Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2007

Vyhodnocení velké milionové hry 2007

Vyhodnocení Velké hry Zepter 2007

Soutěžní otázka a odpověď

1. tipovací otázka: „Kolik zákazníků získá společnost Zepter International v ČR v roce 2007?“

  • Správná odpověď zní: 63 765.

2. tipovací otázka: „Kolik lidí začne spolupracovat se společností Zepter International v ČR jako obchodní zástupce v tomto kalendářním čtvrtletí?“

Správná odpověď:

  • 1. čtvrtletní hry zní: 794.
  • 2. čtvrtletní hry zní: 613.
  • 3. čtvrtletní hry zní: 613.

VŠEM VÝHERCŮM BLAHOPŘEJEME

Seznam výherců 1. čtvrtletní hry

1. místo: Compact Click Set Monika Gelnarová, Ostrava
2. místo: Therapy Air Jitka Mikšíková, Jihlava

3. – 102. místo: balíček kosmetiky Swiss Nature vyhrávají:

Jitka Břečková, Praha 3; Eva Malounová, Ústí nad Labem; Alena Vavřínová, Hradec Králové; Věra Schelerová, Litoměřice; Marie Židová, Kostelec nad Orlicí; Jana Eijová, Pohled; Radim Rucki, Karviná; Petra Čížková, Voderádky; Jarmila Žídková, Polanka nad Odrou; František Chudej, Jindřichov; René Štěp, Červený Kostelec; Libor Ondráček, Brno; Božena Duchková, Ledeč nad Sázavou; A. Šachlová, Teplice; Zdenka Široká, Děčín; Pavel Svoboda, Ondřejov; Marie Neckářová, Jihlava; Dana Bystřická, Havířov; Dana Dutá, Kamenický Šenov; Lenka Adámková, Heroltice; Jiří Říha, Úpice; Jaroslav Tomanec, Hradec nad Moravicí; Václav Budka, Ústí nad Labem; Lenka Fičková, Jetřichovice; Marie Dembovská, Havířov; Anna Beňušová, Ostrava - Poruba; Ludmila Šerá, Jihlava; Věra Ivanová, Židlochovice; Ing.Hana Chroustová, Kolín; Karel Harang, Jílové; Andrea Konrádová, Doubravice nad Svitavou; MUDr.Olga Herůfková, Pavlov; Markéta Bartošová, Nový Bor; Jana Havlová, Červený Kostelec; Veronika Semíková, Libínky; Miroslav Šuhaj, Žďár; Kateřina Zářecká, Havířov; Petr Sichra, Archlebov; Alena Černá, Dvůr Králové; Josef Pročka, Polanka nad Odrou; Gabriela Fialová, Říčany u Brna; Oldřich Dobrovolný, Brno; Rudolf Mrázek, Tišnov; Irena Čurkotová, Ostrava - Svinov; Mária Saroziová, Havířov - Šumbark; Božena Klimešová, Brno; Jarmila Maxerová, Ostrava - Poruba; Marta Vlasáková, Žacléř; Lenka Huszárová, Přestanov; Hana Hykšová, Děčín; Oldřich Neumann, Praha 2; Dana Mixová, Březnice; Anna Doležalová, Hodonín; Magda Buřičová, Těšice; Jaroslav Božoň, Frýdek - Místek; Dušan Uramoviš, Ostrava; Anna Vykopalová, Ostrava; Jana Bartošková, Říčany; MUDr. Zinaida Saidová, Brno; Marie Pokorná, Ždirce nad Doubravou; Josef Rabiňák, Ústí nad Labem; Miloslava Šentová, Jílové; Hana Grűndlová, ml., Benešov nad Ploučnicí; Zdeněk Hlavoň, Syrovice; Zdeňka Haláková, Rozsochatec; Eva Veselá, Příbram; Anna Koděrová, Jihlava; Vladislava Nitschová, Praha 7; Libuše Svobodová, Ondřejov; Stanislava Skalická, Dobříš; Eva Synková, Dobříš; Milada Malá, Bělá Pod Pradědem; Marie Macháčková, Vlkoš; Ivana Lindová, Mladá Boleslav; Anna Šumberová, Zdounky; Emílie Drhatová, Brno; Jaroslava Rosková, Jihlava; Markéta Slezáková, Česká Lípa; Zdeněk Hrdlička, Rudná; Dagmar Malicharová, Ratiško; Anna Bednaříková, Lačnov; Růžena Vrambová, Břidličná; Karel Kujínek, Jihlava; Renáta Medunová, Skuteč; Lenka Reicheltová, Děčín 2; Michal Houfek, Mníšek pod Brdy; Jaroslava Hlávková, Jihlava; Daniela Tomková, Rtyně v Podkrkonoší; Jana Martinková, Huslenky; Ivan Široký, Děčín; Michaela Latnevová, Bílina; Helena Svobodová, Most; Klára Dvořáková, Jičín; Eva Cveková, Žďár; Libuše Turková, Pelhřimov; Marie Plejkačová, Raňkov; Jana Šerová, Havlíčkův Brod; Jiří Hykš, Děčín; Jana Moudrá, Chabařovice; Rudolf Snášel, Frýdek - Místek;


103. – 352. místo: Masku Active Spa vyhrávají:

