovice; Ladislav Trachta, Týn nad Vltavou; Žaneta Neumannová, Brno; Ludmila Borůvková, Náchod; Hana Švecová, Hradec Králové; Marcela Rezková, Strakonice; Věra Žákovská, Bystřice pod Hostýnem; Marie Jeřelová, Hronov; Jaroslava Dolenková, Hradec Králové; Jarmila Sekrtová, Praha 4; Jana Vitvarová, Zlatá Koruna; Eva Erbanová, Nová Paka; Jaroslava Erbanová, Studénka; Jozef Holý, Petrov; Ludmila Macháčková, Vacenovice; Jitka Flegrová, Liberec; Ladislav Košek, Rychnov u Jablonce nad Nisou; Marie Řeháková, Kokonín; Jana Peštová, Liberec; Václav Strnad, Staré Buky; Zdeněk Macek, Otrokovice; Marie Grundová ml., Praha 6; Adolf Hvozdecký, Jeseník; Marie Vinklerová, Pustiměř; Stanislav Blažek, Liberec; Jana Marhoulová, Kolín; Jiří Lejnar, Havířov - Podlesí; Marie Kupčíková, Mutenice; Monika Rubková, Chodov; Pavel Steinbauer, Tábor; Oldřich Bažant, Hradec Králové; Oldřich Knap, Liberec; Arnošt Tesař, Opava; Jana Baran, Teplice; Božena Kučerová, Šakvice; Antonín Bárek, Havlíčkův Brod; Šárka Kuberová, Hradec nad Moravicí; Zdeňka Hronová, Liberec; Ivana Frőhrová, Milevsko; Miroslav Různar, Brno; Věra Nožičková, Nový Jičín; Iva Artková, Sobotka; Helena Kosová, Liberec; Václav Rubek, Chodov; Roman Šístek, Praha; Marcela Moudřichová, Praha 5; Šárka Folcová, Mladé Buky; Marie Semerádová, Hustopeče; Eva Sklenářová, Žamberk; Marie Grundová st., Praha 6; Barbora Zitková, Liberec; Marie Dvořanová, Vlkoš; Hana Drymlová, Praha 10; Iveta Hetfleischová, Náchod; Božena Bícová, České Budějovice; Marie Kaštanová, Jindřichův Hradec; Marie Sovová, Kunovice; Irena Kokyová, Stráž pod Ralskem; Radka Šmardová, Zastávka; Lenka Pawlitová, Bruntál; Vladimíra Norbertová, Svébohov; Marie Veitová, Dubňany; Věra Myslivečková, Kroměříž; Jana Nováková, Klatovy; Jitka Matlasová, České Budějovice; Liba Hlisnikovská, Odry; Anna Holubová, Nový Jičín; Hilda Kalivodová, Orlová; Marie Křenková, Valašské Meziříčí;


103. – 352. místo: Masku Active Spa vyhrávají:

