• Zepter Cestovatelská Hra

    Hrajte s námi a získejte některou z 15 hodnotných cen za více než 150 000 Kč. Akce probíhá od 1. 2. do 31. 12. 2017

    VSTUPTE DO SVĚTA ZEPTER A HRAJTE!

    slide-6

Nacházíte se zde: Úvod » Ceny

Ceny

15 vylosovaných výherců se může těšit na následující výhry v tomto stanoveném pořadí:

 

1. - 3. cena:

Voucher na zájezd renomované cestovní kanceláře spolupracující se společností Zepter International s.r.o. v hodnotě 20 000 Kč. Destinace či počet osob dle vlastního výběru výherce a aktuální nabídky cestovní kanceláře 

 

4. - 6. cena:

Víkendový pobyt pro 2 osoby ve wellness hotelu
v hodnotě 10.000 Kč

 

7. cena:

Odšťavňovač Morejuicepress Zepter

Inteligentní systém odšťavňování používaný přístrojem morejuicepress suroviny nestrouhá, ale vymačkává. Dosahuje tím vyšší výtěžnost a šťáva se neodděluje od dřeně. Morejuicepress, to je maximální výtěžnost, jednoduché použití a patentově chráněný systém odšťavňování.

 

8. cena:

Set Vacsy pumpa a nádoba VacSy

VacSy je celosvětově patentovaný vakuový systém, který slouží k uchovávání čerstvých potravin a uvařených pokrmů. VacSy dokáže zachovat jejich přirozené vlastnosti a vitaminy, a to až pětkrát déle než oproti běžnému skladování! Vakuové balení pomáhá zlepšovat zdravotní nezávadnost potravin, protože je chrání před mikroby a plísní.

 

9. cena:

Nádoba Zepter

Nádoby Zepter vynikají svojí kvalitou a designem. Zepter ocel 316L ve spojení s patentovaným akutermickým kompaktním dnem, speciálně konstruovanými stěnami nádoby a poklicí vytváří dokonalý celek pro zdravé vaření umožňující vařit buď zcela bez nutnosti přidání tuku a vody, nebo jen s minimálním množstvím. Díky vaření v uzavřeném cyklu zůstanou veškeré živiny a tekutiny uvnitř nádoby, a potraviny se tak vaří ve své vlastní šťávě.

 

10. cena:

MixSy kuchyňský tyčový mixér

Multifunkční kuchyňský mixér MixSy, který vás nenechá nikdy na holičkách a vždy je připravený k vašim službám. Šetří čas, námahu i peníze! Můžete jej používat přímo v nádobách na vaření Zepter Masterpiece. Stačí jen vybrat nástavec a jde se na věc – mixSy udělá práci za vás během pouhých několika vteřin!

 

11. cena:

Zepter Pánev

Na pánvích z nové kolekce Zepter pánví na smažení připravíte pokrmy zdravě a přitom dvakrát rychleji! Pánev má třívrstvé akutermické dno, je nerozbitná, nedeformuje se. Rovnoměrně akumuluje teplo a rychle ho předává potravinám, díky tomu ušetříte až 70 % jídla a energie. Je kompatibiliní se všemi zdroji tepla a lze ji používat i v troubě.

 

12. - 13. cena:

Zepter Santoku Edice č. 1

Nůž Zepter Santoku Edice č. 1 je úžasný na sekání, krájení, krájení na kostky a mělnění. Díky unikátním větracím otvorům a stírací liště se na čepel při krájení naprosto nic nepřichytí. Žádná práce není pro tento nůž obtížná. Zepter Edice č. 1 povyšuje vaření na umění!

 

14. cena:

Univerzální nůž - Resolute

Kolekce Resolute, vítěz Red Dot Design Award, je hvězdou našeho sortimentu. Je to jedinečná kolekce nožů s čepelí z čepelkové oceli, která přináší přesnost a ostrost žiletek do vaší kuchyně. Univerzální nůž má zubaté ostří, jež usnadňuje rozkrojení tvrdé kůrky chleba, kůže nebo rybích šupin. Univerzální nůž se obvykle nemusí brousit.

 

15. cena:

Emulze na ruce

Speciálně vyvinutá emulze na ruce BEZ PARABENŮ s obsahem oleje, který na pokožce vytváří ochranný film. Rostlinný výtažek z ECHINACEY posiluje přirozenou imunitu pokožky. Aminokyseliny, jejichž hlavní složkou je KERATINU, zvyšují pevnost pokožky a nehtů. Emulzi vmasírujte do pokožky kdykoliv během dne.

 

Zapojte se soutěže o tyto ceny

Zepter International s.r.o.
Spálená 55, 110 00 Praha 1
email: info@zepter.cz

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.cz
Tel.: +420 311 331 888
Fax: +420 311 331 877

 
Nahoru