Miroslav Doležal, Brno; Kateřina Dimlová, Ostrava; Tomáš Clek, Nové Město nad Metují; Dalibor Petr, Ostrava - Poruba; Zdena Staňková, Jihlava; Jaroslava Hloušková, Jihlava; Helena Bártová, Nový Bor; Milena Pospíšilová, Litoměřice; Romana Prokůpková, Kladno; Jarmila Maxerová, Ostrava; Eva Paterová, Unhošť; Dagmar Prchalova, Kostomlaty pod Řípem; Magda Suchopárová MVDr., Roudnice nad Labem; Karel Svoboda, Český Těšín; Jaromír Pešek, Ostrava; Oldřich Vítek, Havířov - Podlesí; Miloš Bartáček, Kladno; Aloiz Niemec, Opava; Ludmila Sobolová, Havířov; Lubomír Smuda, Opava; Jiřina Mlčáková, Suchá; Zdena Holendová, Mizerov; Danuše Záhorská, Kamenice; Vasil Miklin, Šumperk; Věra Šedenková, Frýdek - Místek; Eva Mičanová, Ostrava; Martina Svobodová, Hronov; Marie Trahorschová, Přestanov; Karel Procházka, Hodonice; Jaroslav Šalša, Kostelec u Kyjova; Hana Zamastilová, Brno; Hana Dememarková, Velká Bíteš; Marcela Pospíšilová, Praha 8; Alena Benešová, Dolní Sokolovec; Jaroslava Švejdová, Ostrava - Svinov; Radka Bauerová, Jihlava; Jaroslava Šolcová, Červený Kostelec; Jana Pytlíková, Dobronín; Ludmila Zezzánková, Jihlava; Karel Ddostál, Jihlava; Jarmila Nováčková, Rapotice; Adriána Morovičová, Horní Suchá; Lubor Pavlík, Střítěž; Ilona Havlíčková, Havlíčkův Brod; Anna Nedělková, Dobříš; Jaromíra Jirků, Jihlava; Jaroslava Pajerová, Zboží; Dagmar Roušarová, Skuteč; Jana Blahutová, Český Těšín; Jiřina Míčová, Mladá Boleslav; Dana Kabourková, Jílové; Božena Dočekalová, Jihlava; Vladimír Mohelský, Zbraslav; Miluška Leksová, Ústí n.Labem; Zdeněk Juračka, Lysice; Eliška Remundová, Mudr., Hodonín; Renata Štolbová, Jihlava; Ivana Hodačová, Praha 4; Jana Grymová, Praha 10; Jarmila Vlková, Nivnice; Andrea Kubalčíková, Praha 4; Barbora Hrabáková, Šakvice; Olga Červinková, Praha 9; Eva Smržová, Týnec nad Labem; Věra Lískovská, Červený Kostelec; Milada Veselá, Hořice; Zdena Zelená, Nové Město na Moravě; Kateřina Nebeská, Praha 9; Eva Rámešová, Roudnice nad Labem; Jitka Škopová, Dvůr Králové; Jiří Eliáš, Puklice; Dagmar Vomecová, Polná; Karel Malohlava, Ostrava; Pavel Halama, Chotěboř; Marie Karnetová, Praha 3; Zdeněk Petrán, Tišnov; Marie Bracháčková, Ostrava - Poruba; Miluše Marečková, Dolní Libchava; Václav Zindulka, Ústí nad Labem; Naděžda Ondrášková, Kutná hora; Hana Řiháková, Jílové; Pavel Muzikář, Jihlava; Eva Titlová, Kutín; Miroslav Frantál, Dolní Cerekev; Dana Dušková, Most; Růžena Myšáková, Kostelec; Jana Jarošová, Ostrava; Marie Kadaníková, Úpice; Bohumila Ročnová, Dobrovitova Lhota; Alena Ptáčníková, Světlá nad Sázavou; Miluše Velebnouská, Ostrava; Luboš Lajtkep, Dačice; Marie Tůmová, Jihlava; Marie Kreslová, Lhota; Jitka Pavlasová, Kunemil; Jan Šenk, Jiříkovice; Jiří Leifer, Chotěboř; Jan Navrátil, Jihlava; Antonín Landsman, Chotěboř; Jaroslava Macášková, Šestajovice; Jaroslava Říhová, Úpice; Květoslava Jarošová, Herálec; Jiřina Malimánková, Jihlava; Pavel Pell, Rapotice; Dagmar Pavlíková, Leština u Světlé; Anna Hrabětová, Havířov; Jana Valešová, Roudnice nad Labem; Hana Picková, Kosmonosy; Božena Babíková, Vacenovice; Jarmila Kohlová, Hronov; Rostislav Hanus, Šumperk; Roman Šachl, Teplice; Jaroslav Rampula, Brno; Monika Málková, Jihlava; Jaroslav Trpišovský, Janov; Jana Chaloupková, Praha 4; Helena Lavická, Příbor; Jana Doubětová, Terezín; Martin Žáček, Děčín; Jiří Koudelka, Uherské Hradiště; Helena Hoserová, Čičovice; Marie Turynová, Most; Eva Cinklová, Dobříš; Josef Shusler, Přibyslav; Anna Benešová, Karviná; Jiřina Mikešová, Malé Svatoňovice; Radek Krejčí, Nové Veselí; Eliška Svrčková, Opava; Dagmar Kultová, Velké Svatoňovice; Vlasta Herníková, Orlová; Václav Pospíšil, Roudnice nad Labem; Zuzana Fafelová, Praha 6; Milena Pracná, Branka; Zdenka Houtková, Jihlava; Bohuslava Kafková, Havlíčkův Brod; Dita Horáková, Jihlava; Mgr.Jana Smetanová, Havlíčkův Brod; Věra Tomanová, Moravská Nová Ves; Petr Záruba, Děčín; Václav Novák, Janov; Alica Zentková, Praha 7; Krista Šmídová, Kravaře; Radim Pálka, Frýdek - Místek; Miluše Soukupová, Liberec; Ilona Štětinská, Český Těšín; Jana Káchová, Jílové; Jaroslava Blažková, Jihlava; Marie Zamazalová, Dačice; Ludmila Blažková, Chotěboř; Stanislava Andresová, Velký Beranov; Jaroslava Kuchařová, Malčín; Hana Novotná, Děčín; Josef Vojáček, Nový Bor; Darina Machalková, Brno; Anastázie Klepalová, Trutnov; Ludmila Wrbická, Havlíčkův Brod; Bílková, Ostrava; Zdeněk Cais, Plzeň; Ing.Josef Salcman, Petřkovice; Blanka Burdová, Praha; Miloš Hruška, Děčín; Jaroslav Novotný, Děčín; Ing. Petra Procházková, Děčín; Jaroslava Poláčková, Brno; Petra Brandová, Jihlava; Jiří Šebek, Praha 10; Ivo Klimek, Polanka nad Odrou; Petra Macháčková, Krucemburk; Milada Mlčochová, Polanka nad Odrou; Hana Kovalíková, Ostrava; Stanislav Vlasák, Žacléř; Vlasta Svobodová, Nový Bor; Jiřina Havlíčková, Chotěboř; Hana Zárubová, Děčín; Iveta Plesková, Pohled; Monika Holmanová, Ústí nad Labem; Miroslava Janků, Ostrava; Zbyněk Kršel, Hranice; Marie Pleslová, Příbram; Jiří Pokorný, Kutná Hora; Mária Čechová, Telč; Ludmila Tomsová, Velvary; Emilie Šafaříková, Chlebičov; Antonín Černý, Dačice; Anička Bábelová, Ústí nad Labem; Milena Kiesbauerová, Ústí nad Labem; Věra Machová, Brno; Ilona Zdarovská, Jihlava; Zdeněk Uxa, Jihlava; Marie Křížová, Jihlava; Aleš Grym, Praha 10; Eva Pachtová, Ostrava; Petr Krpec, Netylovice; Jan Olšák, Malé Svatoňovice; Kateřina Hájková, Most; Martina Holešovská, Ústí nad Labem; Marie Buštová, Jihlava; Miroslava Polívková, Počátky; Petr Červenak, Větrný Jeníkov; Radka Zdražilová, Jihlava; Věra Rulecšová, Brno; Marcela Křižáková, Ostrava; Jitka Rambousková, Malý Beranov; Alena Rabochová, Kladno; Zdeněk Rýpar, Hranice; Radoslav Trejbal, Čistá u Horek; Andrea Hradcová, Nový Bor; Miluška Vyrostková, Radvanice; Alena Zimmermannová, Nové Město na Moravě; Eva Balousová, Znojmo; Dita Benešová, Mladá Boleslav; Jaroslava Řepíková, Příbram; Marie Turčová, Příbram; Zuzana Šoltirová, Praha 10; Jiřina Hrabáková, Dobříš; Ladislava Konupková, Nový Jičín; Phdr.Lubor Falteisek, Praha 9; Jiří Modač, Humpolec; Květa Hanáková, Brno; Matin Jungr, Žďár nad Sázavou; Stanislava Svobodová, Rozjochatec; Marie Ševčíková, Brno; Jitka Vysušilová, Brandýs nad Labem; Marcel Sedláček, Havlíčkův Brod; Josef Barna, Havířov; Květa Kalná, Humry nad Sázavou; Jana Drátovníková, Bílovice nad Svitavou; Mirka Piskurová, Jihlava; Karel Dolejší, Stonařov; Evženie Wranová, Orlová; Alena Lefflerová, Chotěboř; Bohumila Kourková, Jihlava; Anna Klímová, Ostopovice; Jana Sedláková, Žďár nad Sázavou; Miroslav Vodička, Kladno; Karol Ferko, Jihlava; Eva Vodičková, Kosmonosy; Alena Šestáková, Děčín; Jitka Víznerová, Rtyně v Podkrkonoší; Jan Kotner, Příbram; Libor Kežlínek, Bučovice; Karin Pěgřinková, Orlová; František Bříza, Ždárec nad Sázavou; Zbyněk Šetka, Světlá nad Sázavou; Pavel Tůma, Praha 9; Michala Kosová Mudr., Praha 7; Karel Hanuš, Praha 10; Slavomíra Drahozalová, Havlíčkův Brod; Květuše Divišová, Cheb; Vlasta Šrámková, Praha 10;