Petr Šiler, Slavkov u Brna; Božena Kőnigová, Praha 5; Pavlína Mahrová, Velká Bystřice; Zbyněk Jiránek, Nedabyle; Jiří Jedlička, Znojmo; Jitka Mrázová, Klatovy; Katarzyna Jasioková, Havířov - Pr.Suchá; Renata Vrtěnová, Tavíkovice; Gabriela Dušková, Krucemburk; Miroslav Těžký, Opava; Václav Jurásek, Šumperk; Jana Paskerová, Ostrava; Oldřich Vašíček, Bruntál; Tomáš Bukal, Brno; Marcela Hájková, Česká Skalice; Jitka Hanáková, Kunovice; Karel Indra, Postřelmov; Jarmila Dušková Mgr., Švábenice; Marie Malafová, České Budějovice; Zdeňka Horáková, Jaroměřice nad Rokytnou; Vlasta Brtníčková, Vyškov; Božena Velecká, Uherský Brod; Ludmila Josefíková, Uherský Brod; Jitka Šumová, Liberec; Helena Kubíková, Liberec; Ilona Muziková, Praha 5; Hana Žůrková, Bzenec; Božena Blažejovská, Kutná Hora; Emílie Doležalová, Třebíč; Jana Šikulová, Holešov; Jiřina Peterková, Praha 4; Zdenka Štollová, Borohrádek; Vlastimil Dvořák, Uherské Hradiště; Jana Poláková, Horoměřice; Pavel Svoboda, Sázava; Pavel Trudič, Náchod; Jarmila Sroková, Bernartice; Kateřina Šulcová, Náchod; Iveta Kyseláková, Prostějov; Anna Olahová, Brno; Drahomíra Macháčková, Vyškov; Jana Jiříčková, Švábenice; Monika Žylková, Slatina nad Úpou; Miloslav Vodica, Zlín; Lenka Stehlíková, Diváky; Květa Kristlová, Ústí nad Orlicí; Leoš Lepšík, Praha - Zbraslav; Jana Brenišová, Vendryně; Lenka Zapadlová, Český Kostelec; Jaroslav Jírovec, Mladá Boleslav; Jaroslava Vondrová, Červený Kostelec; Květa Luptáková, Havlíčkův Brod; Jana Čechová, Hodonín; Zora Feszaniczová, Praha 5; Jiřina Bártová, Dubné; Libuše Turková, Pelhřimov; Daniela Engelmannová, Košťany; Jiří Novák, Opava; Ivana Šimíková, Veselí nad Moravou; Albert Szuh, Liberec; Jana Brendlová, Nová Paka; Miloslava Chovancová, Velké Losiny; Marie Petráčková, Hořice; Marie Koudelová, Uherské Hradiště; Jana Šmőgerová, České Budějovice; Ludmila Grebeňová, Staré Město; Ljiljana Dušková, Praha 4; Jaroslav Čargo, Dobříš; Jan Buchta, Pouzdřany; Andrea Vlasáková, Vysoký Újezd; Hana Mičulková, Moravská Nová Ves; Drahomíra Navrátilová, Brno; Ilona Růžičková, Třebíč; Pavel Procházka, Strážnice; Jitka Sturmová, Trutnov; Ivana Hradečná, Praha 9; Irena Kouřímská, Praha 6; Libuše Helísková, Strážnice; Zlatuše Faltová, Červený Kostelec; Marie Kuldová, Libňatov; Olga Lavická Mudr., Brno; Jiří Rožek, Nový Knín; Vladimíra Jarkovská, Liberec; Věra Najmanová, Hradec Králové; Marie Doležalová, Jeřišno; Lubov Pecharová, Pustiměř; Pavlína Zimová, Litoměřice; Halina Mazurová, Milíkov; Lenka Doležalová, Hrušky; Eva Danielová, České Budějovice; Viléma Láníková, Znojmo; Renáta Hladíková, Velká Ves; Miloslav Řaha, Liberec; Vladimír Procházka, Zvánovice; Hana Kalousová, Český Krumlov; Alena Gutwirthová, Český Krumlov; Marie Svědíková, Hradec Králové; Milada Mrůzková, Opava; Marie Zátopková, Kozlovice; Jiří Kopecký, Červený Kostelec; Anna Hlaváčová, Liberec; Miloslav Dupal, Týn nad Vltavou; Iva Vavřichová, Liberec; Zdenka Vavrušková, Opava; Jaroslava Kořínková, Chvojen; Milada Tomková, Brno; Pavla Staňková, Krmelín; Hana Kroupová, Liberec; Jiří Čížek, Duchcov; Jana Faixová, Liberec; Bohuslava Mahrová, Znojmo; Jiří Otčenášek, České Meziříčí; Miroslava Hochmanová, Liberec; Hana Matěnová, Náchod; Pavel Pykal, Dačice; Jana Šedková, České Budějovice; Margareta Kolářová, Dačice; Jitka Merxbauerová, Chomutov; Hana Jiráková, Benešov; Marie Tejklová, Liberec; Michal Vašíček, Liberec; Dita Kopalová, Chrastava; Jana Geyerová, Hodonín; Dana Zborovská, Karviná; Eva Vojtěchová, Bohumín; Anna