Seznam výherců 2. čtvrtletní hry

1. místo: Vysavač tuttoJEBBO Růžena Kulová, Dalkovice
2. místo: VacSy Mini Set Bohumil Minařík, Louny

3. – 102. místo: balíček kosmetiky Active Spa vyhrávají:

Alena Brettschneiderová, Praha 5; Pavla Sobotková, Ondřejov; Václav Cihlář, Kladno; Jana Puchmajerová, Česká Lípa; Libor Zub, Tlučná; Ludmila Ferinová, Ústí nad Labem; Lenka Kleinová, Most; Lidie Parušková, Jihlava; Irena Chudobová, Třebíč; Naděžda Růžičková, Rohatec; Marta Tománková, Jihlava; Marta Štrosová, Praha 10; Anna Patocsóvá, Stráž pod Ralskem; Božena Mucudisová, Trutnov; Josef Melechovský, Habry; Věra Skopalová, Golčův Jeníkov; Anna Zbranková, Přerov; Anna Bartošová, Praha 9; Karel Kára, Praha 5; Mária Čuchnová, Praha 8; Jiří Jelínek, Želetice; Miluška Hurychová, Praha 11; Alena Radvanská, Zadní Třebáň; Jana Kravčiková, Havlíčkův Brod; Jana Jiroušková, Velké Popovice; Ema Bazalová, Nový Malín; Danuše Švecová, Velká Dobrá; Zdeňka Rottová, Roudnice; Frydrich Reinhold, Chlebovice; Alžběta Plátková, Frýdlant nad Ostravicí; Vladimíra Hlaváčová, Havířov; Františka Šeligová, Rožnov; Veronika Vejmelková, Brno; Richard Drobík, Květnice; Zuzana Kučerová, Osek; Marie Urbanská, Ostrava; Josef Pohanka, Jihlava; Iveta Šalajková, Frýdek Místek; Hana Hanušová, Brno; Jana Škampová, Český Krumlov; Václav Svěrkoš, Frýdek Místek; Bohumír Jonák, Počálky; František Klouda, Police; Věra Kuželová, Dalovice; Marie Bůhová, Dolní Bukovsko; Vlasta Novosadová, Vracov; Martina Fošumová, Nová Role; Květoslava Talašková, Olomouc; Jan Milichovský, Okrouhlice; Anna Lacková, Hrádek; Pavel Šikner, Kadaň; Alena Srbová, Praha 4; Jaromír Kočař, Budišovice; Jarmila Doležalová, Bílovice u Uherského Hradiště; Václav Malík, Česká Čermná; Josef Kinter, Most; Alena Hoskovcová, Ledeč nad Sázavou; Kamil Kraus, Vysoké Mýto; Marie Grundmannová, Žacléř; Jiří Vágner, Bohdíkov; Ludmila Lupačová, Jihlava; Dana Význerová, Trutnov; Lucie Petruželková, Hronov; Renata Kočková, Kladno; Medílková Marie, Malé Svatoňovice; Markéta Tomešová, Trutnov; Milada Mrázová, Frýdek Místek; Věra Hanzalová, Hronov; Vlasta Kutílková, Golčův Jeníkov; Marie Vondrová, Golčův Jeníkov; Eva Vaníčková, Pardubice; Kamila Kašparová, Vikýřovice; Ludmila Matejsková, Hořičky; Jarmila Zemanová, Palkovice; Marta Bezoušková, Lučice; Josef Chýle, Liberec; Libuše Jarošová, Ostrava-Svinov; Anděla Chalupová, Frýdek Místek; Růžena Řežábková, Tlustice; Božena Dobešová, Havířov; Petra Řepová - Soralová, Golčův Jeníkov; Martina Chaloupecká, Varnsdorf; Markéta Plíhalová, Havlíčkův Brod; Jaroslava Foltýnová, Jalubí; Lukáš Stuchlík, Ostrava; Halina Juchelková, Hradec nad Moravicí; Alena Líbalová, Praha 4; Eva Skálová, Zábřeh; Alena Gergelová, Palkovice; Květa Kozojedová, Pacov; Blanka Taksová, Pacov; Kamila Němečková, Červený Kostelec; Alena Tabášková, Ostrava; Jana Slavingerová, Vimperk; Josef Badal, Adamov; Alena Kacířová, Frýdek Místek; Tomáš Kusin, Palkovice; Dana Pártlová, Havlíčkův Brod; Božena Brzobohatá, Brno; Josef Bauer, Světlá nad Sázavou;


103. – 352. místo: Masku Active Spa vyhrávají:

Hana Němcová, Roudnice; Jana Ryšavá, Praha 6; Hana Kusinová, Palkovice; Věra Hartová, Třeboň; Dalibor Chasák, Brno; Božena Vásendová, Příbor; Jana Janošková, Frýdek Místek; Jiří Kletečka, Havlíčkův Brod; Tereza Janečková, Ostrava; Vladislava Keplerová, Bruntál; Jindřiška Landová, Praha 10; Zdeňka Horáčková, Benešov; Monika Šípová, Nový Bor; Martina Nádvorníková, Havlíčkův Brod; Věra Marešová, Tábor; Luděk Carbol, Brušperk; Anna Vančurová, Zlín 5; Renata Kantová, Holýšov; Ivana Dovhunová, Bílina; Záveský Pavel, Červený Kostelec; Jaroslava Horáková, Liberec; Krista Fritshová, Varnsdorf; Jana Zelená, Náchod; Marcela Matelová, Havlíčkův Brod; František Krejčí, Červený Kostelec; Mílová Jiřina, Hronov; Luboš Kolář, Dolní Krupá; Zdeněk Kolář, Světlá nad Sázavou; Zdenek Hausner, Tlustice; Karel Schnaubert, Bílina; Miloslava Setničková, Jestřebí; Irena Džubová, Ústí nad Labem; Ludmila Chalupová, Habry; Eva Kryčinská, Roudnice; Jana Chadimová, Herálec; Marie Schejbalová, Uhlířská Lhota; Alena Čakovská, Golčův Jeníkov; Josef Lukeš, Votice; Dana Jirásková, Litvínov; Zdena Zachařová, Ledeč nad Sázavou; Milan Vyšínskij, Šlapánov; Květa Bezděková, Ústí nad Labem; Jaroslav Hrazdíra, Vysočany; Filipka Dobrozemská, Ostravice; Libuše Mikešová, Jihlava; Elžbieta Stehlová, Ostrava; Hana Hájková, Slaný; Petr Šeliga, Bohumín; Jiří Majerek, Kunčice pod Ondřejníkem; Eva Bultasová, Olomouc; Daniela Turková, Ledeč nad Sázavou; Anna Karlová, Ledeč nad Sázavou; Hana Vobořilová, Ledeč nad Sázavou; Liuisa Klobušická, Lom; Alena Dubská, Hostinné; Magdalena Divišová, Rapotín; Marie Benešová, Studenec; Jiří Roháček, Paskov; Marie Budínová, Bacov; Alena Charvátová, Praha 4; Zlatuše Zajičková, Mariánské Hory; Naděžda Sailerová, Louny; Václav Edelsberger, Orlová-Poruba; Martina Svobodová, Brné; Marie Zusková, Karlštejn; Lenka Fůkalová, Brno; Anna Kotlíková, Kámen u Habrů; Marie Veselá, Kyselka; Irena Kracíková, Česká Lípa; Jana Pipková, Lučice; Dana Luňáková, Bruntál; Hana Součková, Žďárky; Olga Večerková, Havířov; Iva Prosová, Havlíčkův Brod; Běla Rošková, Český Těšín; Miluše Vyvialová, Palkovice; Otakar Růček, Olomouc; Hana Chromcová, Pardubice; Petra Janů, Náchod; Marcela Mojžíšová, Olomouc; Marie Pajerová, Světlá nad Sázavou; Stanislava Nulíčková, Ledeč nad Sázavou; Miroslav Adolf, Dolní Lánov; Julie Zdráhalová, Prostějov; Vladka Andělová, Praha 9; Jiří Hora, Ing., Most; Božena Šimková, Hanušovice; Jiří Gorošák, Ostrava-Poruba; Alena Krojová, Praha 10; Milan Tůma, Jihlava; Miluše Cardová, Jihlava; Liběna Vlachová, Jihlava; Miroslav Řehula, Frýdek Místek; Eva Šmejkalová, Běrunice; Marie Jílková, Vimperk; Tomáš Koptík, Tlučná; Hana Mikešová, Chvalšiny; Petra Zusková, Hlásná Třebáň; Petra Špoková, Ostrava-Poruba; Anna Adamová, Havířov; Miroslava Pešíková, Rumburk; Hanka Plebanová, Bílovec; Libor Mališ, Ostravice; Renata Kopecká, Hrádek; Josef Vrchota, Třeboň; Alena Polcarová, Stvolínky; Jana Bartková, Františkovy Lázně; Jaroslava Pecháčková, Kyselka; Jaroslav Beránek, Roudnice nad Labem; Petr Hladík, Chodov; Dana Pártlová, Havlíčkův Brod; Jaroslava Lojdová, Osek; Marie Klusáčková, Tuchlovice; Alois Seriš, Frýdek Místek; Hana Budínská, Louny; Radka Koláčková, Kroměříž; Ivana Schreckingerová, Vimperk; Miloslava Brzoň, Ledeč nad Sázavou; Jaroslav Volný, Studénka; Zdenka Kiršnerová, Náchod; Kateřina Kováčová, Jihlava; Alena Zátopková, Palkovice; Ladislav Hromek, Liberec 1; Petr Pištěk, Hukvaldy; Anna Trčková, Kostice; Lenka Jeřábková, Ochoz u Brna; Božena