Kondtiolková, Český Krumlov; Věra Knapová, Liberec; Stanislava Vopelková, Liberec; Monika Prokpcová, Trutnov; Ladislav Kocián, Tichá; Veronika Míčunková, Ropotín; Marcela Kotalová, Ostrava; Hana Fárková, Ústí nad Labem; Antonie Straková, Ústí nad Labem; Kateřina Kačmarová, Liberec; Ludmila Lopraisová, Liberec; Marta Járová, České Budějovice; Miroslav Janeba, Ústí nad Orlicí; Pavla Vokálová, Liberec; František Roula, Hodonín; Anna Chytilová, Rohatec; Vladimír Šabala, Havířov; Iveta Krejčí, Havířov; Jana Kunstová, Liberec; Miroslav Pánek, Kolín; Lubomír Sládek, Šumperk; Miroslav Bukur, Jeseník; Květoslava Pleskotová, Jeseník; Ludmila Holíková, Ústí nad Labem; Alena Poláková, Ústí nad Labem; Eva Vavřínková, Dolní Benešov; Ilja Štekrová, Liberec; Emil Korkeš, Klobouky u Brna; Zdeněk Horský, Liberec; Stanislava Hanzlíková, Vysoké Mýto; Edita Knytlová, Liberec; Věra Svobodová, Dolní Zálezly; Dana Endrštová, Česká Třebová; Michaela Soukupová, Liberec; Libuše Ditrychová, Liberec; Marie Baránková, Ústí nad Labem; Ludmila Pšeničková, Ústí nad Labem; Helena Vrychová, Ústí nad Labem; Ladislav Zvonek, Rtyně v Podkrkonoší; Zuzana Užíková, Liberec; Zdeňka Livorová, Liberec; Marta Zrunková, Záblatí; Hana Mládková, Mladá Boleslav; Oldřich Janík, Zlín; Zdeňka Semanišinová, Ústí nad Labem; Květa Motyčíková, Prosenická Lhota; Jarmila Petrželová, Hradec Králové; Jaroslav Hofman, Liberec; Vladimíra Marousková, Kaplice; Martin Švantner, Kaplice; Ludmila Lüftnerová, Chabařovice; Blanka Rozsypalová, Jičín; Marie Pavlíková, Liberec; Drahomíra Gryžboňová, Dobrá; Magda Křišťálová, Dukovany; Jaroslava Chňoupková, Třebíč; Jarmila Ryšková, Orlová – Lutyně; Magdalena Dvořáková, Meziměstí; Roman Čejka, Hrdlořezy; Hana Burešová, Ústí nad Labem; Ivan Adam, Hradec Králové; Simona Kovalčíková, Opava; Pavel Hauf, Liberec; Božena Karli, Neplachovice; Anna Černá, Brno; Zlata Václavíková, Hradec Králové; Martina Vyskočilová, Liberec; Hana Vavříková, Kunovice; Halina Zieglerová, Liberec; Libuše Divácká, Brno; Robert Chládek, Hradec Králové; Anna Demeterová, Nový Jičín; Petra Holobžutková, Lanžhot; Adela Janečková, Liberec; Michaela Barányová, Liberec; Iva Benešová, Bruntál; Marie Bařtů, Římov; Marcela Šostá, Liberec; Hana Mrázová, Liberec; Bohumil Chaloupecký, Demanovice; Božena Cénková, Brno; Jana Vacková, Ústí nad Labem; Aneta Bogačová, Ostrava; Dita Horáková, Náchod; Anna Brejtrová, Malé Svatoňovice; Bohumila Lustiková, Liberec; Jana Kašparová, Úpice; Jitka Rozvoralová, Zliv; Hana Hanušová, Malé Svatoňovice; Luděk Pultar, Jaroměř; Jana Heráková, Břeclav; Tomáš Mikeš, Červený Kostelec; Jan Líbal, Velké Poříčí; Hana Hrdinová, Brno; Anna Tůmová, Liberec; Miroslava Králíková, Mladá Boleslav; Zdenka Smužová, Bartovice; Antonín Píša, Kopidlno; Marie Pechová, Dobříš; Vlasta Roztomilá, Petrov nad Desnou; Jiří Svoboda, Liberec; Božena Konklíková, Nový Knín; Pavlína Nedveisová, Palkovice; Antonie Bicanová, Příbram V; Vladimír Vaněk, Liberec; Adolf Škoda, Liberec; Marie Musilová, Boskovice; Vlasta Šonská, Veselí nad Moravou; Františka Lásková, Liberec; Albína Pavlová, Liberec; Josef Hluchník, Sudice; Jiřina Beranová, Rájec - Jestřebí; Zdenka Huňková, Lovčičky; Eva Lišková, Liberec; Miroslav Civín, Liberec; René Antošová, Svoboda nad Úpou; Josef Andrlík, Křepice; Blanka Palová, Opava; Věra Pacejková, Liberec; Alena Fenclová, Boršov nad Vltavou; Jan Šindelíř, Trhové Sviny; Miroslava Šourková, Ústí nad Labem; Helena Kopecká, Liberec; Olga Hoffmannová, Brno; Marie Myšulková, Hodonín;

Seznam výherců 2. pololetní hry

1. místo: tuttoJEBBO    Ivana Rymorzová, Karviná
2. místo: Therapy Air Ion    Helena Kozlová, Blansko
3. místo: Eurovíkend v Paříži    Lada Šurá, Pozořice

4. - 7. místo: pánev Wok

Štěpánka Soukupová, Neratovice; Františka Natanielová, Brno; František Pouzar, Rudolfov; Jitka Pavelková, Bánov;


8. – 10. místo: sada nožů

Niki Rizopulu, Praha 4; Marie Zejdová, Znojmo; Eliška Pejšková, Libušín;


11. – 53. místo: balíček Swisso Logical

Kateřina Zvercová, Karviná - Mizerov; Jana Chmelařová, Praha; Jolana Ranz, Praha 4; Drahoslava Kleimondová, Plzeň 1; Ludmila Šenkýřová, Ostrava 30; Jaroslava Ammerová, Hodonín; Jana Svobodová, Mohelnice; Vladimíra Neužilová, Litomyšl; Olga Zichová, Rudná; Marcela Skotnicová, Opava 5; Bohsulav Eichler, Praha 10; Hana Petzová, Brno; Marie Hobzová, Brno; Václav Horáček, Jezbořice; Alena Lamačová, Liberec 6; Michaela Růžičková, Brno; Jana Procházková, Hodonín; Petr Vodenka, Třebívlice; Michal Palataš, Pleše; Ludmila Sedlářová, Brno; Romana Hubačková, Hodonín; Alžběta Míšková, Opava; Eva Štanclová, Liberec 1; Marcela Stašová, Olomouc; Josef Halfar, Kravaře; Eva Hrníková, Litvínov; Jana Štursová, Brno; Aleš Hanousek, Brno - Židenice; Marta Pakostová, Praha 1; Šárka Krejčová, České Budějovice; Jiřík Petřík, Slušovice; Jiřina Doubicová, Valdice; Dáša Růžičková, Liberec 8; Věra Pristašová, Praha 5; Jaroslava Marková, Hodkovice nad Mohelkou; Soňa Adámková, Liberec 6; Milena Martová, Praha 5; Olga Pospíchalová, Želešice; Michaela Cagáňová, Teplice nad Metují; Hana Kubinová, Zlín; Ivana Perdykulová, Přerov; Tomislav Šula, Šestajovice; Hana Paderová, Hradec Králové;


54. – 84. místo: balíček Active Spa

Stanislava Havlíčková, Zábřeh; Zlatuše Kubová, Brno; Věra Kalousová, Kralupy nad Vltavou; Drahuše Marková, Brno - Líšeň; Marie Kodytková, Proboštov; Dana Břicháčová, Litvínov 6; Pavel Šustek, Bohuslavice; Zdeněk Škyvara, Zlín; Alena Kofránková, Trutnov; Jaroslava Loziňáková, Jablonec nad Nisou; Jan Ondra, Brno; Marta Kováčová, Brno; Olga Kutálková, Brno; Jarmila Marečková, Brno; Milan Walach, Prostějov; Helena Marešová, Šternberk; Blanka Lonková, Liberec; Helena Brožová, Jablonec nad Nisou; Marta Malecká, Veltěže; Ludmila Blatná, Uherské Hradiště; Anna Králová, Most; Antonín Vyroubal, Přerov; Eva Veverková, Olomouc; Alena Kubíčková, Brno; David Müller, Ostrava - Zábřeh; Lenka Suchánková, Brno; Naděžda Charydarová, Liberec 25; Zdenka Maříková, Mladá Vožice; Božena Michelová, Trutnov; Soňa Veselá, Příbram; Stanislav Moos, Praha 6;