Opltová, Humny; Stanislava Zapletalová, Olomouc; Luboš Kapr, Chodov; Ivana Steinová, Náchod; Milada Nejezchlebová, Blansko; Jindřiška Poláčková, Ratíškovice; Vladislav Kvasnica, Milovice; Martin Nitsche, Praha 7; Stanislav Novotný, Staré Ransko; Lubomír Trampota, Karolinka; Jana Kvíčerová, Hrádek; Milada Lacková, Ždírec nad Doubravou; Nikola Mašterová, Nejdek; Věra Skařupová, Šumperk; Stanislav Ferko, Jihlava; Eliška Čiháčková, Pozořice; Stanislav Hanzlíček ml., Vrchlabí; Vladimíra Horáčková, Ústí nad Labem; Marie Váhalová, Uhelná Příbram; Martina Olekšáková, Liberec; Jiří Tučan, Kladno; Ludmila Schejbalová, Uhlířská Lhota; Františka Östereicherová, Beroun; Jiří Navrátil, Brno; Břetislav Skyba, Rychvald; Pavel Slavík, Praha 10; René Mauder, Praha 2; Lubomír Mihalik, Orlová-Poruba; Čeňka Hanušová, Tečice; Eva Březinová, Ostravice; Eva Ruezová, Česká Lípa; Marta Peřinová, Přibyslav; Tomáš Slíva, Nový Jičín; Majer František, Kaplice; Rozália Houhová, Suchdol nad Lužnicí; Jan Ksander, Praha 3; Jan Vavrek, Štěkeň; Zdenka Panenková, Habřina; Jiří Gruss, Jihlava; Eva Tatarková, Havířov; Věnceslav Majkus, Velké Losiny; Bronislava Kramolišová, Frýdek Místek; Věra Lapáčková, Praha 5; Hana Lorencová, Havlíčkův Brod; Horáková Marie, Smidary; Magdalena Straková, Lučany nad Nisou; Eva Štěpánková, Ledeč nad Sázavou; Květa Dokulilová, Třebíč; Věra Rezková, Světlá nad Sázavou; Jaromíra Dědinová, Velké Poříčí; Vít Štopl, Ostrava; Marie Chroňáková, Bošice; Jaroslava Čápová, Náchod; Marie Mendlová, Havlíčkův Brod; Ladislav Půža, Luka nad Jihlavou; Milan Sklepek, Kajlovec; Stanislav Gronych, Raškov; Jaroslava Hyklová, Štramberk; Zdeňka Belatková, Hruškové Dvory; Jana Michalová, Ždírec nad Doubravou; Libuše Dočekalová, Vysoká Studnice; Řeháková Hana, Červený Kostelec; Štefan Bado, Frýdek Místek; Mgr. Anna Trampotová, Karolinka; Hana Pekárková, Zábřeh; Lucie Mesteková, Štoky; Jaroslava Wimmerová, Dobřichovice; Josef Lacina, Chotěboř; Štěpánka Pokorná, Kladno-Švermov; Miroslava Štopferová, Karlovy Vary; Erna Vojtová, Šumavské Hoštice; Miloslava Neprašová, Česká Lípa; Romana Franců, Žlutice; Miroslav Rédl, Praha 4; Bedřiška Dicková, Česká Lípa; Jaroslava Radová, Ledeč nad Sázavou; Naďa Nováková, Kamenice u Jihlavy; Ludmila Vlčková, Opava; Zdeňka Králíková, Olomouc; Josef Wastl, Dobronín; Iveta Svobodová, Jihlava; Jiří Fixa, Třebíč; Veronika Janáková, Merklín; Miroslava Scheyzu, Náchod; Josef Rakowski, Řeka; Zdeňka Wenzelová, Jihlava; Adéla Šormová, Vlkava; Petr Štůsek, Praha 2; Veronika Hrušková, Loket; Jarmila Kapčová, Frýdek Místek; Ivana Chlumská, Bystřice nad Perštejnem; Marcela Žižková, Praha 10; Karla Studená, Senice na Hané; Miluše Dopitová, Kopřivnice; Jarmila Mecová, Hnojník; Zdena Ehrenbergerová, Dolní Město; Lubomír Desenský, Fryčovice; Lenka Klempárová, Jihlava; Lenka Macurová, Sedliště; Karol Kolesár, Jíl-Strýbrníky; Zdeněk Pecina, Česká Lípa; Jiří Daněk, Vsetín; Blanka Jirsíková, Praha 2; Marie Halašková, Praha 913; Zdeňka Suchá, Brno; Pavla Škrabalová, Přerov; Miroslava Buchlovská, Žadovice; Jana Vondrů, Bobrová; Jaromíra Pížová, Strážnice; Jaroslava Vejlupková, Jamné; Michal Davídek, Strančice; Soňa Ondráčková, Karlovy Vary; Marie Kovaříková, Vsetín; Marie Šíslová, Vodňany; Božena Minaříková, Havlíčkův Brod; Melánie Durčoková, Morávka; Šárka Kováčová, Baška; Vladimír Křivan, Jihlava; Alena Černá, Skalná; Eliška Rybová, Karlovy Vary; Ludmila Kovářů, Jihlava; Anna Kawuloková, Hrádek; Helena Doležalová, Tušť; Jaromíra Kokošková, Tlučná;