85. – 499. místo: maska Active Spa

Naděžda Sedláková, Brno; Drahomíra Sedláková, Brno; Marie Bulavkinová, Brno; Miluše Zetochová, Jeseník; Olga Rychtaříková, Praha 7; Pavla Malá, Zábřeh; Jana Hrubešová, Praha; Božena Vyhlídalová, Krnov; Jaroslava Klusalová, Mořice; Marie Herbergerová, Brno - Kr. Pole; Jaroslava Siudová, Karviná 6; Ludvík Mach, Mikulov; Věra Hrouzová, Adamov; Anna Žaludová, Zábřeh; Jana Bednářová, Jindřichův Hradec; Ludmila Koníčková, Hradčovice; Hana Němcová, Loštice; Blanka Tušerová, Teplice; Iveta Slavíková, Rychnov u Jabl.nad Nisou; Irena Mrázová, Ústí nad Labem; Hana Šnejdarová, Šumperk; Ruth Bacílková, Brno - Kr. Pole; Marie Valová, Ostrava 8; Jarmila Kovaříková, Brno; Miloslav Stančík, Rapotín; Karel Navrátil ml., Mohelnice; Irena Výletová, Brno; Daniel Berka, Jablonec nad Nisou; Dagmar Jirásková, Praha 5; Yveta Juřičková, Brno; Lada Kubínová, Brno-Medlánky; Ludmila Dohnalová, Litoměřice; Jiří Šťastný, Brno; Růžena Tomšejová, Ostrava 10; Eva Padrtová Ing., Brno; Jiřina Koutníková, Zlín; Renata Chamrádová, Zlámanec; Marta Kalendová, Hodonín; Romana Trenzová, Brno; Květoslava Trýsková, Hodonín; Věra Kuntová, Litoměřice; Radek Šámal, Blažejov; Ladislav Helán ml., Bílovice nad Svitavou; Lubomír Pilarčík, Brno; Anežka Červinková, Brno; Zdenka Ytalyová, Brno; Markéta Jezvíková, Třeboň; Marie Svobodová, Ivančice; Ludmila Svobodová, Dalečín; Lenka Pochylá, Bílovice nad Svitavou; Jana Krhovjaková, Brno 16; Zdeňka Siegelová, Olomouc; Lukáš Šlechta, Dolní Bukovsko; Alena Moravanská, Mikulov; Jana Tichá, Brno; Jindřich Brunclík, Liberec 14; Soňa Štěrbová, Chýně; Milada Arnoltová, Praha; Marie Halatová, Brno; Dušan Holman, Olomouc; Šebestová Alena, Břeclav; Petra Holubová, Praha 5; Hana Hamrová, Poříčí nad Sázavou; Marta Ostrezy, Hodonín; Alexandra Kuncová, Mikulov; Ilona Pilarčíková, Brno; Antonín Moos, Sezimovo ústí; Jiří Hlavinka, Brno; Marie Vinklárková, Podolí u Brna; Dušan Mihalík ing., Louny; Milan Hejda, Vikýřovice; Jaroslav Baláž, Kostice; Marie Dočekalová, Brno; Zdeňka Kazdová, Brno; Anna Bachodíková, Mohelnice; Hana Turková, Praha; Olga Ivančíková, Brno; Milan Hajko, Praha 10; Eva Čecháčková, Proboštov; Anna Kováčová, Hroznětín; Jana Ječmínková, Most; Martina Dohnálková, Mikulov; Radka Marková, Česká Lípa; Tomáš Komůrka, Brno; Jarmila Drechslerová, Mohelnice; Milan Slabý, Litoměřice; František Koudelka, Kobylnice; Olga Batelková, Brno; Ludmila Mrocková, Kunín; Miloslava Knapová, Kadaň; Vladimír Jodas, Znojmo; Leona Brachtlová Mgr., Břeclav 4; Helena Landtová, Brno - Černovice; Hana Tomášková, Dolní Rožinka; Marie Lužová, Brno; Zdeňka Černá, Staré Město; Drahoslav Onuca, Žatec; Hana Javorková, Hranice na Moravě; Josef Mráz, Havlíčkův Brod; Helena Kaňová, Břeclav; Jindřiška Ukleinová, Brno; Milan Válek, Sviadnov; Lenka Komínková, Brno; Věra Müllerová, Litoměřice; Petra Novotná, Praha 6; Miroslava Halačková, Brno - Bystrc; Aleš Vladík, Černá Hora; Marie Sedláčková, Hronov; Vladimír Hrouzek, Brno; Zdenka Ondrová, Brno; Božena Musilová, Praha; Alena Kunzová, Sobůlky; Ludmila Došková, Brno - Lesná; Marta Pitnerová, Kunštát na Moravě; Běluše Langová, Děčín; Eva Vargová, Náchod; Martina Harvilíková, Koryčany; Miroslav Dziak, Plzeň; Alena Beránková, Želechovice; Marie Valentová, Chromeč; Alena Davidová, Brno; Jaroslava Kőhlerová, Nové Město nad Metují; Jaroslav Ulrich, Mohelnice; Daniela Kindlová, Hostivice; Eva Lehovcová, Praha 6; Jitka Králová, Kačice; Eva Prochazková, Brno; Oldřiška Košábková, Brno; Eva Farkašová, Praha 8; Rosvita Větrovcová, Sokolov; Barbora Hudcová, Brno; Ludmila Mácová, Brno; Eliška Luhanová, Praha 4; Alena Baltaková, Černovice; Helena Stoklasová, Čejč; Hana Němcová, Studená; Miloslav Navrátil, Brno; Eva Kučerová, Brno; Marie Vlčková, Štípa; Jana Novodvorská, Písek; Josef Morávek, Hradec Králové; Klára Juránková, Ostrov; Jaroslava Struková, Brno; Vlastimil Svoboda, Ivančice; Markéta Keklaková, Dětmarovice; Eva Nováková, Dačice; Květa Vostruhová, Český Brod; Ladislav Čáp, Česká Čermná; Milan Hrnko, Zlín; Oldřiška Kordulová, Kyjov; Karel Hrabec, Hovorany; Jan Papoušek, Praha; Alena Jiránková, Červená Hora; Eva Paseková, Brno; Eva Medková, Hradec Králové; Jana Konvalinová, Opava; Kamila Machková, Vysoká nad Labem; Iveta Škultémová, Hroznětín; Ludmila Gugová, Horka nad Moravou; Julie Blažková, Mikulov; Květa Půtová, Lubenec; Martin Chuděj, Kroměříž; Taťana Holainová, Brno; Pavla Jaklová, Brno; Klára Zitová, Liberec 1; Marie Svobodová, Dalečín; Věroslav Havelka, Praha; Eva Černíková, Zlín; Zoja Vytvarová, Liberec; Dagmar Šenková, Hronov; Marie Oppeltová, Vyškov; Jiří Motloch, Ostrava; Stanislav Velička, Brantice; Božena Volavá, Adamov; Anna Kamenská, Brno; Ivana Kotačková, Třebíč; Božena Lennertová, Brno; Lenka Ivanová, Blučina; Emilie Novotná, Liberec 4; Ludmila Zálešáková, Uherský Brod; Josef Jelínek, Brno; Martina Zbořilová, Nosislav; Natalie Morozová, Brno; Zdeňka Motalová, Ostrava; Soňa Schrámková, Brno; Ladislav Kuchyňka, Louny; Jaroslava Grzinčičová, Liberec 1; Karla Nosková, Praha 10; Zdenka Bőhmová, Praha 1; Irena Chrastecká, Liberec 30; Albín Prokop, Liberec; Margit Vyhnalová, Roudnice nad Labem; Miloslava Dudkovičová, Rapotín; Lenka Burová, Bukovec; Jan Směřička, Hodonín; Petr Majer, Rapotín; Věra Janderová, Králův Dvůr; Alena Francová, Brno; Věra Sychrová, Černošice u Loun; Olga Grossová, Ivančice; Jiří Juříček, Brno; Františka Frydrychová, Brno; Jan Kostelka, Rousínov u Vyškova; Ludmila Hamplová, Horka nad Moravou; Libor Dvořák, Holasice u Rajhradu; Karla Kozelková, Holešov; Iva Malá, Čebín; Valerie Bálková, Praha; Věra Králová, Praha 9; Helena Sychrová, Brno; Jana Bartošová, Brno; Dagmar Machová, Staré Město; Anelise Kašpárková, Chabařovice; Lubomír Havlíček, Brno; Luisa Lichtensteinová, Liberec; Ludmila Prášilová, Liberec; Jiřina Juhasová, Brno; Hana Hašplová, Praha 4; Arne Ceremuga, Moravská Ostrava; Jitka Heinrichová, Brno; Miloš Němec, Brno; Anton