Seznam výherců 3. čtvrtletní hry

1. místo: Bioptron Pro 1 Jaroslava Wallová, Kladno
2. místo: Grilovací nádoba Quadra Oldřich Prokop, Náchod

3. – 102. místo: balíček kosmetiky Swisso Logical vyhrávají:

Miroslav Dvořák, Teplice; Milena Středová, Červený Kostelec; Blanka Kašparová, Radeč; Marie Mědílková, Malé Svatoňovice; Jana Kopřivová, Včelná; Věra Rašťáková, Horní Benešov; Hedvika Pilnáčková, Trutnov; Dagmar Mahrová, Dražice; Vladimír Beneš, Český Brod; Romana Šoltýsová, Studénka; Milan Čermoch, Praha 10; Marie Janoušková, Hluboká nad Vltavou; Věra Moslerová, Branky na Moravě; Zdenka Hronková, Pelhřimov; Světla Ovčačíková, Valašské Meziříčí; Jan Ptáček, Kladno; Zdeněk Smola, Rychnov n.Kněžnou; Blanka Kadečková, Kamýk nad Vltavou; Jiřina Ryplová, Kladno; Helena Kyjonková, Karviná; Dana Kapavíková, Holešov; Zdeněk Svatoň, Most; Stanislava Zindrová, Praha 8; Kristina Bubulová, Ostrava; Růžena Karfíková, Litvínov; František Važanský, Litvínov; Marie Kuhoschková, Ostrava; Eva Malinová, Duchcov; Miluše Isáková, Poděbrady; Petr Vaněk, Horní Benešov; Hana Kusinová, Palkovice; Vladislav Hajzler, Havířov; Anna Humpoláková, Litvínov; Tomáš Kusin, Palkovice; Helena Vávrová, Louny; Jiří Rafaj, Bílovec; Vladan Jasoněk, Otice; Alena Zátopková, Palkovice; Jana Pacáková, Praha; Božena Šimanová, Světlá nad Sázavou; Stanislav Nigrin, Jablonec nad Nisou; Marie Ryšavá, Loštice; Eva Hájková, Ostrava; Markéta Šebotová, Praha 4; Jarmikla Nováková, Olomouc; Miluše Hallamová, Olomouc; Stanislav Gajdzica, Milíkov u Jablunkova; Ivana Šišková, Bruntál; Helena Vosmiková, Děčín; Pavel Orel, Valašské Meziříčí; Marie Dubská, České Velenice; Eva Kubíčková, Lom; Oldřich Antoš, Vysokov; Edeltruda Trňáková, Stonava; Antonín Hajka, Opava; Jana Urbanová, Kladno; František Vrána, Rovensko pod Troskami; Zdeněk Mahr, Dražice; Bohumila Moškaničová, Svojšice; Květa Nováková, Praha 10; Iva Marková, Otrokovice; Hana Nováková, Praha 8; Helena Malcharcuková, Velké Losiny; Ivana Frydrychová, Jindřichův Hradec; Karel Zvoníček, Třinec; Josef Rabiňák, Ústí nad Labem; Gabriela Zemanová, Praha 5; Václav Šmejc, Klášterec nad Ohří; Miroslav Klabačka, Lechotice; Kamila Danihlíková, České Budějovice; Pavlína Kapavíková, Holešov; Růžena Jágerová, Hostouň; Karel Ondruch, Zábřeh; Marie Švestková, Kladno; Luboš Brandner, Jablonec nad Nisou; Jana Nigrinová, Jablonec nad Nisou; Ivana Prskavcová, Mladá Boleslav; Helena Riedlová, Opava; Radmila Kurečková, Ostrava; Jitka Orálková, Ostrava; Eržika Albrechtová, Moravský Beroun; Danuše Prachařová, Olomouc; Josef Hanus, Olomouc; Irena Vašátková, Zábřeh nad Jizerou; Jiří Kulík, Litvínov; Václav Podlena, Meziboří; Felicitas Šafarčíková, Malé Hoštice; Monika Brovjáková, Ostrava; Anna Hadámková, Bruntál; Věra Navrátilová, Bruntál; Lenka Pacetová, Vracov; Stanislava Veselá, Kolín; Václav Mrkvica, Kroměříž; Břetislav Filipec, Frýdek - Místek; Anna Kobedová, Sudoměřice; Milan Hovorka, Ing., Dobrovice; Jana Nováková, Kladno; Kristýna Svatková, Praha 9; Hana Opavská, Rýmařov; Zuzana Korvasová, Prosetín;