Zajac, Liberec 30; Axel Petz, Brno; Denisa Sedláková, Hodonín; Gabriela Trubačiková, Praha 10; Libuše Černá, Brno; Drahomíra Šubrtová, Svatobořice; Marcela Procházková, Praha 10; Jana Klimešová, Moravičany; Josef Čáslavský, Karlovy Vary; Karel Plíva, Hradec Králové; Věra Čaňová, Uherský Brod; Julie Žáčková, Velké Němčice; Ludmila Koudelková, Kobylnice; Iveta Drozenová, Praha; Štěpánka Bauerová, Plzeň; Oldřiška Rozsypalová, Brno; Eva Goldmannová, Praha 9; Marta Diepoldová, Kadaň; Lenka Chytková, Blansko; Zdeňka Dubková, Šumperk; Oldřich Kubíček, Nova; Pavel Pudelka, Uherské Hradiště; Věra Vojáčková, Olomouc; Františka Stančíková, Kroměříž; Jaroslav Gregor, Brno; Květoslava Škráčková, Uničov; Zofie Kukuczková, Třinec; Libuše Habrovcová, Brno; Hana Hájková, Praha 5 Zbraslav; Zdeňka Nardelliová, Praha 2; Dana Linková, Červený Kostelec; Karla Páterová, Ložice; Eva Marešová, Sokolov; Pavel Jurcsak, Nový Bor; Jiřina Homolová, Brno; Lenka Rejchrtová, Praha; Jana Andělová, Karlovy Vary; Dagmar Jelínková, Horka nad Moravou; Jiřina Bušovová, Brno; Libuše Kašparová, Uherský Brod; Ilona Špicová, Mělník; Jana Dufková, Mladá Boleslav - Čejetice; Václav Lála, Klášterec nad Ohří; Zdenka Maláníková, Hodonín; Nataša Sýkorová, Brno; Věra Karpíšková, Čelákovice; Stanislav Bock, Smrčná; Lenka Felcmanová, Hradec Králové; Anna Vaninová, Jirkov; Věra Dubcová, Hodkovice; Jarmila Hammerová, Uničov; Jarmila Hálová, Praha 6; Otakar Šulc, Praha 5; Marta Novobilská, Bělá pod Pradědem; Marie Nováková, Bílovice nad Svitavou; Stanislava Hovězáková, Brno; Eva Bažantová, Liberec 25; Václav Novák, Chomutov; Vlasta Brožová, Teplice; Olga Herůfková, Pavlov; Dagmar Žáková, Brno; Václav Staněk, Krabčice; Milan Kutěj, Bystřička; Svatomík Sedlák, Prachatice; Vladislava Horníková, Břeclav 4; Marie Honnerová, Brno; Mustafa Kertuša, Liberec 8; Jana Karolová, Zlín; Edita Oudižejcová, Žďárky; Vojtěch Štvejn ing., České Budějovice; Anna Hradecká, Brno; Drahomíra Kutnohorská, Brno; Marta Černá, Brno; Anna Dolíková, Brno; Radomír Kincl, Machov; Zuzana Brožová, Teplice; Zdenka Mikulášková, Brno; Drahomíra Rudolfová, Teplice nad Metují; Aleš Matoušek, Žabovřesky; Andrea Kubečtová, Ostrava 8; Miluška Krpenská, Brno; Jaroslav Kunz, Sobůlky; Ludmila Bačíková, Brno; Marie Šůsová, Teplice; Pavla Havránková, Praha 81; Petr Žák, Hranice; Jana Šalplachtová, Brno - Lesná; Marie Rozsypálková, Uherské Hradiště; Monika Sosnová, Zlín; Věra Vodenková, Brno - Líšeň; Vítězslav Trávnícek, Moravský Písek; Marie Havránková, Slaný; Tereza Vavrušová, Loučná; Jarmila Blahová, Hrušovany u Jeviš.; Anna Černá, Brno; Eva Kemrová, Karlovy Vary; Marie Chocholatá, Brno; Libuše Pernická, Brno; Miluše Texlerová, Volary; Dana Šichanová, Brno; Eva Veselá, Příbram; Lada Koudelková, Brno; Andrea Śtěpánková, Maloměřice; Zdeněk Stloukal, Adamov; Vlasta Černohorská, Červený Kostelec; Jiřina Červeňová, Brno; Jitka Smetková, Louka; Miluška Matěnová, Trutnov; Jarmila Kmochová, Praha 3; Jiřina