103. – 352. místo: Masku Active Spa vyhrávají:

Vlasta Hrabcová, Nedakonice; Zdeněk Maxmilián, Jeřice; Olga Divišová, Nový Malín; Jaroslava Pokorná, Pacov; Miroslav Bystroň, Havířov; Lenka Spurná, Olomouc; Věnceslava Kočvarová, Rudolfov; Aleš Novák, Krnov; Božena Kubová, Miroslav; Zdenka Kobylková, Ostrava; Alžběta Stará, Rumburk; Jaroslav Vávra, Nový Bydžov; Helena Dražilová, Blatnice; Vladimír Maxa, Praha 9; Božena Holanová, Přerov; Magda Hladílková, Olomouc; Kamila Fišerová, Ostrava; Luděk Crhonek, Olomouc; Hana Fraňková, Praha 8; Jan Hájek, Hanušovice; Helena Kučerová, Praha 4; Dana Brandnerová, Jablonec nad Nisou; Václav Kašpárek, Frýdek - Místek; Anna Brejtrová, Malé Svatoňovice; Romana Červenková, Praha 6; Jaroslava Svatošová, Nový Bydžov; Jindřich Juna, Praha 3; Monika Čápková, Výškov; Pavlína Ryglová, Nový Bydžov; Eva Srkalová, Rychnovek; Arnošt Horatius, Kopřivnice; Anna Kotrsová, Kopřivnice; Marie Hrubá, Zábřeh nad Jizerou; Antonín Kubíček, Luběnice; Ilona Suchomelová, Ruda nad Moravou; Zdeňka Králová, Jilemnice; Jaroslav Košek, Liberec; Milan Mlejnek, Sobotka; Ján Viskup, Kroměříž; Juliána andlová, Zlín; Janina Schubertová, Zlín; Anna Kolaříková, Otrokovice; Jarmila Tesařová, Zlín; Alžběta Štefková, Střítež nad Bečvou; Daniela Juřicová, Praha; Alexandr Korda, Petrov; Karel Sukdolák, Světlá nad Sázavou; Luboš Čermák, Světlá nad Sázavou; Marie Heřmanová, Mladošovice; Josef Kaderka, Hostivice; Ludmila Vachozková, Boršov nad Vltavou; Jana Kořístková, Zlaté Hory; Zdenka Maliňáková, Hukovice; Květa Kadlecová, Mříč; Josef Staněk, Zlín; Marie Millerová, Trhové Sviny; Ivona Břízová Smutná, Jihlava; Lenka Vakuljová, Střílky; Marie Rosová, Nový Jičín; Marie Podlešáková, Sušice; Marie Panušková, Blatná; Martin Ozimý, Roztoky; Soňa Moravcová, Štiřín; Jiřina Sobotíková, Stonava; Věra Sukaníková, Opava; Pavlína Hozová, Opava; Miroslav Rybáček, Opava; Antonie Marešová, Český Krumlov; Oldřich Lukeš, Český Krumlov; Ivona Vaňková, Kralice; František Kohoutek, Svojšice; Hana Peková, Horní město; Jan Nesvadba, Dubňany; Jiřina Vyoralová, Napajedla; Jaroslava Svobodová, Bykoš; Emílie Weinlichová, Loštice u Vody; Alice Kvašinská, Jaroměř; Jindřiška Troníčková, Praha; Milada Brožová, Řevnice; Eva Janáková, Jindřichův Hradec; Ivan Škarda, Jindřichův Hradec; Jaroslav Hruška, Kardašova Řečice; Ludmila Vaculíková, Jeseník; Jaroslava Vlachová, Praha 9; Eva Korytářová - Zetochová, Jeseník; Michala Táborská, Jihlava; Marie Birková, Most; Anna Tundrová, Stochov; Miluše Hagovská, Třinec; Tadeáš Kotas, Třinec; Jana Kotasová, Kladno 7; Josef Zonyga, Chvalčov; Zuzana Havlínová, Praha 10; Hana Laubeová, Praha 6; Vlasta Rožková, Nový Knín; Miroslav Mikulka, Nové Strašecí; Jan Novotný, Praha 5; Lenka Lupačová, Telč; Zdeněk Pražák, Jihlava; Jindřich Jelonek, Tučapy; Marie Švarcová, Soběslav; Dana Gruberová, Praha 4; Kateřina Šrámková, Most; Růžena Bělohlavá, Praha 6; Eva Cidlinová, Praha 9; Anna Dobiová, Pohořelice; Anna Pompová, Opava; Břetislav Linhart, Brníčko; Eva Hájová, Jihlava; Andrea Gruberová, Praha 5; Uršula Šoltysová, Šluknov; Věra Blažková, Kamenice; Marie Srovnalová, Tvrdkov; Svatava Čušková, Rýmařov; Luboš Veselý, Roudnice nad Labem; Eva Tedlová, Temelín; Tomáš Svoboda, Mohelnice; Marie Gříbková, Ostrava 1; Libuše Ciahotná, Český Těšín; Josefa Wagnerová, Teplice; Helena Korejsová, Líbeznice; Ludmila Maříková, Praha 6; Jaroslava Černá, Praha 4; Jan Fendrych, Praha 4; Eva Zapletalová, Praha 10; Anna Rovenská, Praha 3; Jana Vondrová, Praha 10; Jana Kadlečková, Praha 4; Monika Hasilová, Ostrava; Josef Prokop, Orlová; Jiřina Potměšilová, Praha 6; Jana Dudová, Ostrava; Dana Dvořáková, Praha 9; Dana Mazálková, Praha 10; Karel Belšan, Praha 102; Inez Grymová, Píšť; Eva Moučková, Praha 