Mitková, Litoměřice; Alena Trávníčková, Písek; Jitka Stará, Břeclav; Marie Boháčková, Brno; Oldřiška Horáková, Břeclav-Poštorná; Stanislav Bača, Kostice; Vlasta Mašková, Brno 14; Anna Koppová, Znojmo; Václav Polcar Bc., Teplice; Josef Dunda, Tábor; Irena Burianková, Sezimovo Ústí; Božena Businská, Ústí nad Labem; Dana Marková, Sokolov; Martina Froňková, Podivín; Štěpánka Malastová, Klášterec nad Ohří; Monika Kolhaňová, Uherské Hradiště; Daniela Karásková, Brno; Zdena Kaňková, Liberec 8; Bohumil Šplíchal, Klášterec; Stanislav Placer, Praha 4; Štěpán Kompit, Praha; Václav Krejčí, Praha; Ivana Klíčová, Praha 6; Renata Vlčková, Brno; Helena Bubáková, Praha 2; Jarmila Moosová, Sezimovo ústí; Jana Jandová, Brno; Margita Korytová, Litvínov; Zdeňka Krejčí, Brno; Filip Kokeš, Zlín; Blanka Fejfarová Mgr., Rudolfov; Vlasta Kroupová, Rudolfov; Ilona Fiurášková, Želechovice; Josef Féta, Otrokovice; René Šubrt, Brno; Anna Peterková, Brno - Žabovřesky; Vendula Prášilová, Brno; Naděžda Mootzová, Praha 6-Řepy; Šárka Pokorná, Hořičky; Vladislav Černý, Kladno; Jitka Horáková, Praha 4; Petra Štěpánková, Brno - Židenice; Věra Donertová, Brno; Marie Kadeřábková, Postřelmov; Lenka Pokorná, Blansko; Josef Svoboda, Velké Poříčí; Dagmar Mikulášková, Brno; Anna Trunkátová, Želechovice; Lukáš Kostrbáček, Cheb; Soňa Pennová, Krnov; Miloš Machek, Praha; Slavomíra Suchánková, Brno; Antonie Radilová, Praha 5; Michaela Vítová, Tíšice; Milena Hricová, Praha; Emilie Nováková, Brno 17; Jan Hrnčíř, Ústí nad Labem; Zdenka Vágnerová, Rovensko; Bohuše Plíšková, Jablonec nad Nisou; Petra Maštalková, Praha 4; Libuše Brisudová, Most; Eva Hanáčková, Brno; Jana Kremlová, Rapotín; Vilma Burešová, Vojkovice; Václav Vinš, Liberec; Dagmar Tomaňová, Ústí nad Labem; Lenka Šmiková, Turnov; Ivona Winterová, Stárkov; Věra Petrů, Brno; Jana Mazlová, Čejč; Drahomíra Schartelková, Dolní Studénky; Anna Strohalová, Brno 28; Marie Šlechtová, Praha 4 - Kamýk; Kateřina Bělinová, Horní Jiřetín; Magdaléna Havránková, Praha 5; Marie Fidlerová, Louny; Karel Navrátil, Mohelnice; Jana Lukešová, Litoměřice; Miroslava Černohousová, Vikýřovice; Anna Sedláčková, Brno; Milan Kříženecký, Brno; Soňa Dorotíková, Rožnov pod Radhoštěm; Zdeňka Provinská, Hřebeč; Miloslava Spitzerová, Radvanice v Čechách; Jana Tichá, Praha 5;

Výherce automobilu Škoda Roomster

Hlavní cenu vyhrává Rudolf Kučera z Broumova.

Výherce automobilu Škoda Roomster z Velké milionové hry 2008

Výherce automobilu Škoda Roomster z Velké milionové hry 2008

Pan Rudolf Kučera z Broumova při předání automobilu Škoda Roomster v Hradci Králové 23.2.2009. Na fotografii spolu s regionální ředitelkou Zepter Home Art Hankou Šteflovou (vlevo) a s manažerkou Romanou Štěpovou.

 

Prosím, aktualizujte svůj Flash Player

Get Adobe Flash player

Zepter International s.r.o.
Spálená 55, 110 00 Praha 1
email: info@zepter.cz

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.cz
Tel.: +420 311 331 888
Fax: +420 311 331 877

 
Nahoru