7; Emil Mrázek, Teplice; Helena Vítová, Teplice; Michal Hájek, Praha 5; Věra Šandová, Teplice; Zuzana Vobejdová, Olomouc; Marie Knop-Kostková, Olomouc; Jan Lahůlek, Hroznova Lhota; Jiří Prejník, Olomouc; Ing. Květuše Petrášová, Litvínov; Štefan Hufnagel, Olomouc; Blanka Klikorková, Ostrava; Alena Zálešáková, Bruntál; Vlasta Mikolášová, Bruntál; Petr Svoboda, Bruntál; Alena Beránková, Mikulovice; František Hrubý, Šumperk; Anna Olahová, Brno; Eva Pöschlová, Šumperk; Dobroslava Chudá, Uničov; Jaroslav Loprais, Vracov; Hana Zakopalová, Žabokrky; Jolana Pavlíková, Duchkov; Jarmila Pospíšilová, Ústí nad Labem; Iveta Bryndová, Praha 10; Ladislav Vlasák, Praha 4; Tomáš Krupník, Nymburk; Radek Šabata, Frýdek - Místek; Jiří Kuireno, Suchovršice; Jana Biedermanová, Náchod; Drahomíra Veselá, Trutnov 3; Jolana Nezvalová MuDr., Trutnov; Hana Tobiášová, Trutnov 3; Růžena Zítková, Praha 10; Alena Dvořáková, Lubina; Alena Jamáriková, Praha 4; Hana Plebanová, Bílovec; Blanka Hrdá, Rokycany; Marta Rázlová, Světlá nad Sázavou; Petr Čermák, Praha 9; Helena Lavická, Uherské Hradiště; Josef Kapusta, Valašské Meziříčí; Markéta Kubínová, Valašské Meziříčí; Jan Matějček, Praha 9; Věra Ouředníková, Kladno; Hana Půlpánová, Praha 4; Stanislava Šponiarová, Frýdek - Místek; Josef Střecha, M.Beranov; Jaroslava Římská, Praha; Eva Goldmannová, Praha 9; Šárka Komárová, Bohumín; Marie Králíčková, Olomouc; Jarmila Smolíková, Olomouc; Libuše Dittmerová, Olomouc; Karel Pešát, Opava; František Paulů, Vrchlabí; Stanislav Mrhálek, Kroměříž; Jiřina Lőfflerová, Kladno; Jiří Uzel, Praha 9; Iva Didiášová, Světlá nad Sázavou; Marie Navrátilová, Opava; Antonín Koudelka, Praha 6; Anna Janotová, Praha 4; Věra Suková, Chlumec; Vlasta Musilová, Labské Chrčice; Jaromíra Háblová, Praha 4; Milada Galiová, Kopřivnice; Dagmar Lindnerová, Dolany; Věra Březinová, Náměšť na Hané; Karel Tesař, Hanušovice; Antonín Sommerschuh, Varnsdorf; Jaroslav Pekárek, Zábřeh; Dana Marhanová, Hradec Králové; Věra Andrúsková, Valašské Meziříčí; Marie Kopřivová, Včelná; Anna Černá, Uherské Hradiště; Vladimír Rubeš, Praha; Jana Štětinová, Tábor 3; Bohumil Kubík, Praha 4; Věra Gavandová, Bludov; Šárka Nuslová, Kladno; Danuše Švecová, Velká Dobrá; Eva Kónyová, Kladno; Ludmila Prilová, Horní Benešov; Jarmila Žáková, Horní Žukov; Marie Tillová, Přerov; Marie Starečková, Lubojaly; Anežka Sehnalová, Olomouc; Leoš Ivičič, Milevsko; Anna Košcová, Ostrava; Pavlína Gronská, Olomouc; Michaela Mayerová, Praha 8; Jiřina Grebeníčková, Rýmařov; Jarmila Janková, Praha 4; Soňa Janků, Uničov; Jaroslav Šrámek, Světlá nad Sázavou; Marie Koníčková, Opava; Juraj Šturma, Rokytnice nad Jizerou; Eva Hrbková, Dobroměřice; Hana Hepnarová, Hradec Králové; Stanislava Kolková, Ostrava; Martina Žáčková, Libina; Irena Rybníčková, Praha 5; Jarmila Kulíšková, Vyškov na Moravě; Jaroslava Fialová, Jindřichův Hradec; Marie Šumlanská, Zlín; Dorota Konderlová, Bystřice nad Olší; Vladimíra Hrdličková, Znojmo; Petr Chovanec, Raduň; Denisa Vargová, Praha 5; Jaroslav Blažek, Moravský Beroun; Zuzana Hoffmannová, Náchod; Miroslav Spáčil, Bohuňovice; Stanislava Pavézková, Bruntál;

Výherce automobilu Škoda Roomster

Hlavní cenu vyhrává Marie Svobodová z Ratíškovic.

Výherkyně automobilu Škoda Roomster z Velké hry 2007

Výherkyně automobilu Škoda Roomster z Velké hry 2007

Paní Marie Svobodová z Ratíškovic při předání automobilu Škoda Roomster v Top Hotelu Praha 20.4.2008. Na fotografii spolu s panem Františkem Ingrem, manažerem Zepter.

 

Prosím, aktualizujte svůj Flash Player

Get Adobe Flash player

Zepter International s.r.o.
Spálená 55, 110 00 Praha 1
email: info@zepter.cz

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.cz
Tel.: +420 311 331 888
Fax: +420 311 331 877

 
Nahoru